# Milan Baros | Transfer Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Milan Baros | Transfer Haberleri

Cevap: Baros Teklifleri Beğenmedi

Ayakta duramayan adamın Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takımda ne işi var ?

Herkes kumaş olarak Baros'un en kral forvet olduğunu söylüyor.Aksini iddia eden olamaz zaten Baros kadar kariyerli forvet yok Türkiye'de.Ama Baros'tan artık bir şeyler beklemek olmayacak duaya amin demektir.Baros bitmiş beyler bitmiş.Nedir bu Baros sevdası anlamıyorum.Adam ayakta duramıyor.

Baros'u seviyorum abi, seviyorum.

Az futbolcu kendini boyle sevdirmistir bana, cok fazla canını disine takıp oynadı sakatlanmadan evel fırtına gibiydi, simdi dokunsan dusuyor ama umrumda digil, hırs kupu. 5 seneyi tamamlasın bu takımda, efsane olsun. 2.5 milyon euro'ymu$ umrumda digil, jet'imi satarım gerekirse.

{ki hic birinizin begenmedigi bu sezonda dahi bi suru golu ve asisti var, ya duzelirse bu sezon¿ hic bilemezsin}

Geçen yıl TT arenadaki ilk fener maçında oynadığı topun yarısını oynasa şuanki forvetlerin hepsine 10 basar.Ancak ne baros o baros,ne galatasaray o galatasaray

korkarim ki baros ve riera elde kalacak ve yönetim mecburen sözlesmelerini fes edecek elden cikarmak icin

baros iyide oynamıyo bilerek oynamıyo o sakatlıktan sonra.

gitse hiç üzülmem

Baros'un ölüsü bile Elmander'in yaptığını daha kısa sürede yapmıs ama sorsan Elmander kral, Baros arızalı :)

Acilen TT Arenaya gidip maçarı izlemelisin, senın o dedıgın baros butun mac elı belınde top beklıyor ve kendını yere atıp atıp faul yaratmaya calısıyor ama o sallamadıgın Elmander bır bakmıssın defansda bır bakmıssın gol pozısyonunda ;)

sene içinde defalarca tartıştık bazı arkadaşlarla,baros süper finalde patlayacak vs..neyse dedik bizim umudumuz da o yönde sonuçta bu takımın futbolcusu,iyi oynamasını tabii ki isteriz ama anlayın artık OLMUYOR ve son bir kaç senedir olduğu gibi OLMAYACAK

Culio bu sefer gitmez ya. Bence sağlam bir yedek olacak. Kenardan gelip skora etki edecek bir adam.

Üst Alt