Morutan İstanbul'a Geldi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Morutan İstanbul'a Geldi!

Morutan, Galatasaray'a 5,7 milyon €+ sonraki satıştan %20 pay karşılığında satıldı.

Gigi Becali: "Morutan'ı 5.7 milyon Euro karşılığında Galatasaray'a sattım. Şimdi 4.2 milyon Euro ödeyecekler, UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalırsa da 1.5 milyon Euro bonus ödeyecekler." (Fanatik.ro)

Olimpiu Morutan'ın uçak rezervasyonu yapıldı. Bir aksilik olmazsa 21:50'de Bükreş'ten kalkan uçakla İstanbul'a geliyor.
@sco1905

> Galatasaray'ın yeni transferi Olimpiu Morutan'ı taşıyan uçak İstanbul'a indi.

Gigi Becali, Morutan'ı Galatasaray'a 5.7 milyon Euro'ya sattığını söyledi.

(Fanatik Ro)

Gigi Becali: "Morutan'ı Galatasaray'a sattım. Bonservis 5.7 milyon euro. Şimdi 4.2 milyon euro ödeyecekler. UEFA'da gruplara kalırlarsa da 1.5 milyon euro ödeyecek" [Fanatik.Ro]

Olimpiu Moruţan pleacă de la FCSB! Gigi Becali a bătut palma cu Galatasaray. Exclusiv​

Olimpiu Moruţan pleacă de la FCSB. Din informaţiile FANATIK, Gigi Becali a bătut palma cu Galatasaray pentru acest transfer.

FCSB dă o nouă lovitură. FANATIK a aflat că Olimpiu Moruţan a fost transferat la Galatasaray pentru 5,7 milioane de euro.
ŞTIRE ÎN CURS DE ACTUALIZARE

Gigi Becali: "Morutan'ı Galatasaray'a sattım. Bonservis 5.7 milyon euro. Şimdi 4.2 milyon euro ödeyecekler. UEFA'da gruplara kalırlarsa da 1.5 milyon euro ödeyecek" [Fanatik.Ro]

Kopenhagen gecen hafta 3 milyon euro teklif etmisti diye haberler vardi. Bu rakam cok inandirici gelmedi bana. Bizde pesin 4.2 milyon euro verecek para yok zaten.

Üst Alt