Muslera'yla Yeni Sözleşme İmzalanacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'yla Yeni Sözleşme İmzalanacak

2 milyon olmalı ama Babel'in bile otomatik kontrattan 2.5 aldığı yerde daha azı düşünülemez. Muslera her türlü bu takımın en çok kazanan futbolcusu olmalı, 200-300 bin için itibardan tasarrufa lüzum yok.

Galatasaray da en çok forma giyen yabancı futbolcu. Dile kolay Galatasaray tarihinde bu zamana kadar 45 ülkeden 146 yabancı futbolcu giymiş hiç kimse Muslera'ya yaklaşamadı. Önümüzdeki çeyrek asır Galatasaray da hiçbir yabancı futbolcunun bu kadar uzun süre forma giyeceğini de düşünmüyorum. Muslera, Galatasaray tarihine geçti.

Boş mukavelede size ait olan tarafı imzalayın, ardından mukaveleyi Muslera'ya uzatın ve "rakam ve süre olarak istediğini yaz yiğidim" diyin.

Gomis te yaşadıklarımızı yaşamayalım da.
gomis ile bunun bir alakası yok ki renkdaş. gomis'e yapılan doğruydu. her iyi performans gösteren bir sonraki sene zam istese kulüp dingonun ahırına döner. gomis efendi kötü performans gösterseydi benim aldığım ücret fazla 500bin azına oynayayım gelecek sene diyecek miydi? eğer ki cevap hayır ise maaş arttırmama kararı da yüzde 100 doğrudur. yanlış olan neydi peki? gomis'in yerine birini bulamamak. o konuda yönetim hatalıydı.

muslera özelinde ise maaş konusunda hiç bir sorun yaşanmayacağını düşünüyorum. 10 senedir bu kulüpte ve kaptan olmuş bir oyuncu muslera. Galatasaray ailesinin bir üyesi. gözü kapalı daha düşük ücret ile imzalayacaktır

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt