🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Çözüm önerim Mustafa beyin şansını lahmacunculuk veya baklavacılıkta denemesi olur. Yanındada yamagi Abdürrahim beyi götürürse memnun olurum.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sulandiracaksan hic cevap yazmayalim artik , ciddiye alip cevap vereceksen ben varim .. ayrica mevzumuz mustafa cengiz degil , yarin onu gonderelim x-y-z gelsin sorun degil , sen bahsettigim harcamalari uefa izin vermiyorken nasil yapabilecegimizden bahset 4 sene boyunca

albayrak acisindan katiliyorum bu sozlere ama bunun onceki versiyonu cenk ergundu , denmedik laf kalmadi , ondan onceki levent nazifti , o daha beter gomuldu .. simdi de albayrak

yani hangi profilde yonetici denenirse denensin , ki eskiden bulent tulunlara filan gitmiyorum bile , adnan sezginlere .... hep ayni tipte bakiliyor bu mevkiye

e yabanci alsan , comolli ya da terranao da denendi rakipte , sokulan kaziklar meydanda ...
bize comoli tarzi veya diger ayni gorevdeki yoneticilerimiz tarzi gerekmiyor demek ki. Işını yapan olmalı.
ihtiyacimiz, bizim profildeki takımların ilacı monchi gibi yetenek avcısı.

Ha genç oyunculara tahammulumuz olacak mı dersin. Kesinlikle olmayacağını söyleyebilirim ama bana gore yapılması gereken garry gibi oyuncuları ucuza alip parlatıp hemen satıldığı bir sistem kurmak. Model olarak danimarka mi olur belçika mi alınır yonetim oturup bize uygunu bulmalı

Yıldız faşisti bir taraftar kitlesine sahip olduğunuz için kulak asmayip sistem oturtmak zorundayiz.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muhtar Kent ikna edilmeye calisiliyor baskanlik icin, ikna edilirse gercek manada en guclu baskan bizim olacakdir..

Ali Koc zengin olabilir ama karakteri yetersiz baskanlik icin hersey para olmadigindan yurutemiyor isleri.

Senelerce Coca Colanin CEO lugunu yapmis bir adam Galatasarayimizi cok iyi yonetir diye dusunuyorum ozellikle uluslararasi baglantilari cok guclu biri.

Sevgili Mustafa baskan sagolsun bizi Dursun belasindan kurtardi ama artik dogrulari gorup kendisine tesekkur edilip Muhtar Kenti basa getirmeliyiz.

Muhtar Kent ikna edilmeye calisiliyor baskanlik icin, ikna edilirse gercek manada en guclu baskan bizim olacakdir..

Ali Koc zengin olabilir ama karakteri yetersiz baskanlik icin hersey para olmadigindan yurutemiyor isleri.

Senelerce Coca Colanin CEO lugunu yapmis bir adam Galatasarayimizi cok iyi yonetir diye dusunuyorum ozellikle uluslararasi baglantilari cok guclu biri.

Sevgili Mustafa baskan sagolsun bizi Dursun belasindan kurtardi ama artik dogrulari gorup kendisine tesekkur edilip Muhtar Kenti basa getirmeliyiz.

Flash haber olarak görüyorum bunu renkdaş
duyumun saglam mı?

e onu diyorum . bu adamlari kim oynatmiyor , performansinin dususunden kim sorumlu ?
Fatih Terim sorumlu diyorsun.. peki, bunun doğru olduğunu kabul edelim.. Cengiz bu kadar kötü bir Terim’le sözleşme uzatıyorsa kötü gidişat yine başkana yazar.. demek ki futboldan anlamıyor üstelik dereyi görmeden paçaları sıvayarak kulübe büyük zarar veriyor.. senin pencerenden bakınca bile Mustafa Cengiz’in basiretsizliği ortaya çıkıyor.. doğru mudur?

Fatih Terim sorumlu diyorsun.. peki, bunun doğru olduğunu kabul edelim.. Cengiz bu kadar kötü bir Terim’le sözleşme uzatıyorsa kötü gidişat yine başkana yazar.. demek ki futboldan anlamıyor üstelik dereyi görmeden paçaları sıvayarak kulübe büyük zarar veriyor.. senin pencerenden bakınca bile Mustafa Cengiz’in basiretsizliği ortaya çıkıyor.. doğru mudur?

ben terim e bugun icin elestirilerimi yoneltirken , yonetimin kendi icraat alani icindeki seyler su an konusulmuyor diye elestirmiyor degilim ki

-mesela en ciddi elestirim UEFA mevzusu kagit uzerinde hak dusurucu sure bitmeden aciklama yapmalari mujde seklinde

-ikincisi modeste konusunda avukatlarin son derece gec kalip takimin ileri ucunu bos birakmaya sebep olmalari cunku modeste olayi bastan yatsaydi o para gomis gittiginde emreye gitmezdi

-ua ile girilen maddi iliski ve bir baska sorunlu grup olan lisecilera karsi silah olarak ua nin kullanilmasi

-terime duyulan saygiya evet , ama calisabilecek profesyonellerin korunmayip (cenk ergun gibi) , hasan , abdurrahim , umit gibi tum ekibi floryaya doldurmak , hasan kim ya ?

-basina aciklamalar tam fail , 6-0 i gundeme getirmek nedir ? sponsorlari cekmek lazimken ise yaramaz muamelesi yaptigi bir konusma vardi , luzumsuz espriler , onu kastetmedim R leri

Yani dusunsem daha cok sey sayarim .. Ama hatali bulmadigim konuda da yonetim de yonetim demem .. Onlarin konusulacagi yer geldiginde onlari da yaziyoruz

Başkanların kendi menfaat ve teminatları için ultraslan'la çıkar birliği içine girmesi bana çok utanç verici geliyor.

Bağımsız olması gereken taraftar grubunun da sırf çıkar için başkanla ilişkiye girip ses çıkarmalari gereken bazı yerlerde üç maymunu oynamaları bana utanç verici geliyor.

Dursun gitti Cengiz geldi değişen bir şey olmadı. Abdürrahim Albayrak transfer görüşmesi yapmaya italya'ya gidiyor dendiğinde yuh adam mı kalmadı dil biliyor mu ki demiştim. Bir de UEFA kura çekiminde sirita sirita yer alması ayrı tartışma konusu.

Cenk Ergün'ü sevmem ama adam en azından yakışıyordu yerine. Her şeyi derim bu adam kulübe yakışmıyordu demem.

Bizden istenen nedir anlamiyorum ? Ben hic bir kisi ya da kurum hakkinda hatta olay hakkinda butunuyle iyi/kotu dusunemem ki . Yani yonetimi elestirenler yonetim ile terimi iki farkli taraf gorup herkesin de taraf secmesini istiyorlar

ayni tarafi sectikleri kisilere like atmalar ,alinti yapmalar , ters isen de surekli satasmalar ,karsilikli laf atmalar

gerek yok buna .. yonetim kendi gorev alani icindeki yaptigi icraatlarla degerlendirilir , teknik ekip de ayni sekilde , kesistigi zaman ise kisilerin kimler olduklarina vs gore hata paylastirilir

3 aydir santrfor neden alinmadi ,yonetim mi terim mi diye havanda su dovuyoruz , cok yonlu bir konu bu , herkesin dahli oldugu bir olayda sonuc alinamamis ise herkesin payi da vardir ve konusulur

Açıklamalarını yeni gördüm.
GALATASARAY başkanına bu şekilde açıklamalar hiç yakismamis.
Çok acemice konuşuyor.
Taraftarın sempatisini kazanmak adına seviyemize daha diplere çekiyor.
Sana mı kalmış 7-0 muhabbeti.
Sana kalmış hasan şaşi savunmak.

Sen GALATASARAY başkanısin, konuştuğun zaman ya yer yerinden oynar yada boş konuşmazsin.

Üst Alt