Metro Turizm Otobüsünde İğrenç Olay! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metro Turizm Otobüsünde İğrenç Olay!

Boyle bir olaya 1 kez rastlanmis olmasi metro turizmi karalamak icin gerekce olmaz. Eger muavin sofor butun yolcularin yuzune bosalirsa karalamak icin bir gerekce belki olabilir.

Tacizci Metro Turizm Muavini konuştu

MUĞLA'dan İstanbul'a giden otobüste mastürbasyon yapması sonucu üniversite öğrencisi genç kıza cinsel istismarda bulunan muavin 27 yaşındaki G.G. tutuklanırken, suçunu da itiraf etti. G.G. genç kızı hedef alarak mastürbasyon yapmadığını belirterek, "Bir anlık cahillikle yaptım" dedi.

Çarşamba günü meydana gelen olayda, Muğla'dan İstanbul'a giden otobüs feribotla Yalova'dan Eskihisar'a geçerken otobüste görevli G.G. koridorda mastürbasyon yaparken, sıvılar koltukta oturan üniversite öğrencisi C.D.'nin üzerine geldi. Üzerine gelen sıvılarla irkilen C.D.'ye otobüste bulunan bir avukat yardımcı olurken, jandarmaya haber verildi.

Feribot iskeleye yanaştığında otobüsteki muavin gözaltına alınırken, olay yeri inceleme ekipleri otobüsteki koltuğa ve genç kızın üzerine gelen spermlerden örnekler aldı. Ayrıca karşılaştırma yapmak için muavinden de sperm örneği alındı. Adliyeye sevk edilen G.G. ifadesinde su döküldüğünü iddia etti, serbest bırakıldı.

Gebze Cumhuriyet Savcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında dün savcı G.G.'nin serbest bırakılmasına itiraz etti. Jandarmanın haber vermesi üzerine adliyeye gelen G.G. Gebze 2'nci Sulh Ceza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Suçunu kabul eden G.G. daha önce jandarmada suçunu kabul etmediğini belirterek, 34-35 numaralı koltukların arkasında koridor boşluğunda bulunduğunu, C.D.'nin ise 34-35 numaralı koltukların üzerine uzanarak yattığını belirterek, koridor boşluğunda mastürbasyon yaparken spermlerim C.D.'nin üzerine ve yüzüne geldiğini, ancak C.D.'nin cinsel organını görmediğini söyledi. Üniversite öğrencisi C.D.'yi ilk kez yolculukta gördüğünü, C.D.'yi hedef alarak mastürbasyon yapmadığını ifade eden Gökhan G., "Bir anlık cahillikle yaptım. Ancak, mağduru hedef alarak yapmadım. Ancak, böyle bir algı oluştu" diye kendini savundu. G.G. ifadesinin ardından tutuklanırken, Kocaeli T Tipi Cezaevi'ne gönderildi.

Bu arada, Metro Turizm'in avukatının da adliyeye gelerek G.G. hakkında şikayetçi olduğu ve cezalandırılmasını istediği öğrenildi.

Dolmusa binme,taksiye binme,otobuse binme,yuruyerek gitme,araba sürme.. Arkadas nedir bu ulkede kadınların cektigi

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

masturbasyon olayı camide bile başınıza gelebilir - ekşi sozluk

Açıklamaya gel :red: Şu açıklamayı ilgili firmanın yönetim kurulu başkanı ve daha da vahimi bir kadın yapıyor. Hani nasıl kıvıracaklarını şaşırmışlar lakin bunlar yine daha kreatif adamlarmış paralel deyip işin içinden çıkmak yerine farklı bir yöntem izlemişler enteresan. Şu cümleyi iktidar partisine muhalifliği ile tanınan biri söylese ana akım medya liderliğinde cümbür cemaat ağzından girer makatından çıkarlardı lakin şimdi hiç kimsede ses seda yok. Camide namaz kılarken ibadet ederken mümin kardeşlerinden biri gelip suratına boşalabilir demiş resmen ama dinci tayfa ortada yok çok enteresan :red:

masturbasyon olayı camide bile başınıza gelebilir - ekşi sozluk

Açıklamaya gel :red: Şu açıklamayı ilgili firmanın yönetim kurulu başkanı ve daha da vahimi bir kadın yapıyor. Hani nasıl kıvıracaklarını şaşırmışlar lakin bunlar yine daha kreatif adamlarmış paralel deyip işin içinden çıkmak yerine farklı bir yöntem izlemişler enteresan. Şu cümleyi iktidar partisine muhalifliği ile tanınan biri söylese ana akım medya liderliğinde cümbür cemaat ağzından girer makatından çıkarlardı lakin şimdi hiç kimsede ses seda yok. Camide namaz kılarken ibadet ederken mümin kardeşlerinden biri gelip suratına boşalabilir demiş resmen ama dinci tayfa ortada yok çok enteresan :red:

Haksız da sayılmaz be Erman abi

Google

Ülkede malzeme bu

Üst Alt