Muslera'ya Ada'dan Talip ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'ya Ada'dan Talip !

Cevap: Muslera'ya Ada'dan Talip !

muslerayı satıp 5m euroya sinan bolatı alırız, hemde kontenjan yememiş oluruz. onu yerine de delici bir solbek

Adler iyi kaleciydi ama son hali hiç hoşuma gitmiyor.
elindeki adapte olmus ,basarili adami gonderirsen ,yerine gelecek adama dusuk bonservis bedeli vermen lazim yoksa en iyi ihtimalle gereksiz bir takas yapmis olursun o da yeni gelen iyi cikarsa.Adler'in bonservisi yok ,Temmuz'dan beri sakat ama baska bir yabanci goremedim henuz.Yerli piyasasinda da bir tek Sinan var.

Muslera'yı gerçekten çok seviyorum ancak yabancı kontenjanını kaleye harcadığımız zaman cidden çok sıkıntı oluyo bence ... 25-30 veriyolarsa satıp yerine onur'u alabilirz bence ama 15'e falan avuçlarını yalasınlar :asd:

Yönetimin ödemelerde dakik davranması gerekiyor. Ribery olayına dönemsinde bu olayda. Muslera' ya verdikleri fiyata bağlı. Man Utd ın kalecisi için harcadığı parayı harcayacaklarsa gitmesin demem. Ama Arda' nın gittiği fiyata da giderse taraftar yönetimin kafasına çöker.

Takım iyi gidiyor ve lider. Bundan sonra da bazı futbolcularımız hakkında transfer haberleri çıkacaktır.

Muslera ilk transfer edildiğinde tereddütlerim vardı. Hele Napoli-Lazio maçındaki performansını ara ara bizde de sergilerse büyük sıkıntı yaşayacağımızı düşünüyordum. Fakat şu ana kadar sergilediği performans ile takımda en çok güvendiğim isim. Giderse kahrolurum desem abartı olmaz. 25 milyon euro gibi bir rakam verirlerse de elde tutmaya devam edeceğimizi de inanmıyorum ki bu rakamı da (bonservis bedeli olarak) hak ediyor...

Musleranin satilmasina sicak bakanlara, sezon basinda almaktan son anda taraftar baskisiyla vazgectigimiz, victoria takiminin ikinci kalecisi (adini hatrlmiyorum lauro gibi biseydi) mustehaktir. Ne onuru ne tolgasi. Takima adapte olmus bir muslerayi kimselere degismem. Klubun mali islerinden sorumlu arkadaslar yine parayi duyunca gozleri donmus.

Musleranin satilmasina sicak bakanlara, sezon basinda almaktan son anda taraftar baskisiyla vazgectigimiz, victoria takiminin ikinci kalecisi (adini hatrlmiyorum lauro gibi biseydi) mustehaktir. Ne onuru ne tolgasi. Takima adapte olmus bir muslerayi kimselere degismem. Klubun mali islerinden sorumlu arkadaslar yine parayi duyunca gozleri donmus.

Lauro candır Burak :)

Yanlız Muslera'yı gönderip yabancı kaleci almak saçmalığın daniskası.Madem yabancı kaleci alınacak neden Muslera satılsın ki?

Şu konuyu belki görmemisin..Galatasarayla ilgili tespitlere bakarsan neden gözümüzün döndüğünü anlarsın..Bak konuda yazan altı çizili laf şu :

''2012–13 sezonuna kadar eksi öz sermayenin artıya çevrilmesi için Beşiktaş’ın 254 milyon, Galatasaray’ın ise 153 milyon TL bulması gerekiyor.

https://www.gscimbom.com/forum/avrupadan-futbol-forumu/99857-finansal-fair-play-gercekleri.html

Yorumunu merakla bekliyorum Renktaş..

Allah korusun Muslera çok ağır sakatlık v.s yaşamadıktan sonra her geçen yıl değerini arttıracaktır. Daha 24-25 yaşında. Bıraksınlar da tadını çıkaralım biraz.

Ayrıca haberin de sallama olduğunu ve başka oyuncularla ilgilide buna benzer maksatlı haberlerin geleceğini düşünüyorum

Üst Alt