Muslera’yı Tartışmanın Vakti Geldi mi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera’yı Tartışmanın Vakti Geldi mi!

Ben futboldan anlamıyorum sen ne toptan , ne topçudan ,ne hocadan ,ne de psikolojiden anlamıyorsun ercan oyuncularda ruh yoktu , inanç yoktu , maçı alamıyacağımız her hallerinden belliydi gelmişsin eşik falan tudoru korumak için demediğin kalmıyor.
Sorma abi, argümanlar bitti artik, basladilar oyuncularin yaptiklari hatalara sarilmaya.
Yahu ayni adam iki sifir olana kadar ne toplar cikardi, hatasini kac kere telafi etti, bu bile takimi ateslemedi ve takim savunmadan cikamadi.
Direnc dedikleri sey ise nerede ise tüm oyuncularimiz ile ceza sahamizin ici ve etrafinda savunma yapmak.
Eger bu Galatasaraya yakistirdiginiz Futbol ise evet ben bu Futboldan anlamiyorum.

Kayalar bile dalgalara karşı dayanamıyor.Son 3 yıl her büyük maçta geriye yaslanırsak akın üstüne akın yeriz.1-2-3-4-5-6 derken 7. atakta çatlarsın,8. atakta parçalanırsın.

Üstelik ayni adamlar gidiyor, daha böylesi bir tane macta cekirdek kabugunu doldurmaya yetecek kadar bir sey bile ortaya koyamamis Belhanda icin tek kelime etmiyorlar.

Etmeyin, etmek zorunda degilsiniz ama esas sorunlari görmezden gelip, bir oyuncunun yaptigi hata üzerinden kamufle etmeye de kalkmayin, komik oluyorsunuz cünkü.

Artik buna sasirmiyorum orasi ayri. Basaksehir macinda gollerde sucu olmayan adama bile yüklendiler, görüntüler ile net olan pozisyonlari eyip büktüler, sirf o macta yasanan rezaleti mesrulastirmak icin. Persembenin gelisine Carsamba günü bile kilif uydurursan, Kemal Sunalin Filminde ifade edildigi gibi, Persembe günü geldiginde perisan olursun.

Son düzenleme:
Muslera'nın bende kredisi hiçbir zaman bitmez, bitmeyecek. 2011-2015 arasındaki inanılmaz performansından sonra son 2 senedeki performansının kötü olmasının nedeni yeteneksizlik değil ki yeteneksizlik olsa tamam bu kalecinin potansiyeli bu kadar denir fakat taffarel gittikten sonra doğru düzgün bir kaleci antrenörüyle çalıştığını düşünmüyorum zaten son 2 seneyi ele alırsak takıma gene bir çok maç kazandırmıştır. Bu adamı başka TD yönetsin gene efsane olacaktır ama bu Tudor'la olmayacak hatta burada sadece Muslera eleştirilmesi yetmez, Muslera'ya gelene kadar Belhanda, Ndiaye, Fernando, Maicon, Serdar, Gomis, Garry, Feghouli gibi isimler var bu adamlar peki 10/10 oynayamıyorlar bunun da sebebi bariz Tudor'dur. Oyuncular ilk haftalar daha birbirinin ne yapacaklarını bilmedikleri bir dönemde inanılmaz top oynarken haftalar geçtikçe çok daha üstte çıkacakken Tudor'un sistem ve taktikleri yüzünden oyuncularda performans kaybı olduğu bariz görünüyor bunu bir Tudor göremedi.

Muslera'nın bende kredisi hiçbir zaman bitmez, bitmeyecek. 2011-2015 arasındaki inanılmaz performansından sonra son 2 senedeki performansının kötü olmasının nedeni yeteneksizlik değil ki yeteneksizlik olsa tamam bu kalecinin potansiyeli bu kadar denir fakat taffarel gittikten sonra doğru düzgün bir kaleci antrenörüyle çalıştığını düşünmüyorum zaten son 2 seneyi ele alırsak takıma gene bir çok maç kazandırmıştır. Bu adamı başka TD yönetsin gene efsane olacaktır ama bu Tudor'la olmayacak hatta burada sadece Muslera eleştirilmesi yetmez, Muslera'ya gelene kadar Belhanda, Ndiaye, Fernando, Maicon, Serdar, Gomis, Garry, Feghouli gibi isimler var bu adamlar peki 10/10 oynayamıyorlar bunun da sebebi bariz Tudor'dur. Oyuncular ilk haftalar daha birbirinin ne yapacaklarını bilmedikleri bir dönemde inanılmaz top oynarken haftalar geçtikçe çok daha üstte çıkacakken Tudor'un sistem ve taktikleri yüzünden oyuncularda performans kaybı olduğu bariz görünüyor bunu bir Tudor göremedi.
:hat::005:

Sözleşmesi bitene kadar 1 numaramız olarak kalacaktır. Fakat duran toplarda 2 direğe de adam koydurması lazım, sırf bu yüzden geldiğinden bu yana 50 tane gol yemiştir herhalde. Onun dışında arada bir iç saha maçlarında rotasyona girse fena olmaz. Yedek kaleci diye aldığımız hiçbir kaleci sırf bu yüzden form tutamıyor. Carrasso en azından kariyer olarak güven vaadeden bir adam, biraz olsun rekabet lazım o bölgede.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Konu kilit.

Yine ayariniz kacmis. Satasacak adam ariyorsunuz.

Nando kaptanimizdir. Emekli olana kadar kalacaktir.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam söylemeyelim diyoruzda yılda 3,5 milyon alan biri sürekli formda olmalı bazen anlamsız goller yiyor

Konu kilit.

Yine ayariniz kacmis. Satasacak adam ariyorsunuz.

Nando kaptanimizdir. Emekli olana kadar kalacaktir.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizi bu bitiriyor işte
Zamanında ayrılmayı bilmiyoruz
Seneler gecsede hala oynasın istiyoruz
Muslera gitsin demiyoruz ama suyunuda çıkarmasın

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mahalle takımını gs sözlüğü takip ettiğim zamanlardan biliyorum.Eray güzellemeleri yapıyordu bir ara.Söyledikleri ciddiye alınacak biri değil.

7 gol yememizi engelledi diye mi tartışacağız?

Dursun,Tudor,selçuk,hakan,sucukcular,liseli dinazorlar,manager komisyonları vs..

Musleraya sıra gelene kadar daha bir ton derdimiz var.

Gerçek Kaptan NANDO!

Ben futboldan anlamıyorum sen ne toptan , ne topçudan ,ne hocadan ,ne de psikolojiden anlamıyorsun ercan oyuncularda ruh yoktu , inanç yoktu , maçı alamıyacağımız her hallerinden belliydi gelmişsin eşik falan tudoru korumak için demediğin kalmıyor.
Tudor ne alaka tudor mu dedi o.topu kaçır diye
Istanbul da yasa 15 trilyon para al psikolojim bozuk

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eleştirilmeli ama sadece Muslera değil. Kaleci antrenörleri galiba tesislerde fındık fıstık çekirdek yiyor. Muslera sezon başından beri aynı golleri yiyor ve hala bir tık düzelme yok. Ama tabi bu Muslera gibi kalecinin böyle goller yemesine tek bahane olamaz. Kendisinde de bir çaba göremiyorum ne yazık ki. Ayı volkan bile o kadar leş performanstan sonra kendine geldi. Bence takımda genel olarak bir motivasyon problemi var. Başımızda hoca diye bir şey olmadığı için de bu gayet normal.

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiç kimse tartışılmaz değildir. Daha iyisi getirilmesi kaydıyla bütün spor branşlarında adamlar gidebilir, gelebilir... Bundan daha doğal bişey yok. Önemli olan takımın başarısı.

Biraz iyimsersiniz bu aralar Fatih Bey.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tinercilerin maçında açık söyleyeyim yenilgi bekliyordum da bu kadar ezilmek beni bile şaşırttı . olan bir parça iyimserliğim de gitti. bu sene ilk 3'e girersek başarıdır. takım sanki kendini saldı .bu hale düşmemiz en çok da feneri hırslandırmış. kasımpaşa'ya resmen dayak attılar. halbuki ölü balık gibiydiler.

Yediği gol rezalet ama Galatasaray, 1-0 geriye düştüğünde maçtan kopamaz. Performans düşüklüğü çok net var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt