🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 300 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Saglik sorunlarindan dolayi elestiriler cok daha hafif oldu giderayak, ki bazi hamleleri akil saglik konusunda da iyicene geriledigini gösterdi. Tarihimizin en agar FFP cezasini bize basarili savunma diye yutturan, iyi bir palavraciydi. Son günde yine FFP üzerinden ona yakisir sekilde noktayi koydu. Kendisi iyi, yönetimi kötü diyenlerde yönetim ici is bölümlerine baya hakimler heralde, lakin Apo ile Musti siyamez ikizler gibiydi, ve Apo´yu tekrar Baskan(yardimcisi) yapmak icin, yeni yönetimin 3-4 haftasini gasp etti. Kimse Apo´ya bukadar yetki vermedi simdiye dek, o da yetkilerin altinda kepaze oldu. Tepki oylari ile secilmis, göreve geldiginde hic hazirlikli degildi, bunun ceremesini cok cektik. Ancak bir tarafta Apo Mustafa Baskanin kalkani gibiydi. Kurnazdi sayin Cengiz.

Umarim bir daha tepki oylari ile Baskan secmek zorunda kalmayiz.

Ancak bunlar ayridir, saglik konusu ayridir. Bir sucluya bile son arzusu sorulur ve yerine getirilir. Eger son arzusu Galatasaray koltugunda ölmek olsaydi, bu arzunun yerine gelmesine engelleyici bir unsur olmazdim, hatta yerine getirirdim karar mercihi ben olsaydim. Umarim daha uzun ömürler yasarsin Mustafa Cengiz ve kahramanlik hikayelerini artik cemiyette anlattirsin yillarca.

Ben herşey için teşekkür ediyorum totelde başarılı buluyorum son dönemde hastalığında getirdiği hatalar yaptı bakıyorum hain diyenler var neye göre hain diyorsunuz Floryayı tekrar aldığı için mi Kemerburgaz sorununu çözdüğü için mi sportif a.ş seneler sonra kar ettiği için mi ben herşey için teşekkür ediyorum güzel hatırlayacağım rabbim bu saatten sonra şifasını versin 🤲

Benim bir hakkım varsa kendisine helali hoş olsun.Hastalık dönemine kadar iyi bir şekilde yürüttü transfer dönemlerini saymazsak.hastalık sonrası hem kulübü temsil yönünde ciddi boşluk bıraktı hem de söylemleri ve eylemleriyle kulübü kötü etkiledi.Son 2 mali genel kurul yapılamadı ekonomik açıdan ne durumdayız şu an kestirmek zor o yüzden kesin bir yargıya varamayız.Kendisinin hep iyi niyetli olduğunu düşündüm.Totalde maddi ve manevi faydası da çoktur zararı da.Her şeye rağmen kulüp tarihinde iz bırakmıştır.Bundan sonraki hayatında öncelikle acil şifa dilerim.sevdikleriyle uzun ömürler geçirsin.

Yaptığı yanlışlar oldu tepki de verdim ama kendisini kötü anacağım bir başkan olmayacak , inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Ffp sürecini iyi yönetti borç arttı deniyor virüs döneminde borcu artmayan mı var dünya da, tarihte 5 başkan adayı çıkması kulübü iyi bıraktığına delildir tek hatası apo ve yusuf gibi adamlar yönetimde olmasıydı transfer konusunda kimi isterse aldı ama suçlu oldu biri tarafından

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt