🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Elleri kollari bagli olan konulari vurguladim . Yoksa mutlaka elestirilecek yerler vardir

Mesela ada konusu , basin toplantilarindaki amatorluk

Mesela sponsorluk konusu ile ilgili yanlis seyler soylemisti bir kez . Buyuk hataydi

Madem bu kadar vahim durumlar.Bu yönetim kuruluna başkana gerek yok.Sağa sola gidiyorlar uçak parası şöfor parası yemek parası konaklama parası kulüpten çıkıyordur.Tek muhasebeci yeter bize gerisi lüzumsuz ozaman

Şampiyon olmuşuz,UEFA'dan yırtmışız,rakipler berbat durumda,başımızda Fatih Terim var 1-0 öndeyiz.

1-2 hamleyle coşkuna coşku katmak yerine saçma salak her yerde ağladın Ağustosa kadar bi halt yapmadın pozitif havayı negatife döndürdün. Başka bi açıklaması yok son 2 ayın.

Gecen sene ndiaye satisindaki doneme benziyor , onu satan sampiyonlugu satar

16 aldiniz 36 yi verdiniz deniyordu ama sonuclar geldikce tepkiler azaldi

Saha icerisinde 4/4 filan yapabilirsek bence tepkiler diner

Gelecek bir kac oyuncunun ise CL konusunda bir etkisi olacagini dusunmuyorum

Gecen sene ndiaye satisindaki doneme benziyor , onu satan sampiyonlugu satar

16 aldiniz 36 yi verdiniz deniyordu ama sonuclar geldikce tepkiler azaldi

Saha icerisinde 4/4 filan yapabilirsek bence tepkiler diner

Gelecek bir kac oyuncunun ise CL konusunda bir etkisi olacagini dusunmuyorum

Geçen sezon her istediğimiz oldu en basiti rakip maçlar bile istediğimiz gibi sonuçlandı ( bjk fb'yi yendi , fb başakları yendi , başak bjk'yi yendi ) yoksa nereye şampiyon oluyorsun orta sahada ki en iyi topçuyu satarak üstelik hiç kimsenin hesaba katmadığı donk çıktı terim faktörüne falan hiç girmiyorum bile.

Cl'de nasıl etki etmez rakip illa real olacak değil ya benfica da olabilir eksik takımla mücadele etmek var tam takım olarak mücadele etmek var.

1 . 1996 yılında sene başı hazırlık maçlarında alınan kötü sonuçlar, TSYD kupasında alınan hezimetler (sonrası Hagi transferi)
2 . İlk haftalarda Fenerahçe'ye içeride alınan 4-0'lık yenilgi, bir süre sonra kupa galipleri kupasında 4-2'nin 4-0 yenilerek elenme. (Fatih hocanın Hayrettin ısrarının son noktası)

Acaba o dönem de bugünkü gibi yaygın internet olsa Faruk Süren'in başına neler gelirdi...

Savunuyorum cunku her geleni bitirmeye oynuyoruz

Sosyal medya o donemde olsa suren filan da tukaka edilirdi kesin bir bahane bulunup

Fb liler de cocu ve comolliye giydirmeye baslamis , bjk liler simdilik suskun ..

Kimseden mutlu olunmuyor

Kim niye durduk yere bitirmeye oynasın bana bunu söler misin ? Herkes kendi içinde bir yanlışını görüyor ki eleştiriyor. Bu tarihe kadar eksik mevkileri geçtim şampiyonluk kadrosunu koruyamamış,CL ligine giden takıma daha sponsor bulamamış,basket mevzusu hat safhada. Şimdi ben bu adamı niye eleştirmeyim ?

İyi niyetinden kesinlikle şüphem yok çok beyefendi biri insani ilişkileri kesinlikle çok iyi ama yönetim biçimini beğenmiyorum şu an için

Hele birde Faruk Süren döneminde önce Filipescu sonra da Ilie satışı ile borçların kapatılarak yerlerinin hemen dolmadığı dönemlerde internet böyle olmuş olsa vay anam vay...

Üst Alt