Muslera’yı Tartışmanın Vakti Geldi mi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera’yı Tartışmanın Vakti Geldi mi!

tinercilerin maçında açık söyleyeyim yenilgi bekliyordum da bu kadar ezilmek beni bile şaşırttı . olan bir parça iyimserliğim de gitti. bu sene ilk 3'e girersek başarıdır. takım sanki kendini saldı .bu hale düşmemiz en çok da feneri hırslandırmış. kasımpaşa'ya resmen dayak attılar. halbuki ölü balık gibiydiler.

hersey fener macindan sonra basladi bu sadece tudor degil, cok ugrastilar puani eritmeye.
hakemler filan fistik ondan sonra takim kendini saldi, gecen sezon kac puan caldilar.
bu sene dahada durum ortada, ben biliyordum bu takimin bu duruma düsecegini.
cünkü türkiyede bu oyunlarin üstünden gelen bi fatih terim var.
bu yüzden dünyanin en iyi td bile basarili olamaz burda.
ha muslera kopmamiz icin gecen senede büyük rolü vardi o ayri bi konu ama bizi asil biteren hep sag disi oyunlar.

Son düzenleme:
Aldığı paraya oranla verdiği performans geçtiğimiz sezonların gerisinde. ama Muslera gitse daha iyisini alabilir miyiz. tabiki de hayır. mondragon'dan sonra nasıl tökezlediysek gene tökezleriz. bu sebeple önce daha iyisini alıp sonrasında performansını sorgularız

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hatirlayanlar vardir belki bu yaz Sneijder olaylari ciktiginda cogu kisi dile getirmistik yakinda bizim akilsiz taraftar Muslera'ya sarar yakinda diye.

Yok canim olur mu öyle seyler, Muslera bu yaaa diyordu herkes. Sonuc ortada.

Ulan bir hata yapti diye adami asanlar var, yapsin lan yapsin. Belhanda'ya laf kondurmayanlari mi ararsin, Tudor'u yalaya yalaya bitiremeyenleri mi ararsin. Hepsi o konularda ezildiklerini kabullenemeyip öne cikabilecekleri yeni yerler ariyor. Sira Muslera da demek. Marjinal olun siz devam edin böyle.

Önce Melo sonra Sneijder, simdi de Muslera yi yiyelim. Bursali Harun daha iyi onu alalim diyen görüm resmen facia.

Kötüyse eleştirilir
Melo sneijder kararları doğruydu
Sneijder ya süre alamıyor alacağı vakit sakat

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt