# Musa Çağıran - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Musa Çağıran

Cevap: #35 Musa Çağıran (Konyaspor'da Kiralık)

Bugünkü Lokomotiv Moskova ile oynanan hazırlık maçında 18. dakikada takımının tek golünü atmış.

Maç 1-1 bitmiş.

Nasıl oynamış acaba

Musa iyi oyuncu Altay'dayken takımın en iyisiydi ama forma şansı bulamadı konyaspor'da kendini kanıtlayıp döneceğinden şüphem yok göreceksiniz barış sezon sonu giderse ki yürüsün gitsin musa şu haliyle bile barıştan 2 gömlek üstün sadece güvenilmediği için kiralık verildi ziya doğan oynatır onu gelecek sezon takımda yer bulur

Cevap: #35 Musa Çağıran

Altınırmak'ta 2 sezonda Minikler liginde 86 resmi gol. Özel maçlarda da tam 324 gol atmış. Sol bek ve kale hariç oynayamadığı mevki yoktu. 14 yaşında transfer olduğu Altay da fizik gelişimi için sürekli kuvvet antremanları yaptırılmış ve çabukluk, bitiricilik gibi özellikleri körelmiş. Söylendiği gibi defanstan devşirme ortasaha değildir. Sadece 2-3 maçta stoper eksikliğinden dolayı mecburen defansta oynamıştır. Manisa' ya kiralık verilecek diye duydum inşallah hem ona hem de bize faydalı olur.

Benim de halı sahalarda 1659 tane golüm vardır.

Çok fazla göze batan isim olmayan maçta dikkat çekti diyebiliriz. Topu seri ve doğru şekilde kullandı. Gerektiği yerde sorumluluk aldı. İlk yarıda yan topa iyi yükseldi ama vuruşu istediği gibi olmadı. Özgüveni yerinde ve daha da iyi olacak gibi görünüyor.

Emre Yüksetepe ye değinecek olursak güzel bir maç çıkardı diyebiliriz. Pafta Altay a karşı oynanan maçta canlı izlemiş ve beğenmemiştim ama bugünkü oyunuyla gelecek için umut verdi.

Bugünkü maçın tamamını değil ama ara ara izleyebildim. Sıkça gözüme çarptı. Sezon sonu zımba gibi dönecek inşallah.

Ben izledim ve oynadığı oyunla seneye bize geri dönüş yapacağını gösterdi.Rotasyonda çok faydalı olacak.

Ben seyretmedimde musada suat kaya gibi konyada kiralik olarak parlayip gelirse tarih tekerrul eder isallahda eder

Ruzgar gibi gecti!!

Sezon basinda ilk geldiginde bu adami birde ilk 11'lerine koyanlar vardi.

Sorun bence oyuncuya yeterince guvenilmemesidir. Belki antrenmanlarda pek iyi degildi, ama yinede bir kac mac ilk 11de oynasaydi keske. Bazi oyuncular sahada iyi oynar ve mac yaptikca kendini gelistirir.

Konya'da sezon sonuna kadar maç eksiğini kapatıp potansiyelini gösterip bize geri dönecek....(örn: Arda-Manisa, Uğur Uçar- Kayseri)

Sezon sonu Yekta ile ortasahayı taşırlar değişmeli olarak. fm de fena oynamıyor ofans yönü barıştan kat kat iyi...

Üst Alt