Moussa Sow Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moussa Sow Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Moussa Sow Resmen Fenerbahçe'de

2012-01-26_sow.jpg

Ziegler'den sonra görsellerinde gelişme var. :D

Bu ne lan paint'te bile daha güzel yaparım ben :D

Hocam cok şaşırmamak lazım adam parasinin geliyor sözleşmesine düşersek giderim maddesi koydurtmustur ...lilleden de Sow geri gelirse alırız diye açıklama geldi tv de duymuştum yani adamlar feneri kaziklamaya geliyor

ya nereye aliyorlar ya:)

ucaktaymis diye yaygara yapiyor febetv.. ulan neye guvenerek aliyorsunuz.. birileri hala dusmeyeceksiniz diye garanti mi veriyor? saka gibi lan.. ortada boyle bi pislik donmuyorsa sayet, bu adam bank asyada oynayacagini bile bile nasil gelir aklim almiyor..

Ulan bu ne yaman çelişkidir arkadaş ? İnsanın aklı sırı ermiyor. Bu durumdaki bir takım hangi mantıkla böyle bir transfer yapar?

Bir dalavere dönüyor ama. Lig için heralde,Avrupa'ya herhalukarda gidemezler. E ligde de küme düşecekse falan diyeceğim işte orada işler karışıyor. Çelişkiler mevcut.Bekleyip görmek lazım,bu kuralsızlıklar ülkesinde "şu olur,bu olur" demek imkansız. Fakat UEFA bunları Avrupa'ya her şekilde almaz en az 1 sene.

mahkeme sonucu beklenırse uefa mahkeme sonuclanana kadar alamaması lazım bu eziklere avrupaya

Bu adamı sırf bizim maç için almadılarsa ben de neyim ya :)

Bu kadar ezik ve kompleksli bir camia bunlar . Beklerim yani .

oyle degil o is.. yanlis biliyorsun.. eger hatali olan bensem diger renktaslar duzeltebilir.. puan farki su anda 5.. ikiye bol 2,5.. 3'e tamamla..

yani puan farki 3..

Mustafa'nın yazdığı doğru fakat olası puan eşitliğinde biz şampiyon oluyoruz(onların puanı yuvarlandığı için)yani 3 puan olarak düşünülebilir o fark.

bende bu şekilde biliyorum.

Buçuklar tamamlanıyor yukarıya doğru. Yani fb ile aramızda şu an Play Off'a girsek 3 puan fark olacaktı.

Bir dalavere dönüyor ama. Lig için heralde,Avrupa'ya herhalukarda gidemezler. E ligde de küme düşecekse falan diyeceğim işte orada işler karışıyor. Çelişkiler mevcut.Bekleyip görmek lazım,bu kuralsızlıklar ülkesinde "şu olur,bu olur" demek imkansız. Fakat UEFA bunları Avrupa'ya her şekilde almaz en az 1 sene.

Bu işin sonunda bir dümen var bencede. Şike olayı sebebiyle maddi açıdan kayba uğradıklarını gerekçe gösterip elindeki çok değerli oyuncuları istemeyerekte olsa satacaklarını ağlamaklı bir hal ile ifade eden Ali KOÇ'a o esnada "Sow transferini düşünüyormusunuz ?" diye bir soru yöneltilseydi cevabı ne olurdu acaba?

Mustafa'nın yazdığı doğru fakat olası puan eşitliğinde biz şampiyon oluyoruz(onların puanı yuvarlandığı için)yani 3 puan olarak düşünülebilir o fark.

bende bu şekilde biliyorum.

Buçuklar tamamlanıyor yukarıya doğru. Yani fb ile aramızda şu an Play Off'a girsek 3 puan fark olacaktı,doğru.

Üst Alt