Misimovic Dinamo Moskova'da iddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic Dinamo Moskova'da iddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da!

sarplar ayhanlar oynarken bu adamın kadroda olmaması daha çok koyuyodu gittiği iyi oldu

ben culio ve stancu gibi sahaya yüreğini koyan oyuncuları iyi buluyorum misimoviç in yolu açık olsun iyi oyuncuydu sorunları vardı onun galiba wolsburg 8 milyona niye elinden çıkarsınki yoksa sorunlarınıda burdada devam ettirdi gibi geliyor futbol olarakta sahada bize bieşy katmadı zaman hiç bişeyin ilaç olmadığını elanoda iyi anladık bu maçta düzelir bu maçta düzelir diye diye bütün maçları kaybediyoruz bu tür oyuncular yüzünden.

ben culio ve stancu gibi sahaya yüreğini koyan oyuncuları iyi buluyorum misimoviç in yolu açık olsun iyi oyuncuydu sorunları vardı onun galiba wolsburg 8 milyona niye elinden çıkarsınki yoksa sorunlarınıda burdada devam ettirdi gibi geliyor futbol olarakta sahada bize bieşy katmadı zaman hiç bişeyin ilaç olmadığını elanoda iyi anladık bu maçta düzelir bu maçta düzelir diye diye bütün maçları kaybediyoruz bu tür oyuncular yüzünden.

adamlar yerine daha genç olan Diego yu almışlardı fakat ondan da bekledikleri verimi alamadılar zaten eski günlerini mumla arıyolar...Eminim çok da pişman olmuşlardır...Yoksa Misimovicn orda hiç bi sorunu yoktu hatta gelmeden önce son çıktıgı maçta oyuna sonradan girip asistinide yapmıştı..Nerden nereye işte...

Hagi kadar takımı kötü yöneten bir hoca görmemiştim ya bu kadar mı olur be kardeşim, istesen yapamazsın yani nasıl becerdi takımı bu kadar dağıtmayı hakikaten futbolcuyken ne kadar özel yeteneklere sahipse teknik direktörken de o kadar özel yeteneklere sahip bunu anladım. Rezillik resmen.

- Culio ve Stancu iyi oyuncu

- "Filan oyuncu iyi olsa falan takim niye satti" rerearörö

- Misimovic ve Elano kiyaslamasi

:happynew:

Resmi site duyurusunu yapsın sonra seyreyleyin gümbürtüyü.

Misi den zehir zemberek açıklamalar gelecektir.

yahu benim anlamadigim, resmi sitede tik yok, herkes kesin gibi konusuyor, iyi saglam bir kaynak gösterin de biz de göreyim.Insallah Yalandir, lütfen yarrabi...Bugün muhtemelen Haginin son günü, lütfen bu transferi ertele, misi'nin gitmesine cok ama cok üzülürüm

Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da iddiası!

Tek bir cümlesi bütün Dünya'nın Galatasaray'a olan bakışını etkiler belli bir süre..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt