Mert Hakan Yandaş: "Verilen sözlerin arkasında duran, dürüst ve ahlaklı bir kulübe geldim" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş: "Verilen sözlerin arkasında duran, dürüst ve ahlaklı bir kulübe geldim"

Bu sektörde malesef herşey para. Diyorum ya efsane denilen adamlara x2 kat para ver gider rakibine imza atar. Yüzde 90 şaşmaz. Yüzde onluk dilim de onuruyla gururuyla yaşayanlar.
Ben kızmıyorum ama bu tarz şeylere artık. İsteyen istediği yerde hakettigini yaşıyor. Göreceğiz başarılı olacak mı? Önüne kaydığı Erol hocasıyla üstelik.

GSCimbom Mobile App
yüzde 10'luk kısım içine Efsane kaptan Gerard'ı yazabilir miyiz hocam?

Allah razı olsun böyle bir karakter parçalı formayı giymedi. O kulübe giden çoğu oyuncunun para için gittiğini herkes biliyor, artık herkes profesyonel para için oynuyolar ama bunları sömürmek isteyen çok fazla oyuncu var. 3-4 sene allah ne verdiyse bunları konuşturuyolar sonra futbolu bırakınca özlerine dönüyorlar.

Tff yabancı sınırı gelecek dedi hemen yerli kalite ortaya çıkmış. bu la işte yerli kalite daha ötesi yok kendilerini nimetten sanan herif oldular daha kural gelmeden

Dürüst ahlaklı dediğin klüp tescilli şikeci lan davar ne ahlakından bahsediyorsun sen.Bizle uğraşanın sonu pek hayırlı olmaz koçum.Futbol hayatın alperden beter olacak bundan sonra karaktersiz seni.

Sezon icinde görecez bakalim 3-4 mac kötu oynasin zaten bu GALATASARAYliydi diyip küfür edecekler önden yalakalik yapman birseyi degistirmez yani

Üst Alt