Michael Seri: "Nzonzi'nin yokluğunda hoca bana farklı görev verdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Michael Seri: "Nzonzi'nin yokluğunda hoca bana farklı görev verdi"

Michael Seri: Nzonzi'nin yokluğunda hoca bana...

"Nzonzi'nin yokluğunda hoca bana farklı görev verdi
"Kazanma isteğimizi taraftarımıza gösterdik. Hep beraber koştuk ve hep beraber mücadele ettik. Bu çok önemliydi. Defansın önünde oynadım. Genellikle 8 numara oynuyorum, Nzonzi'nin yokluğunda hoca bana farklı görev verdi. Elimden geleni her zaman yapmaya çalışacağım"

kaynak:milliyet

Seri bence 6 numara oynamayı kendi de seviyor etliye sütlüye karışmadan sorumluluk almadan ara dişli gibi idare ediyor.. Herif çok yetenekli psg maçında gördü herkes ben fulhamda çok beğenirdim denk geldiğim zaman ama görüyorum ki ciddi devamlılık problemi var sezon içinde..

Seri bence 6 numara oynamayı kendi de seviyor etliye sütlüye karışmadan sorumluluk almadan ara dişli gibi idare ediyor.. Herif çok yetenekli psg maçında gördü herkes ben fulhamda çok beğenirdim denk geldiğim zaman ama görüyorum ki ciddi devamlılık problemi var sezon içinde..
Takım takım olabilse serinin verimi daha da artar. Mesela geçen seneki takım biraz daha iyiydi, o takımda seri olsa direk fark yaratırdı

Takım takım olabilse serinin verimi daha da artar. Mesela geçen seneki takım biraz daha iyiydi, o takımda seri olsa direk fark yaratırdı

Her geçen yıl takım iyiye gidecek diye beklerken hepten kötüye gidiyoruz hocanın takımı değil diyorduk 2 stoper 3 orta saha 3 kanat 2 forvet aldı daha da kötü oynuyoruz.. Benim aklım almıyor bu yılki takımı

Üst Alt