Mesut Bakkal: "Kimsenin penaltıyı konuştuğu yok" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Bakkal: "Kimsenin penaltıyı konuştuğu yok"

serdar rakibine doğru hamle yapmıyor işte bence direk topa doğru zıplıyor orada katılmıyorum

adam havadaki serdara yükleniyor , bu konuda anlaşmamız mümkün değil uzatmayalım

ayrıca alehimize verilen her penaltıya yanlış falan dediğim yok az önce yaptığın genellemeye şahsen girmiyorum
Serdar bariz şekilde tekme sallıyor o pozisyonda ve topa vurması mümkün değil çünkü rakip araya girmiş.Rakibe diz ve baldır bölgesiyle bariz müdahalesi var.Penaltının cidden tartışılacak yanı yok.Tekne sallamasa ve rakip kendini bıraksa eyvallah ama bariz tekme savuruyor

20180422_115146 - Streamable

bu açıdan izlemiş miydin renktaş

GSC App

Ceza sahasinda en cok topla bulusan takimiz ama habire aleyhimize penalti caliniyor.Ben bu isi anlayamadim.Biraz da bize calin kardesim.Cogu macta penaltimiz yenildi.

1 kere de bizim lehimize hata olsun bir sey olmaz.Dursun geldiginden beri hakemler surekli eziyor bizi.Dursun'la 15-16'da icerdeki Trabzon ve Basak ve disardaki Akhisar maclari disinda lehimize hatayi hatirlamiyorum.Ayrica bu hatalar da bir isimize yaramamisti 6. olmustuk.

Renktaş,topa dan diye tekme savurup top yerine adama müdahale ediyor.Yüzde 100 penaltı.Onun tartışılacak en ufak yanı yok.Topa öyle tekme sallıyorsan topa vuracaksın.Vuramadığın an penaltı
Bakin herkes ayni noktada yaniliyor yandan bir aci var serdar oyle bir sallamis ki ayagi sanki rakibe dogru gitmis ve topa degemeyince hakli penalri olmus algisi olustu.. bunun cok net acisi var serdarin salladigi ayak tamamen bosluga rakiple en ufak alakasi yok.. hatta douglas koluyla serdar ayagini sallarken dengesini bozuyor hakemi de yaniltan bu oldu.. douglas serdarin sol arkasinda kaliyor diyelim ayak sag one uzamis en ufak bir temas yok gozunuzu seveyim bizim taraftar bari pozisyonu inceleyip yorumlasin.. millet sirf serdarin hareket dengesiz diye mariao sacma pas attti diye penalti diyor hic irdelemeddn.. bana su pozisyonun goruntuyle penalti oldugunu mantiklaca izah edenin elinden opecegim izahi yok cunku ortada bir penalti yok... belki 10 oldu kac acidan baktim yok abi yok ya bu kadar bedava basit penalti olmaz basketbol oynamiyoruz

Üst Alt