Mertens Transferi Tamamlanmak Üzere! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mertens Transferi Tamamlanmak Üzere!

Oyuncunun detaylai analizlerini , videolarini , saatlerce mac videolarini izlemedim.Performas chartlarini bir araya getirip detayli karsilastirma grafiklerini olusturmadim.

Yaptigim degerlendirmeler sonucunda nokta atisi bir 6 numara transfer ettigimizi dusunuyorum.

Taraftarımızın bu kadar çok maliyet hesabı yapması hakikaten sevindirici.. Keşke imkan olsa da kulübü taraftarlar yönetse..

Konuya gelince.. Sakatlık problemi yaşamazsa ligin anasını ağlatır.. Sanırım GS fanı ve futbolsever olarak bizi ilgilendiren asıl husus burası..

Hiç içime sinmiyor böyle maliyetli ve yaşlı transferler Falcao'dan sonra ama Mertens fit, vücuduna bakan bir adam. Öyle kolay kolay sakatlanmıyor. Drogba'nın bize geldiği yaşta. Drogba, Sneijder gibi isimlerin kalibresine çok yakın birisi. Dünya Kupası hedefi var, amacı oynamak. 1 sene posasını çıkartırız. 14 Haziran'da 80 dakika forma giymiş milli takımda. Çok iyi bir bitirici, Haris ile kağıt üzerinde 100% uyuşan bir isim. 1 yıl + şampiyonluk gelirse 1 opsiyon haberi gerçekse risk oranını da düşürüyor. Bu adamı sahada deli dana gibi koşturtmayacağız zaten, Lucas'ın da geleceğini düşünürsek o işi yapacak, yoğun presi sağlayacak oyuncularımız var. Eğer geldiyse hayırlı olsun. 🧿

Mertens bahsedilen şartlarda gelir üstüne de Gomis ile yollar ayrılırsa çok hoş olur

Sonunda hücumda kaliteli ayak sayısı artıyor. Tüm kulvarlarda ulaştığı gol rakamları muhteşem ve bu adam santrafor bile sayılmaz. 10 numarayı dolduracak bir oyuncu geldi. Numara 1.5 senedir boşta şaka gibiydi. Napoli herifin suyunu sıkmadıysa kesin iş yapar.

Bu haberi ilk İtalyan Milf verdi. Nevzat ı başa koyup kendisine haksızlık yapıldığı için esefle kınıyorum.

Üst Alt