Messi - Ronaldo Tartışması Yüzünden Arkadaşını Öldürdü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi - Ronaldo Tartışması Yüzünden Arkadaşını Öldürdü!

ben işin o kısmıyla ilgilenmıyorum.. fanatikliğide sevmem.. Gs Store'den alışverişimi falan yaparım, forma alırım atkı alırım ama asla fanatik olmam... siz işi baya bir savaşa götürmüşsünüz.. bunun oyun oldugunu unutmayalım iyi forumlar..

Ümit doğru söyle,bu konuyu geçen günkü maç konusundaki Messi-Ronaldo muhabbeti yüzünden açtın di mi? :D

Ümit doğru söyle,bu konuyu geçen günkü maç konusundaki Messi-Ronaldo muhabbeti yüzünden açtın di mi? :D

Renktaş hala anlamıyorsunuz.. ben o konuda yazıklarımı şakasına yazdım.. bazıları ciddi sanıp hakaret edince devam etmedim.. kimseyede kırgınlıgım yok forumda.. Yoksa Messi, ronaldo , barcelona , real madrıd falan hikaye.. banane bunlardan.. ben buraya vakit geçirmek için giriyorum sadece.. konu açıyorum.. sizleri bilgilendiriyorum.. bunları yaparken zevk alıyorum kısacası :D yoksa ben normalde fanatik biri değilim.. aslada olmadım :)

Renktaş hala anlamıyorsunuz.. ben o konuda yazıklarımı şakasına yazdım.. bazıları ciddi sanıp hakaret edince devam etmedim.. kimseyede kırgınlıgım yok forumda.. Yoksa Messi, ronaldo , barcelona , real madrıd falan hikaye.. banane bunlardan.. ben buraya vakit geçirmek için giriyorum sadece.. konu açıyorum.. sizleri bilgilendiriyorum.. bunları yaparken zevk alıyorum kısacası :D yoksa ben normalde fanatik biri değilim.. aslada olmadım :)

Ama bu konuyu o konudan kendini aklamak için açtın di mi kabul et şimdi? :D

ne olursa olsun , kim olursa olsun , ister Galatasaraylı , ister başka bir takımlı olsun bunun bir ''Oyun'' Oldugunu unutmamak lazım... eğer bu haber gerçekse Cahilliğin ne kadar kör bişey oldugunu gösteriyor..

İnsan canını sokakta bulmuyor.. Mesela Bazı Galatasaraylılar yada fenerlıler bu takım için ölürüz diyorlar.. nefret edıyorum bu insan tiplerinden.. sana bir faydası dokunmayan takım için ölmek neden ? bu kadar beyinsizlik olmaz... bende Galatasaraylıyım ama sadece tuttugum takımın maçlarını izlerim o kadar.. ötesi yoktur...

Futbolu sadece hobi olarak izlemek gerekıyor ben öyle yapıyorum.. bunun ötesine geçen , bu işi fanatizme çekenlerde beyin yoktur..

Bu postu atabilmek için.

Ama bu konuyu o konudan kendini aklamak için açtın di mi kabul et şimdi? :D

Bu postu atabilmek için.

bak şimdi sen söyleyınce böyle bir şey aklıma geldi valla :D gercekten zekice bir hareket olurdu ama inan ki böyle bişi düşünmedim... haberi gördüm ilgimi çekti hemen paylaştım olay bu :) kendimi neden aklayayım ki ? kötü bişey yapmadım.. hakaret etmedim sadece şakasına 2 cümle yazdım o kadar.. onuda ciddiye aldılar.. hatta yazdıkları hakaretlere bile güldüm okurken :D

Üst Alt