GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uzucu gelisme tabii de biz once taylani falan bi oynatalim sonra sira buna gelsin. Dun herifi stoperde oynattik adam orada bile oynamaya ac oldugunu elinden geleni yaptigini gösterdi .
Dunde soyledim taylana merte iyi oyuncu kotu oyuncu demiyorum kiyas yapmiyorum ancak taylan bu sene sivasta olsa fb ile onun icin kapisiyorduk suan

bunu nasıl göze alıyorlar cidden
bizle oynanan her maç tepki görecek
sosyal medya olsun oradan buradan yanlış yapacağı her maçta ana avrat kalmayacak

ve önünde o kadar örnek varken fenere gidiyorsa bu futbolcunun bize yararı olmaz

Evinde ağlayarak milyonlarını sayar artık. Bir takımı seven, onu tutup orada oynamak isteyen oyuncu kavramı artık çok çok az modern futbolda. Ne yazık ki bu adam da onlardan biri değilmiş işte. Yapacak bir şey yok.

Başta gelmesi taraftarıydım ama paraya aç olması nedeniyle gelmesin bu kadar paraya düşkünse İstanbul hayatı bu çocuğu iyice bozar hele ki Fener'e gidip 5 senede alacağı parayı görünce 30 yaşında emekli olsa bile hayatını kurtarmış olur nereden baksak 80-100 m TL arası para yapıyor aslında burada bu çocuğa kızmamak lazım adam hayatının parasını kazanıp emekli olacak ülkemizde yerli oyuncu rekabetinde tek karlı sonuç var o da 2011 sezonundaki Selçuk İnan ve 2012 sezonundaki Burak Yılmaz bunlar hariç hiçbir yerli oyuncu beklenin yanına bile yaklaşmadı artık seçimlerde maddiyatı seçenleri salmak lazım onun yerine mücadele edecek başarılar kazanmak için gelecek futbolcuları toplamak lazım şampiyonluklar ruhla mücadeleyle kazanılır parayla kazanılacak olsa bu sene Falcao, Seri, Nzonzi gibi hamleler bize kazandırırdı.

Eğer söylendiği gibi, arada çok büyük rakam farkları varsa pek de bir şey diyemem kendisine; adam 26 yaşında, 30 undan sonra futbol oynayabileceğinin garantisi yok, sakatlık vs vs...

Bu noktada bizim yöneticilerin fiyat artırmalarını istemezdim şahsen...Ancak madem fiyatta anlaşılmış, bağlayıcı protokol yapılmalıydı ki TFF mevzuatının buna izin vermediği söyleniyor bir taraftan...Esas sakatlık burdan kaynaklanıyor; Bayern en büyük rakibinin oyuncusuyla sezon içinde sözleşme yapabiliyor mesela. Bunun yolu açılmalı ki kulüpler ona göre yerli-yabancı kadro planlaması yapabilsin...

FB nin yaptığı da iş değil. Serdar Kesimal-Mehmet Topuz örneklerini yaşamış bir kulüp için bu denli yüksek rakamlı ve uzun vadeli bir sözleşme verecek durumları hiç yok. Böyle riskli birkaç hamle yapıp umduklarını bulamazlarsa fena yan basarlar, umarım öyle olur...

biz gidip bir yerli oyuncuya belhanda parası feg parası verecek değiliz çünkü son kurşunlarımızı sıkmıyoruz lakin fenerbahçe ciddi anlamda son kurşunlarını harcıyor bu transferleri yapmak zorunda bedeli ne olursa olsun biraz daha başarı alamazlarsa hem büyük bir kırılma yaşayacaklar hemde iflas edecekler

bu hareketler iflasa yaklaştırıyor bunları lakin son durakta şampiyon olup iflası erteleme yapabilmek için bu hareketleri de yapmak zorundalar.

Eğer söylendiği gibi, arada çok büyük rakam farkları varsa pek de bir şey diyemem kendisine; adam 26 yaşında, 30 undan sonra futbol oynayabileceğinin garantisi yok, sakatlık vs vs...

Bu noktada bizim yöneticilerin fiyat artırmalarını istemezdim şahsen...Ancak madem fiyatta anlaşılmış, bağlayıcı protokol yapılmalıydı ki TFF mevzuatının buna izin vermediği söyleniyor bir taraftan...Esas sakatlık burdan kaynaklanıyor; Bayern en büyük rakibinin oyuncusuyla sezon içinde sözleşme yapabiliyor mesela. Bunun yolu açılmalı ki kulüpler ona göre yerli-yabancı kadro planlaması yapabilsin...

FB nin yaptığı da iş değil. Serdar Kesimal-Mehmet Topuz örneklerini yaşamış bir kulüp için bu denli yüksek rakamlı ve uzun vadeli bir sözleşme verecek durumları hiç yok. Böyle riskli birkaç hamle yapıp umduklarını bulamazlarsa fena yan basarlar, umarım öyle olur...

Aklınca Fb şu an tamamen GS'nin önünü kesmeye çalışıyor.Kendileri farkında şampiyon olamayacaklarının yoksa.

Bende istemiştim zamanında ama vizyonu bu kadar darsa iyiki bize gelmemiş çünkü bu adam kapağı atma derdinde kafasında avrupa falan yok bize gelse bizdede amacı o olcakmış yıllık 3.5 milyona gider Taliscayı alırsin,2 tane Evander alırsın bu adamlar mert hakanı top diye oynar.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu sezon bile Avrupa' dan ciddi bir talibi çıkmadı, izlemişler filan ama öyle paralar teklif eden olmamış (Pandemi süreci öncesinde). Bir yıl daha bizim ligde oynarsa zaten 27 olacak; ne Avrupa' sı?..Dikkat edilirse hep genç oyuncuları alıyor Avrupa kulüpleri; belli yaşın üstündekilerin gidişi ise Serdar Gürler seviyesinde olabiliyor; yani bizim büyük kulüplerin herhangi birinin verebileceğinden çok daha düşük rakamlarla...

Üst Alt