Monchi, Nelsson Olmayınca Yeni Stoperini Bayern'de Buldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Monchi, Nelsson Olmayınca Yeni Stoperini Bayern'de Buldu

1660753952651.png

Exclusive: Sevilla are in advanced talks to sign Tanguy Nianzou as new centre back. Negotiations ongoing with FC Bayern, Sevilla hope to get the deal done this week. #Sevilla

Discussions are progressing well as Nianzou is now Sevilla’s priority target. @FabrizioRomano

17/8/2022:

Nelsson için Galatasaray ile anlaşamayan Sevilla, Bayern Münih'in 2002 doğumlu stoperi Tanguy Nianzou'yu transfer etti!

🔸 20 milyon euro bonservis
🔸 5 yıllık sözleşme

Nianzou potansiyelli stoper olarak transfer edilmişti Bayern'e ama sakatlık falan derken 2 senede 30 maça falan çıktı galiba.

Tahminimce Bayern 7-8'e falan bırakır. Nelsson'a kıyasla daha genç ama çok çok daha tecrübesiz bir futbolcu.

Bu şerefsizlere acayip uyuz olsam da ben bile yakıştıramadım bu transferi bunlara. Sırf stoper satışından 80 Milyon kazanmışlar, peşinde koştukları futbolculara bak.

Bu kafayla devam ederlerse benim ettiğim beddualar gerçekleşecek sanırım ve bu sezon her kulvarda nal toplayacaklar.

Nianzou potansiyelli stoper olarak transfer edilmişti Bayern'e ama sakatlık falan derken 2 senede 30 maça falan çıktı galiba.

Tahminimce Bayern 7-8'e falan bırakır. Nelsson'a kıyasla daha genç ama çok çok daha tecrübesiz bir futbolcu.

Bu şerefsizlere acayip uyuz olsam da ben bile yakıştıramadım bu transferi bunlara. Sırf stoper satışından 80 Milyon kazanmışlar, peşinde koştukları futbolculara bak.

Bu kafayla devam ederlerse benim ettiğim beddualar gerçekleşecek sanırım ve bu sezon her kulvarda nal toplayacaklar.
2 sene sonra nianzouyu 40a sattılar bile

Sevilla'nın 80-90 gösterdiği bonservisler belki hiç kasaya girmemiştir. Edgar Ie nedir arkadaş kafaı yemiş bunlar. Uefa'ya bile kalamazlarsa görürüm elemanları

Gitsinler alsınlar anasını satayım. Başka oyuncularla da ilgileniyoruz bu fiyata verirseniz verin mesajı bu. Kendileri bilirler.

Gidin alin da kurtulak sizden ha Nelssonu ucuza vermesiniz bizde bu oyuncu aliyoruz blöfüne girdilerse o blöf sizin bir yerinizde patliyacak

Üst Alt