mete kalkavan'ın var odasındaki tepkisi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mete kalkavan'ın var odasındaki tepkisi

DisguisedBoilingAustraliansilkyterrier-size_restricted.gif

Niye tepki verdiği belli değil, hakem VAR ekranına gidince hay ben senin diyor. Belkide ne gerek var bakıyon ver gitsin penaltıyı diyor. Yada hele şükür bakmaya gelebildin diye yapıyor belli değil. Hakemlerin arasındaki konuşmaları birtek tff dinliyor, gerçeği onlar biliyor.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

AHMET ÇAKAR'DAN METE KALKAVAN'A:
Kameraya Allah belanı versin diyorsun. Niye diyorsun biliyor musun? Aksi ispatlanmadıkça sen Beşiktaş düşmanısın. Yatabare auta gitti ve Beşiktaş puan alamazdı. 3'e 4'e giderdi. Beşiktaş puansız dönüyordu. Sen bu hareketi yaptığın vakit ben şunu anlıyorum. Aksini sen ispatla. Böyle bir nahoş tavır kamuoyuna yansıdı. Penaltı olayında öncesi esnası veya sonrasında "Allah belanı versin niye dedin?

ne dior bu amhead?

Kameraya Allah belanı versin diyorsun. Niye diyorsun biliyor musun? Aksi ispatlanmadıkça sen Beşiktaş düşmanısın. Yatabare auta gitti ve Beşiktaş puan alamazdı. 3'e 4'e giderdi. Beşiktaş puansız dönüyordu. Sen bu hareketi yaptığın vakit ben şunu anlıyorum. Aksini sen ispatla. Böyle bir nahoş tavır kamuoyuna yansıdı. Penaltı olayında öncesi esnası veya sonrasında "Allah belanı versin niye dedin?

ne dior bu amhead?

8jk aleyhine verilen penaltıya tepki verdiği için 8jk düşmanı mı oluyor ne diyoo bu :D

ne dior bu amhead?
0ce58cbd01155d0dd2f1e8af968cc9bb.jpg

sent via GSC

yusuf namoğlu: "mete kalkavan ile görüştüm. var odasında verdiği tepki, hakemle sağlıklı iletişim kuramamasından dolayı." (trt spor)

Üst Alt