Muslera: “Evlenerek eşimi Tanrı’ya takdim etmiş olacağım” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: “Evlenerek eşimi Tanrı’ya takdim etmiş olacağım”

Allah mesut etsin..:)

11373899_1450756288585914_654340220_n.jpg

10914147_1547530992195790_939357380_n.jpg
kim bilir ne fotolar attıydın buraya pislik herif.

Gecen gunlerde, 'evlendikten sonra ruhumuzu teslim ettik' konusu acilmisti da arkadaslar da sordu gercekten oyle mi diye de ondan da bu konu aklima geldi hemen :)
Başta @Keramettin TANRIVERDİ @Gökhan Sancak olmak üzere evlilikte tecrübe sahibi olan kişilerden bir kaç bir şey okumak isteriz. Biz gençler bu işlere şuan uzağız ama gelecek ne getirir bilemeyiz. Neye dikkat etmek lazım vs.

Hahahaha.

Evlilik guzel birsey, daha dogrusu coluk cocuk seversen ve bir gun baba olmayi istiyorsan. Ama bunlari pek dusunmuyorsan iyi dusun derim. Bazi seyleri ozleyebilirsin ;D
Valla hovardalıkta hiç gözüm yok, öyle biri değilim. :D
Zaten mümkün olan en kısa sürede evlenmek istiyorum. Çünkü ben yalnızlığı sevmiyorum. Gerçi öyle biri de ne zaman insanın karşısına çıkar, o da ayrı konu da...

Çocuk konusu problem benim için. 1 senedir yeğenlerimle yaşıyorum ve sessizliğe, sakinliğe ne kadar düşkün olduğumu iyice anladım. Çocuklara karşı da hiç sabır gösteremiyorum. Evlenirsem bi 10 sene çocuk düşünmem herhalde ama Allah verince veriyor tabii. :D

Üst Alt