Muslera'ya Ada'dan Talip ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'ya Ada'dan Talip !

Cevap: Muslera'ya Ada'dan Talip !

Biz Muslera'yı 6.75 + Cana karşılığında aldık. Yuvarlak hesap 10 diyelim. Bu performansıyla 25'ten az verenlere güzel bir el hareketi çekilsin. Ama 25 verilirse de adamın önünü açmak lazım, Sinan'ı 5'e kapatıp sol beke bir yabancı alırız. Sinan, Muslera kadar olmasa da çok iyi bir kaleci. Sol bekteki sıkıntımızı halledeceğimiz için bir güç kaybımız olmaz, 20 milyon da cebimizde kalır. Ama Muslera'yı da çok sevmiştik, bilemedim şimdi :(

Şu konuyu belki görmemisin..Galatasarayla ilgili tespitlere bakarsan neden gözümüzün döndüğünü anlarsın..Bak konuda yazan altı çizili laf şu :

''2012–13 sezonuna kadar eksi öz sermayenin artıya çevrilmesi için Beşiktaş’ın 254 milyon, Galatasaray’ın ise 153 milyon TL bulması gerekiyor.

https://www.gscimbom.com/forum/avrupadan-futbol-forumu/99857-finansal-fair-play-gercekleri.html

Yorumunu merakla bekliyorum Renktaş..

Biz mi bulalım onu da? Madem öyle yok Shaqiri yok Suarez falan istemeseydiniz.

Necati ya da Yiğit de para verilip alınmasaydı. Ben kulübe bir şekilde katkı yapıyorsam sahada da iyi bir şeyler görmek istiyorum.

Muslera da gitmesin mümkünse bilmem kaç yıldan sonra kalecimize güvenerek maçlar izliyoruz, onu da mahvetmesinler.

Şu konuyu belki görmemisin..Galatasarayla ilgili tespitlere bakarsan neden gözümüzün döndüğünü anlarsın..Bak konuda yazan altı çizili laf şu :

''2012–13 sezonuna kadar eksi öz sermayenin artıya çevrilmesi için Beşiktaş’ın 254 milyon, Galatasaray’ın ise 153 milyon TL bulması gerekiyor.

https://www.gscimbom.com/forum/avrupadan-futbol-forumu/99857-finansal-fair-play-gercekleri.html

o para adam satilarak degil maclar kazanilarak cl'ye katilarak forma satslari , tribunlerin full dolmasiyla vs. kazanilmasi lazim. Kaleci demek takimin yarisi demek. Kalecin saglam deglse defansinda tedirgin olur, arkasinda guvenebilecegi bir kaleci yoksa hata yapma ihtimali cok yuksektir. Sen bugun mac kazanamayip cl'ye katilamazsan 15m zaten ordan zarar edersin..

o para adam satilarak degil maclar kazanilarak cl'ye katilarak forma satslari , tribunlerin full dolmasiyla vs. kazanilmasi lazim. Kaleci demek takimin yarisi demek. Kalecin saglam deglse defansinda tedirgin olur, arkasinda guvenebilecegi bir kaleci yoksa hata yapma ihtimali cok yuksektir. Sen bugun mac kazanamayip cl'ye katilamazsan 15m zaten ordan kaybediyorsun..

Muslera'nın tutumu önemli.Eğer Premier ligde oynamak istiyorum falan derse bizimkiler gönderir.Gidene pek kal demiyor bizim yönetim.

Başkanın deyimiyle çempiyıns ta oynayalım, o zaman işimiz zor olacak. :) 30 milyon euro'nun 1 kuruş altına satılmamalı.

bna haber balon gibi geliyor

chelsea nın kaleciye ihtiyacı yok cech var.

de gea da daha genç kaleci potansiyeli yüksek.1 sene dayanırlarsa iyi kaleci olur

Kesinlikle gitmesin!!

Şampiyonlar Ligi için bu seviyedeki kaleciyi bulmak zor

Eğer para için gönderilcekse tek çözüm sezon sonu sözleşmesi biten René Adler bence (kolay değil tabi)

Arkadaşlar biz burada Muslerayı manu alır diye düşüncelerimizi söylememizin hemen ardından bu haberin çıkması çok manidar.Forumlara bakıp haber yapma zihniyeti bu olsa gerek.Kaale alınmamalı bence haber.Ama sezon sonunda ihtimaller içinde tabi ki transfer etme istekleri.

ahahah yalan habere bak, chelsea de zaten 3 tane super kalece var, cech, courtois (a. madrid de kiralik) ve dalec, man utd zaten de gea var, yani fakeeeee

Habere inanmak gerekirse, Muslera'yı satmamalıyız. Ondan sonra ne gibi sıkıntılarla karşılaşacağımızı biliyoruz. Onur Kıvrak gelsin diyenler, adam daha geçen günlerde yemin etti Türkiye'de Trabzonspor'dan başka bir takımda oynamam diye.

bu cocuğun öyle büyük bi yeteneği var ki bize şampiyonlar liginde çok büyük maçlar kazandırır turlar atlattırır

Üst Alt