Mircea Lucescu Resmen Kovuldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mircea Lucescu Resmen Kovuldu!

Bu sene az para harcayacagimizi veya dursun doneminde az para harcadigimizi mi dusunuyorsun? Terim ilk senesinde kadronun cogu degismesine ragmen cok para harcanmadi. engin baytar emre colak gbi oyunculardan max verimi alamadi mi yani? Aydin yilmaz bile adam gibi oynuyordu.terimin istedigi para suan dursunun cebinde var zaten ama dogru duzgun yonetim olmadigi icin gelmez.yoksa basarisiz olacagini dusundugu icin degil..

İlle başarısız olacağını iddia edemem. Ancak böyle bir riski almak istemeyecektir. Mevcut oyunculardan azami verimi alma konusunda değil Terim, kimse Luce' nin eline su dökemez (Bizdeyken geçici bir yönetimle çalıştığını, BJK' ın bombok kadrosunu az maliyetle adam ettiğini de belirteyim ayrıca)...Engin ve Emre Çolak örneklerin de olmamış, o adamlar gayet yetenekli futbolcu. Emre Aşık kariyeri dibe yaklaşırken Luce' nin elinde MT ın değişmezi oldu, diğer saydıklarımın futbolculuğu bile tartışılır. Ki Luce' nin şampiyon bıraktığı o kadrodaki futbolculardan da, o sene transfer ettirdiklerinden de faydalanamamıştı Terim; bunu da kabul etmiyorsan daha da sözüm yoktur bu konuda...

Lafı Terim' e getirmiş olmam rahatsız etmesin. Herkesin gönlünde o olduğu için kıyasladım (Bu kıyastan en çok Terim nefret eder ama elbette kıyaslanacak, Hazret kusura bakmasın)...''Mevcut şartlarda, Terim' den bile evladır'' olarak revize ediyorum, kastım oyudu zaten, e daha ne yapayım?, benden bu kadar sayın Terimsever!:DD...

İlle başarısız olacağını iddia edemem. Ancak böyle bir riski almak istemeyecektir. Mevcut oyunculardan azami verimi alma konusunda değil Terim, kimse Luce' nin eline su dökemez (Bizdeyken geçici bir yönetimle çalıştığını, BJK' ın bombok kadrosunu az maliyetle adam ettiğini de belirteyim ayrıca)...Engin ve Emre Çolak örneklerin de olmamış, o adamlar gayet yetenekli futbolcu. Emre Aşık kariyeri dibe yaklaşırken Luce' nin elinde MT ın değişmezi oldu, diğer saydıklarımın futbolculuğu bile tartışılır. Ki Luce' nin şampiyon bıraktığı o kadrodaki futbolculardan da, o sene transfer ettirdiklerinden de faydalanamamıştı Terim; bunu da kabul etmiyorsan daha da sözüm yoktur bu konuda...

Lafı Terim' e getirmiş olmam rahatsız etmesin. Herkesin gönlünde o olduğu için kıyasladım (Bu kıyastan en çok Terim nefret eder ama elbette kıyaslanacak, Hazret kusura bakmasın)...''Mevcut şartlarda, Terim' den bile evladır'' olarak revize ediyorum, kastım oyudu zaten, e daha ne yapayım?, benden bu kadar sayın Terimsever!:DD...

bizim tanidigimiz luce tabi ki bu konuda terimden ustun ona karsi cikmiyorum ama o 15 sene onceydi suanki halini acikcasi takip etmiyorum ancak shaktarda son yillarda hayli butcesi olan ve kaliteli oyuncularla calistigini ve zenitte basarisiz oldugunu unutmamak gerek..engin ve emre colak orneklerim bence yerindeydi cunku emre colaki begenmeyip bedava yollamis takimiz.istedigi kadar yetenekli olsun kullanamadik adami.bu liste uzayip gider aslinda aydin yilmazindan semihine danysine kadar.
terimsever oldugum icin atlamadim aslinda.dursunun bu sene saglam para harcayacagi ortada gecen sene harcadigi para da ortada..zannedildigi gibi yuksek paralarla terimin calismadigini soylemeye calistim..sampiyon olduktan cl de ceyrek final oynadiktan kombineler stadlar full cektikten sonra senelik 25m euro transfer butcesinin olmasi bana gayet normal geliyor.duzgun bi yonetim olsa ve terimi istedigini belli etse zannetmiyorum terimin basarisizlik korkusu yasayacagini.

Bu adama yaşlı gelmesin diyenler şuan takımın yaş ortalamasını biliyormu acaba? Bastonla şampiyon yapar bu takımı başkan olarak gelse keşke bu liseli zihniyetten daha faydalı olur..

Üst Alt