🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Iyi ama sonuc olarak emre de ndiaye de nagatomo da alinmak istendigi gibi alindi

Sponsor devreye sokularak emre 2,5 a bitirildi

Onyekuru da bonus oldu

Bu maddi imkansizlikta , ustune carole , cavanda ve tolga sutlandi

Basarisiz bir transfer donemi denemez ffp kiskacinda iken

Satisa gelirsek , bu belhandalara feghoulilere ucuk maasli uzun sozlesmeleri bu yonetim vermedi , talip cikarsa giderler , cikmazsa isterse terim isterse platini baskan olsun kimse yollayamaz

Yazın sadece forvete kaliteli transfer yapıp, gerek ligdeki performans ile gerek şampiyonlar ligi performansı ile Ocak ayında futbolcu satışıyla ffp riskini kaldırabilirdik. Bazıları sınırı aştığın kadar Uefa'ya para ödersin,men derdi yok diyor, bazıları limiti %10 aşma hakkı var vs diyor, bu kısımlardan emin değilim lakin yönetimin bir şeyler deneme,risk alma ihtimali/seçeneği vardı.

Ya da latin amerikadan ucuza bir topçu bulmakla uğraşabilirlerdi, hiçbir şey olmasa bile en azından o bölgeyi taramışlar, bir bildikleri vardır vs. diyebilirdik.
Koca 3 aylık transfer dönemini son 2 haftaya taşıdılar. Can sıkan şey transferden çok bu plansızlık oldu,boşu boşuna güven kaybettiler.

Neyse olan oldu,başkan zaten Dursun gibi yüzsüz birisi değil, kafaya takan,üzülen birisi, haliyle kalp kırmadan eleştirin, hafiften mevcut durumu kabullenin, olası öfkelerinizi ise Trabzonspor maç başlığına taşıyın.
Yarın hamsi tava var.

Ftor hocam gomis varken bile forvet istiyordu. Ne s..ime yariyorsunuz lan üc aydir kor topal bir forvet bulamadiniz. Son gun de fikoya egilme pesinde. Istifa et bilader. Yetti be.

2123929_9f1b181914129dd1ad02cd48d4914e2a_640x640.jpg

Bu gece yarısına kadar eli ayağı düzgün bir santrafor gelmezse eğer bana göre Galatasaray kariyeri an itibari ile noktalanmıştır. Kendisi bunun farkındadır değildir o kadarını bilemem. CL'ye direkt olarak katıldığımız ve lokum gibi grup kurası çektiğimiz bir yılda, elimizdeki 30 gol atmış adamı gönderip bir de yerine kimseyi alamayıp Santraforsuz kalıyorsak eğer bu çok büyük bir skandaldır. Bunun izahı mazereti aması olmaz.

Forumda en çok eleştiren bendim , taaa 3-4 ay öncesine gider mesajlarım..

Hatta millet totem yapıyor falan diye sallamıyordu ama haklı çıktığım için şu an çok üzgünüm.

Takımımıza ve Fatih Hoca'ya her daim desteğe devam ama Cengiz artık benden destek göremez.

Forumda en çok eleştiren bendim , taaa 3-4 ay öncesine gider mesajlarım..

Hatta millet totem yapıyor falan diye sallamıyordu ama haklı çıktığım için şu an çok üzgünüm.

Takımımıza ve Fatih Hoca'ya her daim desteğe devam ama Cengiz artık benden destek göremez.

Bende çok eleştirdim , forumda fanboyu çok bu basiretsizin ama ocağı görmeyecek allahın izni ile rahat olalım. Ha gönül ister aklını başına alsın başarılar yaşasın ama mümkünatı yok olmaz bu kafa ile.

Fatih hocaya sırtını dayamıs baskanlık yaptıgını sanıyor bizi dursundan kurtardıgı için sevindik destek verdik ama devre arası ndiaye yi sattı yerine adam almadı fatih hoca sapkadan donku cıkarmasa sampiyon olamıcaktık bu sene gomis satıldı satılcagı belki 1 ay önceden belliyken planlama yapılmamıs bişey yapılmamıs bjknin 3.forvetiyle sezonda 10 gol zar zor atan adamla clde oynucaz su ana kadar benim için dursunun sadece düzgün konusanı o kadar

Üst Alt