🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Adamlar 2 yıldır ayağına top değmeyen salih uçanı kiraliyolar , Şampiyon takımdan oyuncu satamıyoruz mustafa cengiz ateşle oynuyor gerçekten kredisinin olduğunu sanıyor. Ben geçen seneki şampiyonluğu kim ne derse dersin dursun özbeğe yazarım terimide o getirdi zaten. Anca konuşuyor bu başkan hiç bi icraatı yok iki düzgün kelime kuran adamlara malesef gs taraftarı gönül bağlamaz.

Mustafa Cengiz'in bu işi becerebileceğine pek inancım yok ama her şeye rağmen direkt kendisini suçlayamıyorum. Sonuçta pek de bir şey vaat etmedi zaten. Seçilmesi kendisinden ziyade Dursun Özbek ile alakalıydı.

Alternatif yokluğundan seçildi. Kulüp yöneticiliğine dair tecrübesi de pek yok.

Maalesef kötü bir dönemden geçtiğimiz için kimse geminin dümenine geçmek istemiyor. Son seçimde genel olarak zayıf adaylar vardı. Adnan Öztürk, Burak Elmas gibi kendi başlarına bir ağırlığı olabilecek isimler aday olmak yerine genç bir adayın arkasına geçti. Maksat olası bir kötü gidişte hedefteki adam olmamaktı bence. Çünkü az çok herkes farkında işleri yürütmenin zor olduğunun.

Eğer Cengiz şu veya bu şekilde bırakmak durumunda kalırsa yine alternatif bulamayacağımız bir durum oluşacak bence. İlk sivrilecek olanı umut diye öne iterler. Kimse bu batığın başına geçmek istemiyor.

Teoride bu cikarimlar akla uygun gelebilir ama piyasada boyle bir talip var da yonetim satmiyor degil ki

Ben acik konusayim , tolgaya hic bonservis istemesen sadece maasini odemeyi kabul edip alan bile olmaz

Parlak bir baslangic yapmis olabilir ama sonra fb macinin ardindan forma yuzu goremedi , avrupa piyasasi yapacak bir vitrini yok , ne milli takim ne de avrupa kupasi

Fabri : CL oynadi maasi dusuk , satildi
Tosic : CL oynadi , 2 sampiyonluk aldi , maasi cok dusuk , satildi

Bruma , Ndiaye : Nispeten genc , dinamik ve suratli oyuncular , satildilar

Kjaer , Marcelo : kapi gibi stoperler , piyasalari var her daim , satildilar

Peki RVP , Negredo , Belhanda ... neden satilamiyorlar ? Cunku adamlar avrupa vitrininde yok , milli takimlarinda bir parlamalari olmadi yakin donemde , maaslari yuksek .. 3 ayri takimdan ornek verdim ozellikle

Biri tolgayi 400 bin euro maas ile bile almamis bize kalmisken , neden 2 milyon verip alsin ayni adami 2 sene sonra , alan icin mantigi nedir bu satisin ?

Vida dunya kupasi finali oynadi , cenk beklenenin uzerinde gol atti cikis yapti , burak da benzer sekilde rakam dusuk olsa da satilmadi mi CL performansi sonrasinda

Bizim koseye atip yuzune bakmadigimiz , hic bir de baska vitrini olmayan adamlari neden parayi cope atip alsinlar

Teoride bu cikarimlar akla uygun gelebilir ama piyasada boyle bir talip var da yonetim satmiyor degil ki

Ben acik konusayim , tolgaya hic bonservis istemesen sadece maasini odemeyi kabul edip alan bile olmaz

Parlak bir baslangic yapmis olabilir ama sonra fb macinin ardindan forma yuzu goremedi , avrupa piyasasi yapacak bir vitrini yok , ne milli takim ne de avrupa kupasi

Fabri : CL oynadi maasi dusuk , satildi
Tosic : CL oynadi , 2 sampiyonluk aldi , maasi cok dusuk , satildi

Bruma , Ndiaye : Nispeten genc , dinamik ve suratli oyuncular , satildilar

Kjaer , Marcelo : kapi gibi stoperler , piyasalari var her daim , satildilar

Peki RVP , Negredo , Belhanda ... neden satilamiyorlar ? Cunku adamlar avrupa vitrininde yok , milli takimlarinda bir parlamalari olmadi yakin donemde , maaslari yuksek .. 3 ayri takimdan ornek verdim ozellikle

Biri tolgayi 400 bin euro maas ile bile almamis bize kalmisken , neden 2 milyon verip alsin ayni adami 2 sene sonra , alan icin mantigi nedir bu satisin ?

Vida dunya kupasi finali oynadi , cenk beklenenin uzerinde gol atti cikis yapti , burak da benzer sekilde rakam dusuk olsa da satilmadi mi CL performansi sonrasinda

Bizim koseye atip yuzune bakmadigimiz , hic bir de baska vitrini olmayan adamlari neden parayi cope atip alsinlar

Hadi Tolga'yi anladik.Garry ve Gomis?

Gomis icin de durum ayni . Avrupada ne maas aliyordu , yasi artiyor ve vergi var

Bizden ilk senesinde 6 milyon eurodan fazla kazanan adama avrupali bir kulubun kasasindan 12-13 milyon euro cikarmasi lazim , bize odeyecegi haric

Arap kuluplerinden birinden teklif gelebilir , gelirse de gerceklesir zaten gomis de isterse

Rodriguez i herkes havada kapar ama ucuza birakilacak adam degil . Onyekuru onun seviyesine gelmeden cok ucuk teklifler haric kacirilmamali , o teklifler de gelmedi

resmen fatih hocanın ekmeğini yiyor yoksa çoktan kıçına tekmeyi yemişti dua etsin taraftar fatih hocaya sevgisinden fazla ses etmiyor.

Üst Alt