MHK'den VAR Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
MHK'den VAR açıklaması

1572868853542.png

MHK: "Var sistemi hakemlik tartışmaları için değil, adil oyun için oluşturulmuş bir sistemdir. Hakem açık ve bariz bir hata yaptığında, eğer VAR hakemi müdahil olmazsa, onun da puanı düşmektedir"​

Farkindaysaniz gecen sene en az ortalama hakemler 2 3 kere var tarafindan cagiriliyordu
Bu sene hic vara gidildigine fazla rastlamadim
Biyerden uyari gelmis belli ki zirt pirt vara gitmeyin cocuk oyunu oynar gibi

Bariz net pozisyonlarda da bile VAR cagirmiyor devam oynatiyorlar genelde

SM-N960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sumo guresi yapip adamin john benjaminine tekme at toplada sirtina vur sonrq var hakemi devreye girmesin

Pozisyonun tekrarini izlerken insanligimdan utandim o bar hakemine ben sezon sonuna kadar mac vermem

Onun da puanını düşünüyoruz ama bir hafta sonra mac veriyoruz puanın önemi yok çünkü meali içeren bir açıklama.
Atıyorum bir takımın maç sonucuna tesir eden hata oldu nasıl bir döngü bozuluyor bunu sorguluyorlar mı acaba. Mhk 1 pozisyon 1 puan ehhi derken o 1 pozisyon kulüp bazinda.
1- o maçtan alacağı en az 1 milyon liradan ediyor.
2-lig sonu sıralamasından elde edecek paraya etki ediyor.
3-şampiyonluk o puanla kaçtığını varsayarsan minimum 25 milyon euro sadece şampiyonlar ligi ve üzerine sponsorluk primler vs vs derken total de 50 milyon euroya mal olan bir hata olur.
Yani demem o ki eğer elinde yetki ve insanlığın erişebildiği son model teknolojiyi barındırıp hala hata yapabilen bir canlı varsa o beyinle zaten fazla yaşama şansı yok o canlı üzerinde evrimi kabul edip hayatına amip olarak devam etmesi sağlanmalı. Değil daha maç TFF icine sokulmaması gerekir

Hemen bir portekizli hoca

Toplumun çoğunluğunun Müslüman olduğu bir ülkede yaşıyoruz ama bu kadar haksızlık adaletsizlik ve hırsızlık gırla yapıldığı bir ülke yoktur. Önüne 5 tane monitör koymuşlar bakıp adaletli karar vermek çok mu zor.

Üst Alt