Mircea Lucescu Resmen Kovuldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mircea Lucescu Resmen Kovuldu!

48bd4f630b460b64fd29567da55940fd.jpg

Zenit'te Mircea Lucescu dönemi resmen sona erdi.

Zenit ile ilk sezonunda lig üçüncülüğü yaşayan Lucescu takımı Şampiyonlar Ligi'ne götüremeyerek büyük hayal kırıklığı yaşatmıştı.

Zenit wish to thank Mircea Lucescu for his time working with Zenit Football Club - FC Zenit official website
???
c3effa1e406b0bba1928e4e20abebdc2.jpg

Dursun denen yaratık gibi çok önemli bir handikaba rağmen bizi şampiyonluğa taşıyabilecek tek isimdir. Gelmesini çok isterim lakin gelir mi sanmıyorum.

2001-2002 sezonunda çoğu kiralık olan o 3 kuruşluk futbolcu grubu ile CL'de çeyrek finalden kılpayı döndü ve takımı şampiyonluğa taşıdı. Yine yapabilir mi? Yapabilir.
2 cl grubu oynamistik serefsiz hakem liverpool macini katletmese ahhh guzel hatiralar

fleurquin arif hasan mondi sergen acaip boktan bi takimdik ama herkese kafa tutuyorduk be

Dursun'a rağmen bir kaç güzel transferle Galatasaray camiasını havaya sokacak ender isimlerden birisi. Gelirse taraftarda yeniden bir kıpırdanma olacaktır mutlaka.

2 cl grubu oynamistik serefsiz hakem liverpool macini katletmese ahhh guzel hatiralar

fleurquin arif hasan mondi sergen acaip boktan bi takimdik ama herkese kafa tutuyorduk be
İçerideki Roma ve Liverpool maçlarını 1-0'dan son dakikalarda 1-1, Barça deplasmanındaki maçı ise 0-2 den 2-2 vermiştik. Ben bu 3 maça aklıma geldikçe hala daha yanarım. Bir tanesinden galip gelsek konu kapanmıştı ama kısmet değilmiş demek ki.

İçerideki Roma ve Liverpool maçlarını 1-0'dan son dakikalarda 1-1, Barça deplasmanındaki maçı ise 0-2 den 2-2 vermiştik. Ben bu 3 maça aklıma geldikçe hala daha yanarım. Bir tanesinden galip gelsek konu kapanmıştı ama kısmet değilmiş demek ki.
Mondinin romaya karsi yedigi golu hayatimda unutmam

cani sagolsun yinede almanyadaki juventus macinda kendini af ettirmisti

Normal şartlarda Dursun, Luce'yi getirmek için dibini bile dövdürür ama mevcut durumda kulüp başarısız olsun diye başta bekliyor.. Kulübün içini boşaltınca gidecek zaten..

Üst Alt