Moussa Sow Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moussa Sow Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Moussa Sow Resmen Fenerbahçe'de

Bunun da capsini al lan 12 numaradaki puşt :D

17.04.2011-Muhabbet_Ku_Yemi_500_Gr_en_ucuz____muhabbet_ku___yemi_500_gr__601.jpg

yav brakın alsınlar nolcak sanki. guiza gibi sallayacaklar bunada. adamın 1 sene 25 golü var sadece öbür senelerine iyi bakın 10 golü bile yok. he bienvenuye göre iyi transfer ama öyle abarttıgınız gibi degil. ister gelsin ister gelmesin. şampiyon biz olucaz anladınızmı ezik kuşlar.

Acikcasi Fenerbahce´nin forvet stratejisini begeniyorum. Bienvenue haric tabiki. Önemli liglerin gol krallarini transfer etme gelenekleri var yillardir. Basarili olur basarisiz olur, futbol bu, ancak büyük kulüplere yakisan bir transfer politikasi. Bu transfere bende hic ihtimal vermiyordum, ama basardiklarina göre gercekten de tebrik ediyorum. Avrupa´da imaji yerle bir olmus bir kulübün, Moussa Sow gibi kalburüstü bir futbolcuyu ikna etmesi gercekten basari. Bunu kabul etmek lazim.

Sezon basinda ciddi anlamda zarar eden bir kulübün hala 12-13 Milyon´luk transfer yapabilmesi, Galatasaray yöneticilerini de biraz düsündürmeli. Fenerbahce yillardir oyunculara degerinden fazla para verdi, ancak zirve yarisindan da hic kopmadi senelerdir. Kadro gücü olarak aldi yürüdüler, bunu hepimiz biliyoruz.

Yani neymis? Basari kaliteli futbolcularla gelir, kaliteli futbolcular da pahalidir. Fenerbahce´nin zarar ettigini de görmedik hic. Statlari genelde doluyordu, taraftari alisverisini yapiyordu, sampiyonluk geliri, galibiyet gelirleri vs bu paralari cikartiyorlardi. Bi kac senedir bize üstünlük saglamalari da kar oldu onlara.

Transfer yapmalarindan rahatsiz degilim. Onlarin güclenmesi, bizim güclenmemizi saglar, ancak umarim bizim yöneticiler de böyle düsünür ve geregini yapar artik.

Sow'la şartlı sözleşme yapmış olabilirler , 'küme düşme olursa serbest kalırsın' , 'her halukarda sezon sonuna kadar garanti paranı alırsın' vs. falan gibi ...

Ama tabiiki bu detayları asla paylaşmazlar medyayla . Yoksa taraftarları galeyana gelir .

Büyük ihtimal de böyle bir sözleşme yaptılar .

Aksi taktirde 7-8 M € piyasası olan herhangi bir yabancı oyuncunun ne işi var şu durumdaki Fb'de?

Hemen 'Sow geldi düşme olmayacak' diye düz mantığına girişmeyin .

Acikcasi Fenerbahce´nin forvet stratejisini begeniyorum. Bienvenue haric tabiki. Önemli liglerin gol krallarini transfer etme gelenekleri var yillardir. Basarili olur basarisiz olur, futbol bu, ancak büyük kulüplere yakisan bir transfer politikasi. Bu transfere bende hic ihtimal vermiyordum, ama basardiklarina göre gercekten de tebrik ediyorum. Avrupa´da imaji yerle bir olmus bir kulübün, Moussa Sow gibi kalburüstü bir futbolcuyu ikna etmesi gercekten basari. Bunu kabul etmek lazim.

Sezon basinda ciddi anlamda zarar eden bir kulübün hala 12-13 Milyon´luk transfer yapabilmesi, Galatasaray yöneticilerini de biraz düsündürmeli. Fenerbahce yillardir oyunculara degerinden fazla para verdi, ancak zirve yarisindan da hic kopmadi senelerdir. Kadro gücü olarak aldi yürüdüler, bunu hepimiz biliyoruz.

Yani neymis? Basari kaliteli futbolcularla gelir, kaliteli futbolcular da pahalidir. Fenerbahce´nin zarar ettigini de görmedik hic. Statlari genelde doluyordu, taraftari alisverisini yapiyordu, sampiyonluk geliri, galibiyet gelirleri vs bu paralari cikartiyorlardi. Bi kac senedir bize üstünlük saglamalari da kar oldu onlara.

Transfer yapmalarindan rahatsiz degilim. Onlarin güclenmesi, bizim güclenmemizi saglar, ancak umarim bizim yöneticiler de böyle düsünür ve geregini yapar artik.
bu iste isin ozeti ,taraftarin goremedigi nokta.Diger kulupler yerinde saysa ,bizimkiler hic kendimi gelistireyim derdine dusmez ,benim hep kizdigim bir yaklasimdir bu.

beyler biz uyumaya devam edelim daha, adamlar düşmeyeceklerinin, ve sürecin sulanacağının garantisini aldılar, suçlu olsalar bile en az 4 yıl yırttılar şu an. siz daha sevinin bankasya diye, hepiniz uyuyorsunuz haberiniz yok. adamlar bu transferle forvet açığınıda giderdiler, play offtaki en ciddi rakibimiz fenerdir artık.

fenerin tek stratejisi var Galatasaray'ın izinden gitmek. Bunuda iyi yapıyorlar transferde. Fransadan oyuncu transfer etme yolunu biz açtık. Baros, Keita gibi oyuncular Türkiyede çok başarılı olunca bunlarda Niang, Dia, Sow ile bizden öğrendikleri şeyi yapmaya başladılar. Stoch'u biz bulduk bunlar aldı. Zamanında biz A.İlieyi getirince ve adam iyide çıkınca bunlarda kardeşi S.İlieyi almıştı :). Daha çok örnek var. Yani adamların transfer stratejisi falan yok. Lakin Fransa pazarını iyi öğrendiler ve oradan alınan oyuncuların TSLde iyi olduğunu görünce oraya yöneldiler. Yoksa bunların transferde tek bildiği şey G.Amerikadan Alexin söylediği adamları almaktı:)

NTVSpor : Fenerbahçe'nin genç yıldızı Sow............................................. afshuhfauhfsa

Pardon pardon bu doğru evet.

50'yi 2'ye bölün 25.

45'i ikiye bölün 22.5'tan 23.

Yani 2 puan fark olacaktı.

Daha çook sular akar bu köprünün altından.

Haftaya 2 takım da kazanırsa 53 'e 48 oluyor ve play-off 'a yarısıyla girileceği için 26,5 'tan 27 ve 24 olup puan farkı 3 'e çıkıyor.

Bunlar boş. Galatasaray bu sezon şampiyon olacak, ötesi ile ilgilenmiyorum.

menajeri iyi seçmek lazım

para için kandırmışlar garibi

yoksa hangi sow sırf fazla para kazancam diye küme düşecek olan bir takıma gelir

Görünen şekilde evet bu söylenenler yerinde fakat Aysberg'in görünmeyen yüzü ve yüzleri de var :

1 - Fenerbahçe aslında liglerin gol krallarını alma stratejisinden ziyade,aynı ülkenin futbolcularını biraraya getirme ve uyum sorununu aşarak ahenk yaratma stratejisi güdüyor. Niang,Dia şimdi de Sow.Eskiden Brezilya...Bugünlerde de genelde Fransız ligine ağırlık vermiş durumda.Fizik gücü yüksek futbolcular alıyor.Malum Türkiye liginde teknikten çok güç ön plandadır.Avrupa düşüncelerini zaten biliyoruz.

2 - Sow transferi Fenerbahçeli iş adamlarının başarısı(Ferit Şahenk). Kulüp mevcut durumda sezon başı değerli oyuncularını,maliyetlerini de karşılayamayacağı ve zarar edeceği düşüncesiyle elden çıkardı.Şu anda bu kadar yüksek maliyetli bir transferi mevcut bütçe ile yapamazdı.

3 - Sow transferi yine biraz da gözdağı. Fenerbahçe şimdi ne yapıp edip ligi şampiyon bitirmeye çalışacaktır. Diyeceksiniz ki "puan silme olacak"...Belki de MAA istifa edecek ve süreç uzayacak.Bu dönemde cezalar ötelenecek.Ama UEFA tabii ki beklemeyecek cezaları da verecek. Ama kimin umurunda Galatasaray vb. kulüplerden başka ? Fenerbahçe'nin bugünki kıvırtak tavrının nedeni bence bu. 1 ay önce başka 1 ay sonra başka konuşuyorsanız bir planınız vardır.

4 - Bugünkü gelinen süreçte de Fenerbahçe'nin ligi domine etmesi sadece futbolla açıklanamayacağı artık aleni ortada. Fakat tabii ki bu Galatasaray'ın son yıllardaki başarısızlığını örtmez. Bu yüzden artık sadece lig için değil Avrupa için de önemli adımlar atmak istiyorsak 10 milyon Euroları verme zamanıdır. Hem de tam vaktidir,bundan iyi bir fırsat olamaz. Bir taşla 2 kuş vururuz.Hatta bir tanesini vurduk gibi.

Üst Alt