Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti"

Cevap: Mesut Özil: 'Villa dinime küfretti'

Ben de diyorum ki Pepe'ye yapmadığını neden Marcelo'ya yapıyorsun :D Pepe'ye yapsan tamam da, Marcelo yani.

Pepe dün sakindi.O olsa da farketmez.Kendi sahanda futbolcunu sakatlıyorlar.Arena'da Lugano'nun böyle birşey yaptığını düşün

Sonuç olarak ayarı yiyip gittiler.Maç sonu da liseli gibi kavga çıkardılar

Bu Barcelona yedek kulübesinin sahaya dalmasını gerektirmez ki. Pepe'ye yapmadığını Marcelo'ya yapıyorsan artniyet vardır. Dün gece orda kimse iyi niyetli değildi. Herkeste bir düşmanlık vardı.

Yalnız Marcelo maçın son saniyelerinde yaptı o hareketi. Topa falan da değildi direkt sakatlamak istedi ve ne yazık ki bu olay da tam Barca yedek kulubesi önunde oldu. O anda Barçalı futbolcular/teknik heyet yerine başka takımın futbolcuları/teknik heyeti olsasydı eminim onlarda aynı Barçalılar gibi Marcelo'ya dalarlardı.

Cidden şaşırıyorum lan. Bize ne beyler ? İspanya'da bu kadar tartışılmıyordur yahu. Fenerbahçe - Galatasaray maçlarında bizimkiler kavga edince Türkler kültürsüz oluyor, bu adamlar kavga ediyor, haketti muhabbeti dönüyor. Yapmayın yahu.

Ben de böyle konuşanlara şaşıyorum.Kitle abi o zaman topiği

abi gidin bakın ya videoya mesut dururken arkadan villa tokadı çakıyor onun üzerine sinirleniyor.ne dini beyler.biz de müslamanız.böyle galeyana getirmeye yönelik haberlere itibaar etmeyin derim.

Mesut'ta şerefsiz ! Almanlar dinine küfür etti diye arkanda dururmu lan ? Babalar gibi ülkeni satmasaydın, şimdi avrupayı ayağa kaldırmıştık, şimdi ezikler gibi takıl öyle.

Haklısın. Mükemmel oturmuş bir kadromuz var. Forvet, savunma, orta saha falan. Her şey tamam. Mesut olsaydı ortalığı ağlatırdık.

Daha Estonya'yı yenemiyoruz yahu.

Mesut'u ben de sevmem Almanya'yı tercih ettiği için ama şerefsiz denilebilecek bir şey yaptığını da düşünmüyorum.

Bu kadar abartı yorumlar gördüğüme de cidden şaşırıyorum.

Haklısın. Mükemmel oturmuş bir kadromuz var. Forvet, savunma, orta saha falan. Her şey tamam. Mesut olsaydı ortalığı ağlatırdık.

Daha Estonya'yı yenemiyoruz yahu.

Takımın iyi kötü oluşuna göre mi seçicek milli takım mı, para kazandığı klüp takımı değil, kendi ülkesine karşı rakip olmuş birinden bahsediyoruz, Şöhret için ülkesini satan bir numaralı şerefsizdir benim gözümde kendisi.

Takımın iyi kötü oluşuna göre mi seçicek milli takım mı, para kazandığı klüp takımı değil, kendi ülkesine karşı rakip olmuş birinden bahsediyoruz, Şöhret için ülkesini satan bir numaralı şerefsizdir benim gözümde kendisi.

Adam milli takımda maç yapıyor. Savaşa katılmıyor ki ülkesini satsın. Ben de onun yerinde olsam aynı şeyi yapardım. Türk Milli Takımını seçip her sene hüsran mı yaşayayım.

Barcelona'yı bu kadar masumane görenleri hiç anlayamıyorum.Tamam ben Real'i seviyorum ama en azından objektif bakabiliyorum.Marcelo'nun yaptığı tabiki kabul edilemez.Ama ortada en küçük bir temasta bile hakemi manupüle etmeye çalışan , ilginç bir koruma dürtüsünde olan bir Barcelona olduğu gerçeğide var.Geçen sezonda böyleydi şimdide böyle.Sadece Real'e yüklenmek bu konuda taraflı yaklaşmak oluyor.Muhtemelen İspanyol'lar bile bizim kadar taraflı bakmıyorlardır bu işe...

Kimse üstüne alınmasın,benim de içimde bulunduğum nesil bu.Sadece futbol konuşmak üzere programlanmış,başka konularda yeterli donanımı olmayan,sadece taraf tutmaya itilmiş insanlar topluluğu.

Forumda da ne kadar rant sağlamaya çalışan arkadaş var farklı olmaya çalışan çaresizler .. Villa dine küfür etmiş adam da sinirlenmiş , dediğiniz lafalara bakın maçda ne din savunmasıymış :eek: o sözleri sarfeden arkadaşlar oruç falan tutmasın ibadet falan etmesin , gerçekten öyle düşünüyorlarsa dinden çıkmışlardır . Villa ve katalonlar şerefsizdir , terbiyesizdir buda bir gerçekdir .. Ben bu konuya girerken Mesut savunulmuş diye girdim ama gördüğüm manzara karşısında şaşırdım .. Allahın gavur köpeğini Müslüman olan Mesut' a değişmişsiniz inanılır gibi değil .

Adam milli takımda maç yapıyor. Savaşa katılmıyor ki ülkesini satsın. Ben de onun yerinde olsam aynı şeyi yapardım. Türk Milli Takımını seçip her sene hüsran mı yaşayayım.

Gerçekten dinimi, bayrağımı, karakterimi temsil etmiyorsa başarılı olduğumda içten sevinemiyorsam yemişim o başarıları, o zaman sen neden GALTASARAY'lısın üstelik adminsin sadece başarılı olucak diyemi tutuyorsun, GALATASARAY her sene hüsran yaşasa o zaman bu mantığınla hareket edersek, ne yapıcaksın ?

Birşeyler söylüyorsun ama bunu sadece benciller söyler, başarı sadece kupa değildir, Hakan Şükür, Hasan Şaş bunlar dünya çapında ün yapmış oyuncular, ama ülkeleriyle bunu yaptılar.

Bir ADMİNİN bu düşüncelerde olması açıkçası beni şaşırttı, kusura bakma ama boş konuşuyorsun, kupa için ülkeni, bayrağını, marşını satmak ne demek bunu bana bi açıkla ?

Üst Alt