Mert Hakan Yandaş: "Verilen sözlerin arkasında duran, dürüst ve ahlaklı bir kulübe geldim" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş: "Verilen sözlerin arkasında duran, dürüst ve ahlaklı bir kulübe geldim"

Yav cocuk biraz gerizekalı bakislarindan konusmasindan belli. Yakismiyor ifsa muhabbeti. Mahkeme isi varsa yapilsin oteki salin gitsin kekoyu

Mesajlarının yayınlanması eğer doğru ise çok yanlış hareket. Hakan kendisi için en doğru kararı verdi. ( Maddi olarak ) Diğer türlü bin kere bizi seçerdi.

Ne gerek var böyle aptal işlere.
Olayı bu kadar düşürmenin anlamı yok.
Defoldu gitti.
Beş para etmez averaj Türkiye Ligi topçusu.
Kendi taraftarı altı ay içinde küfür ödecek kapasitede bir adam.
Bu kadar basit.

Mert Hakan baya cahil görünüyor söylemleri ile. Belli ki kaldıramadı ilgiyi. Ama buna rağmen, söylemlerine rağmen ifşa edilmesi yanlış oğlu yanlış. Fenerliler olsa sevinirdiler belki ama bize yakışmıyor böyle şeyler.

Önüne konan metni okumaktan çekinmeyip galatasarayımıza ahlaksiz dönek kulup imasi yapan bu zatin nesini savunuyosunuz

Kimse daha fazla parayi tercih edip fenere imza atmasina kızmiyorki. En baştan prof. Olup bu toplara girmeyecekti.

F A T I H T E R I M

sen kahpenin teki olarak şerefsizlerin cirit attığı bi kulube gittin. seni hiç istemiyordum zaten bilenler bilir hatta bize gelmez besiktasa falan gider diyordum, seni adam yerine koyup sana bel baglayan rtaşlarım adına=>KAHPESİN ve gram saygı görmeyerek futbolu alper potuktan bile daha acınası halde bırakacaksın

sen kahpenin teki olarak şerefsizlerin cirit attığı bi kulube gittin. seni hiç istemiyordum zaten bilenler bilir hatta bize gelmez besiktasa falan gider diyordum, seni adam yerine koyup sana bel baglayan rtaşlarım adına=>KAHPESİN ve gram saygı görmeyerek futbolu alper potuktan bile daha acınası halde bırakacaksın
sami yende 90+'te mhynin golü atıp maç kazandırması fikri???

Üst Alt