Milan'da, Hakan Çalhanoğlu'na Alternatif Philippe Coutinho | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan'da, Hakan Çalhanoğlu'na Alternatif Philippe Coutinho

Milan, henüz sözleşmesini yenilemeyen Hakan Çalhanoğlu'na alternatif olarak Philippe Coutinho ile ilgileniyor.

-Philippe Coutinho: Brezilyalı oyuncu en hücum oyuncusu ve Hakan Çalhanoğlu'nun yerine kim gelecek. Barcelona'da performans göstermedi ama Milan'da farklı bir yeteneği olduğunu biliyorlar.

Kolpa

Coutinho, Hakan'ın istediği paranın 2 katını alıyor.
Soyle bir sey var. Cok detayli bilmesem de Milan taraftar forumlarinda gordugum kadariyla adamlar genel olarak o paralara cikmayiz demiyor, Hakan'in o paralari etmedigini dusunuyorlar. Daha once burada yazmistim. Gerci sonrasinda anormal bir form tuttu ama ilk sezonlarinda Hakan silik futbol oynuyordu. Dogru pozisyonda oynamiyor diyenler oldu ki katilabilirim ama izledigim maclarda bayagi silik goruntusu vardi. Sonra cok iyi form tuttu ama adamlar Hakan'in istedigi parayi verdikten sonra formunun onceki senelere donmesinden korkuyor olabilir ki mantiksiz diyemem.

Hafizam beni yaniltmiyorsa Turk milli takim maclarindan sonra da bu forumda Hakan cogu kez bayagi elestirildi.

Soyle bir sey var. Cok detayli bilmesem de Milan taraftar forumlarinda gordugum kadariyla adamlar genel olarak o paralara cikmayiz demiyor, Hakan'in o paralari etmedigini dusunuyorlar. Daha once burada yazmistim. Gerci sonrasinda anormal bir form tuttu ama ilk sezonlarinda Hakan silik futbol oynuyordu. Dogru pozisyonda oynamiyor diyenler oldu ki katilabilirim ama izledigim maclarda bayagi silik goruntusu vardi. Sonra cok iyi form tuttu ama adamlar Hakan'in istedigi parayi verdikten sonra formunun onceki senelere donmesinden korkuyor olabilir ki mantiksiz diyemem.

Hafizam beni yaniltmiyorsa Turk milli takim maclarindan sonra da bu forumda Hakan cogu kez bayagi elestirildi.
Coutinho son 3 sezonda hiç bir şey oynamadıki, potansiyel olarak daha yetenekli olsa da güncel olarak Hakan daha iyi. Ligin bir çok istatistiğinde de ilk 5te.

Tabii benim onu söylememin esas sebebi şu. Bildiğim kadarıyla Milan'da öyle yüksek maaş alan fazla yok, çift hane kazanan hiç yok. Coutinho net 10 m euro alıyor Barcelona'da, 3 senedir bir şey yapamamış adama hem bonservis verip hem yüksek maaş ödemeleri zor bence.

hakan serie a da kral olur
coutinho ise şampiyonlar liginde

aradaki fark bu kadar net. bizde ligte şampiyon yapsın diye hakani istiyoruz yoksa akıl karı bir iş değil

Üst Alt