Mustafa Cengiz'den Abdurrahim Albayrak Kararı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz'den Abdurrahim Albayrak Kararı!

Muhtar Kent aday olsun diyordum ama adam ciddi ciddi Biden'in kabinesinde olacakmis. Tabi alt kademelerde olacaktir ama ben de merak ettim..

Bu Galatasaray Başkanlık koltuğu maalesef böyle hiç kimse Allah korusun ölmediği sürece kendi isteğiyle bu koltuğu terk etmez. Ya zorla göndereceksin ya da seçimle gider. Seve seve değil yani. Çok büyük rant ve isim duyurma, reklam yapma koltuğu. 30 milyon taraftarı olan bir kulübün başkanlığı herkesin iştahını kabartan bir pozisyon. Devamlı popülersin, medya önündesin, saygı duyulan birisin. O yüzden Mustafa Cengiz'in başkanlığa tekrar aday olmak istemesi kadar doğal hiçbir şey yok. Ancak asıl konu tekrar seçilebilecek mi? Orası bence zor.

Bunlar gerçekten muhalefetin dediği kadar varlar yani. Beceremiyorsunuz işte hala neyin ısrarı. Başkanı seviyorum ama sağlığından da önemli değil ya başkanlık. Aday olsa bile seçilemeyeceklerini düşünüyorum.

Üst Alt