🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Baskan'a sallayanlarin unal aysal hayrani olmasi da ayri komedi

Fatih hoca'nin karizmasinin ekmegini yiyor diyenler aynisini aysal icin de düsünüyor mu ozaman

Aysal'da Fatih hoca'nin basarilarinin ekmegini yedi diyebiliyormusunuz merakla bekliyorum

Borcun 275 milyon tl azalmasi neden icraat tan sayilmiyor

Borcu tl'ye cevirtmesi,kur farkini sabitlemesi vs

Fatih hoca ile ters düsmedigi sürece finansal konularda oldugu gibi futbol'da da basarili olacaktir
O azalmanın çoğu şampiyonluk gelirlerinin realize edilmesi ve Ndiaye den gelen yaklaşık 100 milyon ile gerçekleşti.
Yoksa yönetimin proje üretip kulübün kasasına koyduğu bir kuruş yok maalesef. Proje duyan ya da gören var mı bilmiyorum.

Baskan'a sallayanlarin unal aysal hayrani olmasi da ayri komedi

Fatih hoca'nin karizmasinin ekmegini yiyor diyenler aynisini aysal icin de düsünüyor mu ozaman

Aysal'da Fatih hoca'nin basarilarinin ekmegini yedi diyebiliyormusunuz merakla bekliyorum
Ben sexy Aysal dan nefret ederim ve Mustafa Cengiz’i de şu ana dek yaptıklarıyla hayal kırıklığı olarak görüyorum.
Aysal bize en az 10 yıl kaybettirdi.. bakalım bu ne yapacak..

Ben sexy Aysal dan nefret ederim ve Mustafa Cengiz’i de şu ana dek yaptıklarıyla hayal kırıklığı olarak görüyorum.
Aysal bize en az 10 yıl kaybettirdi.. bakalım bu ne yapacak..
Henüz çok erken bence yorum için.
Ama okadar kötü de gitmiyor bence kulübün mali ve uefa ile sorunlarını potaya koyarsak.

En önemlisi borç yapılandırmasında çok iyi zamanlama ile refiex gösterdi şimdiki yönetim.

Ciddi bir yöneticilik başarısıdır bu bence. Uefa dan men cezasına engel olmalarıda az buçuk bir başarı değildir.

O azalmanın çoğu şampiyonluk gelirlerinin realize edilmesi ve Ndiaye den gelen yaklaşık 100 milyon ile gerçekleşti.
Yoksa yönetimin proje üretip kulübün kasasına koyduğu bir kuruş yok maalesef. Proje duyan ya da gören var mı bilmiyorum.

Gecmis yönetimlere bakalim,dursun aysal vs

O paralar Kim bilir kimlerin cebine girdi

Mevcut yönetim Cebe indirmek yerine borc ödüyor en azindan

Başkan bugun gozumde bayagi yukseldi. Simdi bi de alacagi adamlari gorelim. Eger o sinavi da gecerse Efsane Buyuk Baskan Unal Aysal Beyefendi'den sonra bos kalan Efsane Buyuk Baskanlik mertebesine ulasmaya aday olur.

Benzin istasyonlarina ucuz benzin ve diesel alabilmek adina yaptigi anlasma yuzunden kaybeden Galatasaray oldu.

sana guvenenlere ihanet ettin Mustafa, ihanetin bedeli elbet aheste aheste cikar

Üst Alt