Mustafa Cengiz: "Düşmanı yenemeyenler birbirini yer, herkesin vazifesini yapmasını bekliyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İkisi de haksız, ikisi de haklı illa bir tarafı üste çıkarmaya gerek yok. Fatih Terim der ki madem bakana yalakalık olsun diye Ali'yle poz çektirecektin o zaman ne diye GS TV'ye çıkıp şov yaptın. Mustafa Cengiz de der ki sana yakın tarihte kimsenin kuramadığı, hele mevcut şartlarda kurulması belki de imkansız bir kadro verdim, 7 haftada averajı artıya bile çeviremedin. Şu andaki hakemlerin kararına bakarsak Cengiz'in söylediği gibi Galatasaray TFF'yi yenememiş, puan durumuna bakarsak Fatih Terim de rakiplerini. Ama ne olursa olsun Mustafa Cengiz'le Fatih Terim mevki olarak denk değiller. Hadi kendi hatalarına topçularını ateş çemberine atıyorsun ama 3 ayda bir Galatasaray yöneticisini taraftarın, medyanın önüne atamazsın. O kadar meraklıysan git başkanlığa aday ol istediğine emirlerini yağdır. Aysal yüksek ihtimal kötü niyetle de olsa kendisine alt tarafı bir eleman dedi ortalığı ayağa kaldırdı, koskoca Galatasaray başkanını, yöneticilerini çocuk gibi azarlamaktan vazgeçmesi lazım artık.

Nasil konusmuyor yaw?Mobese gorse konusuyor ama uslubu yumusak oldugu icin etkisi az oluyor.

Icerik dogru olsa bile Terim'in baskana laf sokmasina ne gerek var zaten takimin her yeri bozuk.Bir bu kriz eksikti.Ayrica Terim sadece baskani da degil oyunculari da medyanin,taraftarin onune atti dun.

Hoca ceza yemeden önce o kadar konuşmuyordu cezadan sonra konuşmaya başladı

Oyuncularıma yakışmadı dedi şimdi sistem taktik diyelim hatalı,oyuncularda hiç suç yok mu yani ? Form durumu iyi olan diyebileceğimiz tek adam yok neredeyse

Dersen ki bu takım çalışmamış geçen sene Onyekuru felan sezona baya iyi girmişlerdi yine aynı ekip vardı

hocanın aldığı cezaların çoğu bizi savunmadan değil gündem değiştirmeden

geçen sene fener maçından sonra yaptığı açıklamaların akıl alır yanı yoktu

maç sayısı olarak fazlaydı tabi ama ortada birşey yokken 2-0dan 2-2ye gelen maçın gündemini değiştirmek için yapmıştı

sezon sonu aldığı ceza da öyle

sadece son cezası hem doğru yere yaptığı çıkıştı hem de haksız cezaydı

Laf soktuğu konu hakkında haksız değil ama

Neden başkan konuşmuyor neden Terim savunmak zorunda kalıyor hep bizi

Onu medyaya karsi soyleyip kaos yaratmayacak. Cengiz oldukca centilmen bir adam. Ne derdi varsa soyleyebilir kendisine. Terim futbolu degil, gundemi yonetmeye odakli. Bilerek oyunculari ve yonetimi taraftarin onune atmaya calisiyor. Ayni aziz ve ali'nin yaptigi seyi yapiyor. Gundemi degistirip kendi yetersizligini ortmek derdinde.

Hoca ceza yemeden önce o kadar konuşmuyordu cezadan sonra konuşmaya başladı

Oyuncularıma yakışmadı dedi şimdi sistem taktik diyelim hatalı,oyuncularda hiç suç yok mu yani ? Form durumu iyi olan diyebileceğimiz tek adam yok neredeyse

Dersen ki bu takım çalışmamış geçen sene Onyekuru felan sezona baya iyi girmişlerdi yine aynı ekip vardı

Yeni baskan oldugu icin ilk basta ortami bilmiyordu.Mesela Koc da ilk basta bize bir sey demiyordu.Dursun da son zamanlarinda acilmaya baslamisti.Isi ogrendikce acilmaya basliyor baskanlar.Terim ise yillarin adami.Avucunun ici gibi biliyor ulkeyi.Baksana dun baskana laf sokmus bugun yeni anladik

Zaten bir baskanin (Koc) isi gucu birakip ona saldirmasindan belli guclu oldugu.

Sucu ben de oyunculara atiyordum onceden ama takimda 3 kisi disinda herkes formsuzsa hoca 1. sucludur.Birazcik top oynatsa sorun falan kalmayacak.

kardeşim sen fenerlimisin cınki aynı onların agzından konusuyorsun evet benim hocam cunki ben galatasaraylıyım o yuzden benim hocam oluyor kendisi

fenerli bjk li olsam aynı senin cumlelerini kurarm

ula arkadaş bjk fbes ts olsa 2 sene üst üste şampiyon kıçları tavana vurur siz neyin derdindesini inanın anlam veremiyorum

tutup bide bazıları istikrar felan der istikrar için bazen başarısızlıgı da göze alacaksın

ki allahı var bu adam her zaman bir şekilde takımı şampiyon yapıyor

ha iyi futbol ve şampiyonluk diyorsanız o biraz zor kardeşim

ya iyi futbol ya şampiyonluk noktasına gelmektense şampiyonlugu secerim

adam yokluk içinde takımı şampiyon yapıyor
komik

Onu medyaya karsi soyleyip kaos yaratmayacak. Cengiz oldukca centilmen bir adam. Ne derdi varsa soyleyebilir kendisine. Terim futbolu degil, gundemi yonetmeye odakli. Bilerek oyunculari ve yonetimi taraftarin onune atmaya calisiyor. Ayni aziz ve ali'nin yaptigi seyi yapiyor. Gundemi degistirip kendi yetersizligini ortmek derdinde.

Çok centilmen buyrun

Komik yanı öyle olacağını sanıyorlar

abi tersten soralım soruyu siz ne öneriyorsunuz

yani 15 sene öncesinden bile kötü futbol oynanan

insanların futboldan soğuduğu,gençlerin başka ülke takımlarını,liglerini daha heyecanla takip ettiği bir ortamda bunun değişmesi için ne öneriyorsunuz

bu iğrenç futbol devam mı etsin

galatasaray futbolda daha önce derwalle devrim yapmış takım niye bir kere daha yapmasın

herşeyi geçtim futbol bir eğlence gerçekten hangi takım olursa olsun şu ligdeki saçmalıktan keyif alamayınca kendinizi salak yerine konmuş hissetmiyormusunuz

bunu ciddi soruyorum yani gidişatın değişmesi gerekmiyormu

Fatih Terim giderse manchester city gibi top oynarız artık şampiyonlar liginede 5 sene ambargo koyarmıyız.Bütün sorun Terim zaten.Prandelli mancini tudoru özlüyoruz hepimiz o rezil korkak futbolu özlüyoruz.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tamam hoca gitmesin de eleştirilmesin diye de bir şey yok. Fenerin bu hale gelmesinin en büyük nedeniydi bu, batana kadar azizi dünyanın en iyi başkanı sanıyorlardı aynı şeyi koça yapıyorlar. Biz onlar gibi değiliz. Hocanın dünkü çıkışı gereksiz ve anlamsızdı. 7 hafta geçti averajımız 0, takım Gençlerbirliği maçında Bile pozisyona giremiyor ve sen Tudor ya da Mancini’yi korkak futbolla eleştiriyorsun. Son 20 yılın en iyi kadrosu var belki de elinde, geçen sene bana ocağa sonra da yaza kadar izin verin dedi takımı kurdu şimdi de ocağa kadar izin verin diyor. Tamam psgye karşı müthiş bir top oynamayalım ama(ki o da saçma takır takır oynuyor küçük bütçeli takımlar) evimizde Konya’ya karşı yarım saat savunma yaptık ve yedik. Bu da değil

FT "ben bu isi beceremedim" deyip gitmektense, camiayi kaos'a sürükleyip kendini kovdurmayi tercih eder. Onun yolunu yapiyor simdiden belliki. Cengiz FT'nin her istedigini yapti simdiye kadar. Ama o bile FT'yi memnun etmeye yetmedi.

Nerede gözden düsmüs oyuncu varsa iyi kötü veya bedava onlari gidip aldik iste. Hoca Oynekuruyu son ana kadar bekledigini bile bilmyorsundur mesela ve bu yönetim Falcao görüsmelerinde Onyekuru konusunda Monacoya yardimci olup o beklentiyi bosa cikardiginida bilmyiorsundur herhalde. Banega cok istediki cok dogru istek oldugunu bugün görüyouz belahndayi görünce.

Stoper istedi...ne oldu ? yok yok...yeterki hocaya karsi art niyetli ve ön yargili nefret duygularini salaya bil buralarda. Kimse bir sey demiyor zaten bu günlerde.

abi tersten soralım soruyu siz ne öneriyorsunuz

yani 15 sene öncesinden bile kötü futbol oynanan

insanların futboldan soğuduğu,gençlerin başka ülke takımlarını,liglerini daha heyecanla takip ettiği bir ortamda bunun değişmesi için ne öneriyorsunuz

bu iğrenç futbol devam mı etsin

galatasaray futbolda daha önce derwalle devrim yapmış takım niye bir kere daha yapmasın

herşeyi geçtim futbol bir eğlence gerçekten hangi takım olursa olsun şu ligdeki saçmalıktan keyif alamayınca kendinizi salak yerine konmuş hissetmiyormusunuz

bunu ciddi soruyorum yani gidişatın değişmesi gerekmiyormu

Sadece T.d değişmekle bu ortamın değişeceğini mi düşünüyorsun ?

Rakibin yine aynı Fener olacak,aynı Bjk olacak

Olmayan şeyler hakkında algı yapacaklar.Ses çıkarmaz kenarda beklersen hep ezilirsin.Bir kere tarafsız bir ortam yok ki Türkiye'de onun sağlanması lazım gerçekten eğlence amaçlı takip edilmesi için

Nasil konusmuyor yaw?Mobese gorse konusuyor ama uslubu yumusak oldugu icin etkisi az oluyor.

Icerik dogru olsa bile Terim'in baskana laf sokmasina ne gerek var zaten takimin her yeri bozuk.Bir bu kriz eksikti.Ayrica Terim sadece baskani degil oyunculari da medyanin,taraftarin onune atti dun.
Onuda bozdu yahu,daha geçen itlik etmeyin demedi mi bunlara,ben mi yanlış hatırladım ?

Sadece T.d değişmekle bu ortamın değişeceğini mi düşünüyorsun ?

Rakibin yine aynı Fener olacak,aynı Bjk olacak

Olmayan şeyler hakkında algı yapacaklar.Ses çıkarmaz kenarda beklersen hep ezilirsin.Bir kere tarafsız bir ortam yok ki Türkiye'de onun sağlanması lazım gerçekten eğlence amaçlı takip edilmesi için

ben terim varken de yokken de galatasaryın ezileceğine inanmıyorum

bu fener ve bjk için de geçerli

trde sürekli algı işleri olur ama bir şekilde seneyi ortalama olarak sahada en iyi top oynayan takım önde bitirir

bjk ve fenerin ne olduğu umrumda değil açıkçası

biz derwall devrimini yaparken de böyle olduk sonrasında bizi ayıran da buydu

aa rakiplerimiz ne algı kasacaklar diye bakamdan hedefi yukarı koyduk yürüdük

yine aynısı pekala yapılır ve galatasaray da kendisini ezdirmez evellallah

galatasaray 2013'ten sonra 2018e kadar durakladıysa sebebi ezildiği için değil iyi kadro kuramadığı iyi hoca seöemediği içindi

sebep sonuç ilişkisini yanlış kuruyoruz

ben sıkıldım her maçtan sonra bize maç yerine hikaye anlatan hocalardan

dün bile suçu oyunculara ve konuşmuyorlar diye yönetime yıktı

hatalıyım dediği yerde bile aslında hata yapmadığını oyuncuların güvenine layık olmadıklarını söylüyor

oysa takımın oyunu 2 yıldır gün gün düşüyor

Üst Alt