🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Öyle bir raddeye geliyoruz ki yavaştan keşke dursun gitmeseymis diyeceğiz gibi.

Sezona forvetsiz başladık. Stoper olarak da ciddi eksiğiz.

Bu elemanin dursuna göre tek iyi yanı karizmasi. Dışardan baktinmi bu adam başkan diyebiliyorsun. Ama hem spor bilgisi olarak hemde sertlik olarak dursunun cok gerisinde. Dursun bu takima geçen sezon başında Belhanda hariç hep faydalı oyuncular kazandirdi.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Peki o faydali oyunculardan bir tek gomis yok su an , geri kalan 6 tanesinin hangisi gecen seneki durumunda ? paralari tikir tikir odeniyor , 6 kisi demek takimin yarisindan fazla

bu 6 oyuncunun performansindan kim sorumlu ?

Peki o faydali oyunculardan bir tek gomis yok su an , geri kalan 6 tanesinin hangisi gecen seneki durumunda ? paralari tikir tikir odeniyor , 6 kisi demek takimin yarisindan fazla

bu 6 oyuncunun performansindan kim sorumlu ?
Geçen sene verdikleri katkilarla biz şampiyon olduk. Suan onlar sayesinde şampiyonlar ligindeyiz. Mustafa cengiz ne yaptı ? Sadece Nagatomo. Alanyanin topcusuna 4 milyon verdi elimizde patladi. Evertonun çöpünü kiraladı bir cacik yiyemedi. Ömer bayram balonunu aldi. Baska ne icraati var.
Ayrica hangisi bu sene katkı veriyor demissin. Hangisi oynatiliyor bu sene Fernando ve Belhanda hariç ? Hiçbiri. Onyekurunun Feghouliden ne fazlasi vardida hemen Feghouli kesilip oyundan sogutuldu. Maiconun ozandan ağır olmasi hariç ne eksigi var. Ne zaman maiconun ceza sahasi icinde topa bomba muamelesi yaptığını gördün Ozan gibi ? Erzurum maçının kilidini bile o adam açtı.
Yada Mariano. Bir trabzon maçı yüzünden bizim şampiyonlugumuzdaki belkide en pay sahibi 3 oyuncudan birini kesip bitirmeye degdimi ? Ve Fernando. Yokluğunu görüyoruz. Fenerin vasat orta sahalari bile falafoş etti o bölgemizi.
Ne varsa bu adamlarda var.

Geçen sene verdikleri katkilarla biz şampiyon olduk. Suan onlar sayesinde şampiyonlar ligindeyiz. Mustafa cengiz ne yaptı ? Sadece Nagatomo. Alanyanin topcusuna 4 milyon verdi elimizde patladi. Evertonun çöpünü kiraladı bir cacik yiyemedi. Ömer bayram balonunu aldi. Baska ne icraati var.
Ayrica hangisi bu sene katkı veriyor demissin. Hangisi oynatiliyor bu sene Fernando ve Belhanda hariç ? Hiçbiri. Onyekurunun Feghouliden ne fazlasi vardida hemen Feghouli kesilip oyundan sogutuldu. Maiconun ozandan ağır olmasi hariç ne eksigi var. Ne zaman maiconun ceza sahasi icinde topa bomba muamelesi yaptığını gördün Ozan gibi ? Erzurum maçının kilidini bile o adam açtı.
Yada Mariano. Bir trabzon maçı yüzünden bizim şampiyonlugumuzdaki belkide en pay sahibi 3 oyuncudan birini kesip bitirmeye degdimi ? Ve Fernando. Yokluğunu görüyoruz. Fenerin vasat orta sahalari bile falafoş etti o bölgemizi.
Ne varsa bu adamlarda var.

e onu diyorum . bu adamlari kim oynatmiyor , performansinin dususunden kim sorumlu ?

Real bile Ronaldo sonrası çuvalladı. Adamlar 460 dakika gol atamadı, rekor kırdılar Real dalga konusu oldu. Üç kere üst üste şampiyonlar ligini almış kadro bu. Ronaldo gitti adeta takım bitti.

29 gol atan forveti elden çıkarıp yerini doldurmazsan cuvallarsin. Diğer futbolcuların bunda suçu ne ki? Hepsi iyi niyetle çabalıyor işte.

Hoca sorumlu ama benim anlatmak istedigim şey icraat. İcraat olarak Dursun bu adamin cok daha üstünde icraatlar yaptı. Kabul etsenizde etmesenizde gerçek bu.

dursunun harcamalarinin surdurulebilir olmadigi , ve finanse edilemeyip borc ve kredi uzerinden yapildigi , bunun yuzunden uefa kapilarinda oldugumuz gercegini ne yapacagiz ?

ayrica bu 7 adamin (su an 6 tanesi kaldi) , senin deyiminle hoca sorumlu ise , hocayi getiren kim ? yani boyle hesap edersek nasil dursun iyidir anlami cikar beni aydinlativer

dursunun harcamalarinin surdurulebilir olmadigi , ve finanse edilemeyip borc ve kredi uzerinden yapildigi , bunun yuzunden uefa kapilarinda oldugumuz gercegini ne yapacagiz ?

ayrica bu 7 adamin (su an 6 tanesi kaldi) , senin deyiminle hoca sorumlu ise , hocayi getiren kim ? yani boyle hesap edersek nasil dursun iyidir anlami cikar beni aydinlativer
Hocayı getirende Dursun suanda iş yapan veya yapmasına rağmen kesik yiyenleri alanda Dursun.
Baslarim mali duruma renkdas. Ben muhasebeci değilim taraftarim ben kaliteli takimlar izlemek istiyorum. Ünal aysal bu yuzden herkesin fersah fersah onundedir benim icin.

Hocayı getirende Dursun suanda iş yapan veya yapmasına rağmen kesik yiyenleri alanda Dursun.
Baslarim mali duruma renkdas. Ben muhasebeci değilim taraftarim ben kaliteli takimlar izlemek istiyorum. Ünal aysal bu yuzden herkesin fersah fersah onundedir benim icin.

bir kac sene oncesine kadar ,ekonomik hesabi sadece bankalara ,devlete verdigin donemde bu talep karsilik buluyordu . ama uefa ,ffp yi devreye soktugu icin artik elinde bu sansin yok

aysal doneminin hemen arkasindan ve dursun doneminin hemen arkasindan uefa kapilarinda yatmaktayiz .. bu soruna cozum yok , yani harcamalarini dizginlemedigin surece seni avrupaya almayacaklar

eger lokal ligde bir sekilde tff den lisans aliriz ama sampiyon olsak da avrupa olmasa da olur diyorsan , o zaman o yonteme devam edilebilir

Harcamalarimizi düzenleyecez diye hem ligde hem avrupada maskara oluyoruz umarim farkindasindir.

sorunu soylemekle is bitmiyor , cozumun ne ? adamlar sana kotayi asarsaniz avrupaya almayacagiz diyor .. ya rezil olma pahasina sansini deneyeceksin her sene , ya da sozlerini dinlemeyip bildigini okuyacaksin , ama o zaman da avrupaya cikamayacaksin

var mi onerin

sorunu soylemekle is bitmiyor , cozumun ne ? adamlar sana kotayi asarsaniz avrupaya almayacagiz diyor .. ya rezil olma pahasina sansini deneyeceksin her sene , ya da sozlerini dinlemeyip bildigini okuyacaksin , ama o zaman da avrupaya cikamayacaksin

var mi onerin
Bonservissiz ve kiralik oyuncularda alabilirlerdi.
Alanya Papiss Cisse gibi kaliteli adami bedavaya aldi. Bursa Diafra Sakhoyu bedavaya aldi. Bu adamlarin hepsi Erenden sinandan fersah fersah daha kaliteli. Yada emre akbabaya o kadar para vermeyip Gomise zam yapsaydı takimda tutsaydi al sana bir sürü öneri. Hala savunuyorsunuz bunu ve abdürrahim efendiyi. Adamlar yalan bile söylediler ya.

Biraz abarttık sanki. Mustafa cengiz risk almayı sevmeyen bir yönetici. Bana göre asla başkan olabilecek bir yapısı yok ama itin bir tarafına sokmamak gerekir.

Bana kalsa da risk almaması doğru bir hamle ama iste yönetimde free oyuncuları kovalayıp anlaşabilecek birisi olmak zorunda onu sağlamalı. Albayrakla o iş olmaz maalesef, italyaya oyuncu almaya gidecek en son kişidir kendisi ama bu görevde.
Duygusallık yapmasın ve saglam bir yöneticiyi kadroya kayması gerekir ve bunu acilen yapmalı 2 ay kaldi. Ek olarak scout ekibine bir denetmen tutup temmuza kadar süre tanıyıp ucuz sistemimize uygun veletleri bulamazsa yol vermesi gereken baskan

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bonservissiz ve kiralik oyuncularda alabilirlerdi.
Alanya Papiss Cisse gibi kaliteli adami bedavaya aldi. Bursa Diafra Sakhoyu bedavaya aldi. Bu adamlarin hepsi Erenden sinandan fersah fersah daha kaliteli. Yada emre akbabaya o kadar para vermeyip Gomise zam yapsaydı takimda tutsaydi al sana bir sürü öneri. Hala savunuyorsunuz bunu ve abdürrahim efendiyi. Adamlar yalan bile söylediler ya.

neden bir forvet alamadilar konusunda savunmadim , bu mesajina dek farkli bir sey konusuyorduk ... ben artik aysal ya da dursun donemi transferlerinin neden yapilamayacagini anlatmaya calistim ,buna bir cozum yok

kiralik bir tane iki tane buldun ama 18 kisilik kaliteli kadro ,devamliligi olan kadro kuramazsin kiraliklarla .. satis yapmadan da alim yapamayacaksin 4 sene boyunca

buna cozumun var mi

Biraz abarttık sanki. Mustafa cengiz risk almayı sevmeyen bir yönetici. Bana göre asla başkan olabilecek bir yapısı yok ama itin bir tarafına sokmamak gerekir.

Bana kalsa da risk almaması doğru bir hamle ama iste yönetimde free oyuncuları kovalayıp anlaşabilecek birisi olmak zorunda onu sağlamalı. Albayrakla o iş olmaz maalesef, italyaya oyuncu almaya gidecek en son kişidir kendisi ama bu görevde.
Duygusallık yapmasın ve saglam bir yöneticiyi kadroya kayması gerekir ve bunu acilen yapmalı 2 ay kaldi. Ek olarak scout ekibine bir denetmen tutup temmuza kadar süre tanıyıp ucuz sistemimize uygun veletleri bulamazsa yol vermesi gereken baskan

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

albayrak acisindan katiliyorum bu sozlere ama bunun onceki versiyonu cenk ergundu , denmedik laf kalmadi , ondan onceki levent nazifti , o daha beter gomuldu .. simdi de albayrak

yani hangi profilde yonetici denenirse denensin , ki eskiden bulent tulunlara filan gitmiyorum bile , adnan sezginlere .... hep ayni tipte bakiliyor bu mevkiye

e yabanci alsan , comolli ya da terranao da denendi rakipte , sokulan kaziklar meydanda ...

Üst Alt