Messi kaç para eder? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi kaç para eder?

Cevap: Messi kaç para eder?

Gitmek için bir sebebi yoksa, Barcelona'nın da göndermek gibi bir niyeti yoksa; para ile alınamaz bir oyuncudur.

Belki 8-10 sene sonra, Maradona'nın yaptığı gibi gelir Napoli ayarında bir takıma ve yeni heyecanlar yaşar. Belki de onun Napoli'si biz oluruz. Kim bilir.

Bildigim kadarıyla maradonanın napoliye gitme nedenlerinden en büyüğü mafya :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Messi bana göre en fazla 100m eder.

Helalinden 90 bin eder :D:D C.ronaldo 94 se Messi de 90 eder daha cok sevmeme ragmen messiyi C.ronaldonun daha iyi bir futbolcu oldugunu kabul etmemek olmaz

Messi - Ronaldo kıyaslamasında Ronaldo'nun tarafında olmak futbola ihanettir,gerçek futbola.Messi bizim mahallenin evladıdır Ronaldo şımarıktır,antipatiktir.Ronaldo gibisi 3-4 yılda bir gelir piyasaya,Ronaldo'nun ki yetenektir,bunu Ferguson iyi değerlendirmiştir ve ondan harika bir hücumcu yaratmıştır ama Messi başkadır.Bunu anlamak o kadar zor değil,inanın bana.

Messi'nin topu alışı,dönüşü,sürüşü,pası,verkacı,şutu bambaşkadır yahu.La Liga başlasa da izlesek şu adamı. :)

Messi - Ronaldo kıyaslamasında Ronaldo'nun tarafında olmak futbola ihanettir,gerçek futbola.Messi bizim mahallenin evladıdır Ronaldo şımarıktır,antipatiktir.Ronaldo gibisi 3-4 yılda bir gelir piyasaya,Ronaldo'nun ki yetenektir,bunu Ferguson iyi değerlendirmiştir ve ondan harika bir hücumcu yaratmıştır ama Messi başkadır.Bunu anlamak o kadar zor değil,inanın bana.

Messi'nin topu alışı,dönüşü,sürüşü,pası,verkacı,şutu bambaşkadır yahu.La Liga başlasa da izlesek şu adamı. :)

Adı çıkmış bir kere abi. Mesela hangi blog'da görmüştüm bilmiyorum ama cidden çok güzel yazmış yazan. Messi finalde golü atınca, çıkan ayakkabıyı kameraya göstererek koştu. Bunu Ronaldo yapsa millet 120947109471041 sayfa mesaj yazardı. Bakın işte, Ronaldo bu, yaptı ayakkabısının reklamını falan.

Bir yerde belirtmiştim, tekrar belirteyim. Messi'yi veya Ronaldoyu seversiniz. Fakat Messi'yi övecem diye Ronaldoyu yerin dibine sokmayın. Ya da Barça'yı övecem diye, Madrid kötü takım, Manchester ehh işte gibi şeyler söylemeyin. Messi-Ronaldo karşılaştırılması yerine 2 oyuncunun da oyunundan zevk almaya bakın. Valla daha güzel oluyor.

###

Sana değildi tepkim Murat. Yanlış anlama. :D

Cristiano Ronaldo daha komplo bir hücum oyuncusudur. Bana göre şu an dünyanın bir numaralı oyuncusudur.

İkincisi Steven Gerrard.

Üçüncüsü Lionel Messi'dir.

Ve üçününde fiyatı 80-90 küsürlerdedir.

Şimdi Ronaldo - Messi karşılaştırması yapmak istemiyorum ama bu kadar da Ronaldo'yu yerin dibine sokanları anlayamıyorum.

Şut Çekme = Ronaldo

Duran Top = Ronaldo

Hava Hakimiyeti = Ronaldo

Fizik / Kondisyon = Ronaldo

Dribling = İkisinide eşit buluyorum.

Pas / Orta Açma = Messi

Adı çıkmış bir kere abi. Mesela hangi blog'da görmüştüm bilmiyorum ama cidden çok güzel yazmış yazan. Messi finalde golü atınca, çıkan ayakkabıyı kameraya göstererek koştu. Bunu Ronaldo yapsa millet 120947109471041 sayfa mesaj yazardı. Bakın işte, Ronaldo bu, yaptı ayakkabısının reklamını falan.

Bir yerde belirtmiştim, tekrar belirteyim. Messi'yi veya Ronaldoyu seversiniz. Fakat Messi'yi övecem diye Ronaldoyu yerin dibine sokmayın. Ya da Barça'yı övecem diye, Madrid kötü takım, Manchester ehh işte gibi şeyler söylemeyin. Messi-Ronaldo karşılaştırılması yerine 2 oyuncunun da oyunundan zevk almaya bakın. Valla daha güzel oluyor.

###

Sana değildi tepkim Murat. Yanlış anlama. :D

Gerçekler acıdır Okanım. :D

Cristiano Ronaldo daha komplo bir hücum oyuncusudur. Bana göre şu an dünyanın bir numaralı oyuncusudur.

İkincisi Steven Gerrard.

Üçüncüsü Lionel Messi'dir.

Ve üçününde fiyatı 80-90 küsürlerdedir.

Şimdi Ronaldo - Messi karşılaştırması yapmak istemiyorum ama bu kadar da Ronaldo'yu yerin dibine sokanları anlayamıyorum.

Şut Çekme = Ronaldo

Duran Top = Ronaldo

Hava Hakimiyeti = Ronaldo

Fizik / Kondisyon = Ronaldo

Dribling = İkisinide eşit buluyorum.

Pas / Orta Açma = Messi

Gerisine katılırım ama yanıldığın nokta dribling.Messi daha çevik ve topla daha hızlı ayrıca 3-5 oyuncunun arasına girince çıkabilen bir oyuncu,Ronaldo sadece geniş alan buldumu doğru düzgün dribling yapabilen bir oyuncu,zaten Messi'yi Ronaldo'dan üstün kılan noktada bu...

Dribling = Messi

Pas / Orta Açma = Messi

Hız:Messi

Oyun zekası:Messi

Teknik:Messi

Özel yetenek:Messi

Bitiricilik:Messi

Bence Messinin daha önemli özellikleri var..Ronaldonun ne olduğu bence Realde ortaya çıkacaktır..Milli takımdaki performansınıda düşünürsek Realde iyi oynayamayacak..

Ayrıca beğendiğim bir yazı

ronaldo'nun barcelona kariyerini izleyenler az cok hatirlar nasil bir hucumcu oldugunu. depara cikar herkesi onune geleni yarip gecer sonra da ayagini bastigi yerde durup ters tarafa doner ve tum defansi bakkala gonderirdi. durmadan donemez, hizli durusla herkesi gonderirdi bir yerlere. bu hareketleri yuzunden de sakatliktan kurtulamadi bir turlu, zira o bilekler de bir yere kadar dayanir. messi ise bambaska. topu surerken depara kalktiginda ki bunu da top oynayanlar iyi bilir, kimse top surerken en yuksek hizina cikamaz, en yuksek hizina cikiyor ve zaten bu hiza kimse yetisemiyor. baska olan ozelligi ise, o hizla giderken durup donmeye ihtiyaci olmuyor. ayni hizla bir saga bir sola donebiliyor. yani siz topsuz depara kalktiginizda, adam ayagina topu alip surerken sizin etrafinizda done done sizden daha hizli kosabilir. ister kalenin sagina dogru kosarken sol ayagindan cikan top olsun, ister tam ters istikameti, topu kalecinin ustunden, bacaklarinin arasindan ya da kalecinin ulasamayacagi noktaya gonderebiliyor. kaleye dikine dogru gitti mi zaten biraksinlar. bence top messi'ye geldiginde rakip defans eline fotograf makinalarini alip resmini cekmeli. ben rakip defans olsam hic ugrasmazdim onu tutmakla.

Üst Alt