Messi - Ronaldo Tartışması Yüzünden Arkadaşını Öldürdü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi - Ronaldo Tartışması Yüzünden Arkadaşını Öldürdü!

ronaldo-messi-20-09.jpg

Hindistan'da iki arkadaşın Lionel Messi ile Cristiano Ronaldo kıyaslaması sırasında yaşanan bir tartışma ölümle sonuçlandı.

Dünyanın en iyi iki oyuncusu olarak gösterilen Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’dan hangisinin daha üstün olduğu tüm çevreler tarafından tartışılıyor. Spor dünyası dışında magazin, sanat ve iş dünyasının ünlüleri bile bu konu hakkında yorumda bulunuyor. Ancak Hindistan’da yaşanan bir olay, oldukça masum olan bir tartışmanın ne boyutlara ulaşabileceğini gözler önüne seriyor.

Hindistan’ın Mumbai’de meydana gelen olayda iki arkadaşın Messi – Ronaldo kıyaslaması ölümle sona erdi. 34. yaş gününü kutlayan Obinna isimli bir şahıs, arkadaşı Nwabu’nun “Ronaldo Messi’den daha iyi” şeklindeki sözlerine çok sinirlendi. Koyu bir Messi hayranı olan Obinna, doğum gününü kutlamaya gelen arkadaşının üzerine şişe fırlattı. Kafasına doğru gelen şişeden son anda kurtulan Nwabu, bir anda şaşkına döndü.

Bu durum karşısında sakinliğini kaybeden Nwabu, parçalanan şişenin parçası ile arkadaşına saldırdı. Vücuduna aldığı darbeler sonrası kanlar içinde kalan Messi fanı Obinna’yı odanın ortasında ölüme terk eden Ronaldo hayranı Nwabu, olay yerinden kaçtı.

Polis hala kayıp olan Nwabu için geniş bir arama operasyonu yürütüyor.

AMKSPOR

1. ihtimal olayın ana sebebi sarhoş halleri. Messi Ronaldo bahane.

2. ve bence daha güçlü ihtimal ise olay hiç yaşanmadı. Avrupa basınında arada gözüken sallamasyon haberlerinden.

ne olursa olsun , kim olursa olsun , ister Galatasaraylı , ister başka bir takımlı olsun bunun bir ''Oyun'' Oldugunu unutmamak lazım... eğer bu haber gerçekse Cahilliğin ne kadar kör bişey oldugunu gösteriyor..

İnsan canını sokakta bulmuyor.. Mesela Bazı Galatasaraylılar yada fenerlıler bu takım için ölürüz diyorlar.. nefret edıyorum bu insan tiplerinden.. sana bir faydası dokunmayan takım için ölmek neden ? bu kadar beyinsizlik olmaz... bende Galatasaraylıyım ama sadece tuttugum takımın maçlarını izlerim o kadar.. ötesi yoktur...

Futbolu sadece hobi olarak izlemek gerekıyor ben öyle yapıyorum.. bunun ötesine geçen , bu işi fanatizme çekenlerde beyin yoktur..

ne olursa olsun , kim olursa olsun , ister Galatasaraylı , ister başka bir takımlı olsun bunun bir ''Oyun'' Oldugunu unutmamak lazım... eğer bu haber gerçekse Cahilliğin ne kadar kör bişey oldugunu gösteriyor..

İnsan canını sokakta bulmuyor.. Mesela Bazı Galatasaraylılar yada fenerlıler bu takım için ölürüz diyorlar.. nefret edıyorum bu insan tiplerinden.. sana bir faydası dokunmayan takım için ölmek neden ? bu kadar beyinsizlik olmaz... bende Galatasaraylıyım ama sadece tuttugum takımın maçlarını izlerim o kadar.. ötesi yoktur...

Futbolu sadece hobi olarak izlemek gerekıyor ben öyle yapıyorum.. bunun ötesine geçen , bu işi fanatizme çekenlerde beyin yoktur..

Neden ölmeyelim reis?Biz takımımızı gönülden seviyoruz gönülden destekliyoruz canımızı bile veririz,biz aşığız,aşkın da tarifi yoktur.

Üst Alt