Mitroglou Müjdesi! Teklifler Arttı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mitroglou Müjdesi! Teklifler Arttı

Gitsin bir an önce adamın tipine bakınca hayattan soğuyorsun, sevmiyorum böyle hırssız soğuk nevale tipleri.

Yalnız şunu belirteyim, performans bazında adama giydiriyorsunuz da herife 3 küsür milyon verdik neredeyse 90 dk oynatmadan yolladık/yollayacaz, performans verecekseydi de veremezdi zaten teknik olarak. Uzun lafın kısası performans eleştirisi yapmak absürt, diagne kadar süre alsaydı gayet katkı sağlardı bence, diagne'den fazla katkı vereceğinden ise eminim.

Türk yöneticileri kandırmak çok kolay çoğu futboldan bi haber hep menajer kazıkları. Scout ekipleri filan hepsi yetersiz. Hep ya tutarsa mantığı. Son örnek Emre Mor

Bu arada ben bu adamın 1.5-2'ye falan oynayacağını sanıyordum herife baya baya A+ 1. santrfor kontratı yapmışlar, madem diagne'yi alıp o kadar para dökecektin, 2. forvet olarak Eren'i tutsaydın/kullansaydın ya niye buna saçma sapan kontrat yaptılar ki amaç neydi yani ? Hoca buna nasıl olur verdi anlamak mümkün değil. Hayır bir de bu saçmalıkların yanında oynatmadılar adamı

Bu arada ben bu adamın 1.5-2'ye falan oynayacağını sanıyordum herife baya baya A+ 1. santrfor kontratı yapmışlar, madem diagne'yi alıp o kadar para dökecektin, 2. forvet olarak Eren'i tutsaydın/kullansaydın ya niye buna saçma sapan kontrat yaptılar ki amaç neydi yani ? Hoca buna nasıl olur verdi anlamak mümkün değil. Hayır bir de bu saçmalıkların yanında oynatmadılar adamı
diagne piyasa yapsin diye oynatip durduk ama herifin piyasasi hic artmamis görünüyor
kasimpasa rahat 13-15e okuturdu bu adami
sorun bizde :)

Valla aklı başında bir kulüp o herife 15 milyon euro vermez, o paraları ya biz verirdik (ki verdik) ya da Ali Koç Galatasaray'a çalım atacam diye verirdi 3. bir seçenek yok bence :D
Hakkini teslim etmek lazim bu arada.

Ali Bey Galatasaray efsanesi olma yolunda emin adimlarla ilerlemektedir.

Vedat ve Deniz transferleriyle bize girecek potansiyel kaziklari sari lacivertli camiaya soktu.

Üst Alt