🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Başkanım nasılsın keyifler yerinde mi ? 4 tane attılar bide maç sonu "Artık Sarmıyor" diye dalga geçtiler. Sahi nerede İbrahimovic ve Hulk meraklar içerisinde bekliyoruz.

Şu anki üye olma parası
Agalatasaray lisesi mezunları 600 tl,
D grubu aile bireyleri 2.500 tl,
C grubu sporculuktan üye olanlar 1.250 tl,
E grubu bu kategoriler dışındaki müracaatlar 10.000 tl.

Cengiz beyimiz yapmayı planladığı

A Grubu Üyelik 1.200TL

C Grubu Üyelik 2.500TL

D Grubu Üyelik 5.000TL

E Grubu Üyelik 20.000TL

Bu soygun değil de nedir. Yine taraftarı söğüşleme. Tatliş liseliler ve kankitoşları da üzmeme. Bu rezalet olağanüstü kongreden geçmez umarım

Mustafa Cengiz ve yönetimi transfer konusunda hatalıdır, kabul.. Ben de cok kızdım, isyan ettim, soylendim.

Yahu bu maçı M. Cengiz mi kaybetti? O mu taktiği verdi? Kadroyu o mu yaptı? Hoca maçın 80 inci dakikadına kadar Fegouli yi oynatma mı dedi?

Sampiyon kadro 4-0 yenilmiş.. Siz hala neredesiniz??

Mustafa Cengiz ve yönetimi transfer konusunda hatalıdır, kabul.. Ben de cok kızdım, isyan ettim, soylendim.

Yahu bu maçı M. Cengiz mi kaybetti? O mu taktiği verdi? Kadroyu o mu yaptı? Hoca maçın 80 inci dakikadına kadar Fegouli yi oynatma mı dedi?

Sampiyon kadro 4-0 yenilmiş.. Siz hala neredesiniz??

Bu kadroya stoper ve forvet alsaydın 4 yermiydi sence ?

Transferde beceriksiz olan kim ? M Cengiz ve yönetimi.

Hoca bas bas bağırıyor stoper ve forvet istiyorum diye. Nerede transferler ?

Bugün sahada Cahill-Modeste olsa 4 değil 2-0 biterdi. O derece ruhsuz bir takım vardı sahada. Takımın oyun kurucusu Ahmet Çalık'tı.

Bu nizipliyi savunduğum anlamına gelmesin.Adam olan hocasına verdiği sözü tutardı, geldiğinden bu yana ağlamaktan başka iş yapmadı.
He emreyle-ndiaye çırpınarak kulübün içine attılar kendilerini, onlara imza attırdı diyebiliriz.

Bu kadroya stoper ve forvet alsaydın 4 yermiydi sence ?

Transferde beceriksiz olan kim ? M Cengiz ve yönetimi.

Hoca bas bas bağırıyor stoper ve forvet istiyorum diye. Nerede transferler ?

Hoca bas bas bagırsın.. 4-0 yenildiği takımın stoperleri Mustafa Akbas ve Hosseini midir, nedir? Hocaya sorsan bedavaya almaz.. Trabzonun forveti Rodellaga.. Bu macta 2 gol atan Afrikalının adını ilk defa duyuyorum..

Yani buradan suna gelmek istiyorum ; Galatasaray gibi sampiyon bir takım, butce olarak Trabzon'un belki 4 , 5 misli buyuklukteki bir takım mazeretlerin arkadına sıgınmadan neden 4 gol yediğini izah etmelidir. Bunu da izah edecek kişi FT dir. Nokta..

Hoca bas bas bagırsın.. 4-0 yenildiği takımın stoperleri Mustafa Akbas ve Hosseini midir, nedir? Hocaya sorsan bedavaya almaz.. Trabzonun forveti Rodellaga.. Bu macta 2 gol atan Afrikalının adını ilk defa duyuyorum..

Yani buradan suna gelmek istiyorum ; Galatasaray gibi sampiyon bir takım, butce olarak Trabzon'un belki 4 , 5 misli buyuklukteki bir takım mazeretlerin arkadına sıgınmadan neden 4 gol yediğini izah etmelidir. Bunu da izah edecek kişi FT dir. Nokta..

Takımda stoper yok şu anda. Aç Nwakaeme nin gollerini izle
Yediğimiz gollerin hepsinde Ahmet Maicon 2 lisi hata yapmış.

Bugün sahada Cahill-Modeste olsa 4 değil 2-0 biterdi. O derece ruhsuz bir takım vardı sahada. Takımın oyun kurucusu Ahmet Çalık'tı.

Bu nizipliyi savunduğum anlamına gelmesin.Adam olan hocasına verdiği sözü tutardı, geldiğinden bu yana ağlamaktan başka iş yapmadı.
He emreyle-ndiaye çırpınarak kulübün içine attılar kendilerini, onlara imza attırdı diyebiliriz.
Modeste ve stoper olsa çok farklı olurdu.

Modeste baskı yapar pres yapar Eren gibi değil.

Stoper de olsa özellikle Cahill böyle rezil goller yemezdik. Hatta ileri çıkıp gol atardı Cahill.

Takımda stoper yok şu anda. Aç Nwakaeme nin gollerini izle
Yediğimiz gollerin hepsinde Ahmet Maicon 2 lisi hata yapmış.

Oooo renkdas ben cok iyi izledim, merak etme.. Sadece Maicon ve Ahmet degil, Muslera, Fernando dahil tum takım kotuydu.. Tabii basta FT olmak uzere..

Gec oldu, yatacagım artık, bu kotu maç uzerine uyuyabilirsem , bilmiyorum.. Ama bildiğim bir sey var : Bu takım bu Trabzona 4-0 yenilmemeli.. Skoru da bırakalım, futbol olarak bu kadar ezilmemeli.. Bu oluyorsa bunun baş sorumlusu ben degilim, sen degilsin.. Sorumlular kendini biliyor.. İyi geceler..

Oooo renkdas ben cok iyi izledim, merak etme.. Sadece Maicon ve Ahmet degil, Muslera, Fernando dahil tum takım kotuydu.. Tabii basta FT olmak uzere..

Gec oldu, yatacagım artık, bu kotu maç uzerine uyuyabilirsem , bilmiyorum.. Ama bildiğim bir sey var : Bu takım bu Trabzona 4-0 yenilmemeli.. Skoru da bırakalım, futbol olarak bu kadar ezilmemeli.. Bu oluyorsa bunun baş sorumlusu ben degilim, sen degilsin.. Sorumlular kendini biliyor.. İyi geceler..

Arena da mutlaka ezmeliyiz Trabzon u ancak öyle telafi edebiliriz.

Umarım düzeliriz.

İyi geceler.

başkanı seviyorum ama ünal aysal bu kadar çaresiz bırakmazdı terimi.arda gitmesin diye atletico madridin 3 önemli silahını buraya getirmeye bile çalıştı ,tabi durum farklıydı.şimdi kriz var ama çabalıyodu aysal.yine olsa yine çabalardı şu durumda.

cicim aylari gecti dostum, sen cimbomun essiz taraftarinin kudretini daha görmedin anlasilan, uyutmayan geceler gündüzler yeni basliyor, o baskanlik koltugu bazen cennet bazende cehennemdir, sen cehennemi sectin!!!

Üst Alt