Muslera, Roma'nın Teklifini Doğruladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera, Roma'nın Teklifini Doğruladı

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Muslera, "Roma'dan teklif var ancak ben Galatasaray'da mutluyum." dedi.

kralspor839.jpg

Sarı-kırmızılı ekibin deneyimli kalecisi Muslera, takımda mutlu olduğunu ve ayrılmayı düşünmediğini ifade etti.

"EŞİM İSTANBUL'DA MUTLU"

Roma'yı sevdiğini ama İstanbul'da mutlu olduğunu belirten Muslera, "İtalyanların yazdığı doğru, Roma şehrini seviyorum. Ama Galatasaray'ı daha çok seviyorum. Eşim ve ben burada olmaktan mutluyuz" dedi.

2021 yılına kadar Galatasaray ile sözleşmesi bulunan Fernando Muslera, futbolu bıraktıktan sonra da sarı-kırmızılı kulüpte kalmayı planlıyor. Abdurrahim Albayrak'a bu planlarından da bahseden 32 yaşındaki eldiven, "Fatih hocayla ilerisi için de planlarımız var. Futbolu bıraktıktan sonra da burada kalmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Kralspor

22 milyon euro diye bir teklif varsa ucak biletleri benden. Kusura bakma reyiz sen 3 snee sonra futbolu birakirsin ama bkz o bonservisi goremeyiz o yuzden kulup para kazanmak zorunda.
Kalbimizde olacaksin kendine iyi bak

Üst Alt