Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi! - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi!

Bizim gerizekalı insanımız, Mustafa Cengiz ile Dursun itinin arasındaki farkı bile anlayamaz.

Anlayanlar için, Dursun köpeğinin ibra edilmesi, Cengiz’in edilmemesi, vatan hainliğiyle eşdeğerdir.

Seçim içinmiş falan, eyyamcı pislikler. Eğer Dursun şerefsizi seçilirse artık ne takım tutarım, ne maç izlerim.

Umarım Cengiz bu pisliklerle sonuna kadar mücadele eder, bi taraflarından kan alır.

dursun falan gelmese bari ya. gerçi galatasarayda yiyicide bitmiyor arkadaş. dursun olmaz bi başkası olur.
cengonun yönetim zayıftı istifalar dahada zayıflatmıstı 2 yıl o yönetimle gitmezdi ama intikam almak için ibra etmemek bunun üstüne dursunu ibra etmek kabul edilebilir bişey değil.
sanmıyorum ama inşallah artık yönetim olarak olumlu süreklilik sağlayabilecek bi ekip gelir. sürekliliği olacak başarılar için hep yanlış isteklerde bulunuyoruz iyi bi yönetim ekibiyle başlıyor aslında hersey.
bi yönetim değişince baştan aşşağıya hersey değişiyor kulüpte ve bizde bunu sürekli yasıyoruz. sonra gelen futbolcuya hocaya istediğin kadar sabret

Liseli-lisesiz bölünmesi büyük tehlike. Ateşe ateşle gidilmez umarım bundan sonra. Her türlü taraftar var. Manyağın biri lise önünde bekler önüne geleni döver yaralar Allah korusun. Her türlü taraftar var ülkede her türlü manyak var, bunlar çok pis işler

Ben bu onun bunun çocukları yüzünden uyuyamiyorum hırsımdan uyuyamiyorum bunlari öldüresim saldirasim geliyor yav problem Mustafa Cengiz de değil bunların istediği gibi at kosturmasi bunlara saldırmadan bunlar adam olmaz yemin ederim dişlerimi sıkıyorum.

Ülkede manyak çok umarım birileri bu ergenlere zarar vermeye kalkmaz. Yaptıkları doğru değil ama böyle hedef tahtasına oturtulmaları da hoş değil.

Fenerli besiktasli olduğu ifşa edilenler kulüpten atılsın öncelikle.

Yazıp yazıp siliyorum vala Allah belanızı versin bir camia bu kadar mı kendi ayağına sıkar lan! İbranıza sokayım sizin zamanlamaya bak. Bizde takım kaybedince bir hafta uyuyamıyoruz üzüntüden bunların sikinde değil şamp felan. Allah belanızı versin!!!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu liseci şerefsizler de demek gecen sene biz sampiyon olunca kahrolmuslar!!

Sen zamaninda getiremedigin adam icin lisans cikartama ve milyonlarca euro öde, tek sampiyonluk , tek derbi galibiyeti alma, sacma sapan paralara sacma sapan transferler yap, tl bazinda satis yaparak GS arazilerini peşkeş çek ama idari ve mali yonden her mali kurulda ibra edil, Mustafa Cengiz ibra edilmesin, oyle mi ?

Bunu ben unutmam. Balık degil , fil hafizaliyim.

Üst Alt