Mustafa Cengiz'den Adaylık Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1605104843334.png

19-26 Aralık'ta yapılacak seçim hakkında konuşan Mustafa Cengiz, "Baskın seçim denmesin diye 20 gün sonraya vermedik. Zaten çoğu kişi hazır olduğunu belirtti, biz de bundan mutlu olduk. Hepsi değerli, hepsi Galatasaraylı, biz bundan mutlu olduk. Daha çok aday olmasını isteriz... 3 aday çıktı, bundan da mutlu olduk. Hepsi Galatasaray için mücadele ediyor, mutlu olduk. Daha da olmasını isteriz. Hareket aksiyondur, dinamizm olduğunu gösterir. Bizim ibrasızlığa rağmen direndiğimizi sanan bir kesim var. Buyurun, hep beraber yarışalım." dedi.

YENİDEN ADAY OLACAK MI?

"7 Mayıs'tan bugüne kadar, resmi ortamlarda bana sağlığımı soran olmadı." diyen başkan Cengiz, "Bu normal, lan hastaysan ne işin var zaten burada, hizmet edeceksen sağlıklı olacaksın. Ben elimden geldiğince gönül verdiğim bir şey için mücadele ediyorum. Benim bu yaştan sonra artistlik yapacak halim yok. Mesleğim yöneticilik, en iyi şekilde yönetmeye çalışıyorum. Şu anda başkanlık için verilmiş bir kararım yok. Ailem ve doktorlara bakarsanız, geçmiş ibrasızlıktan beri bırakmamı istiyorlar." şeklinde konuştu.

''VARSA ÖNERİN YARDIMINI GETİR!''

Ben isterim ki üçgenler kuralım, 4 pasta gol atalım. 8 diğer takıma, 9 diğer takıma, 7 diğer takıma atalım, ben de böyle istiyorum. Sen devamlı seçim, seçim dersen kimse işini yapamaz. İbra tehditi yapılıyor! İbra tezgahı içinde olursanız hiçbir yere varamazsın. Varsa önerin, varsa maddi yardımın getir, yardım et! Bu kadar söylüyorum, saygılar sunuyorum.

"FALCAO BİR TANEDİR"

Kolombiyalı yıldız Falcao hakkında da konuşan Cengiz, "Falcao bir tanedir. Devam edecek. Bütün futbolcularım çok değerlidir. Onlara aile içinde kızabiliriz fakat neticede onlar bizim için mücadele ediyor. Biz de onların başarılı olması için gereken ortamı sağlamaya çalışıyoruz." dedi.

NTV Spor

Sen devamlı seçim, seçim dersen kimse işini yapamaz. İbra tehditi yapılıyor! İbra tezgahı içinde olursanız hiçbir yere varamazsın. Varsa önerin, varsa maddi yardımın getir, yardım et! Bu kadar söylüyorum, saygılar sunuyorum.

Arkanda artık kimse kalmadı ki.

Dursun bile aday olurken sana karşı , arkasında lisenin bir bölümü vardı.

Aday olsa bile seçilmesinin imkanı yok .

Başkana saygım ve sevgim sonsuz. Bu armaya verdiği bütün emekler için minnettarım. Herkesin hataları olmuş olabilir. Umarım nice sağlıklı yıllar geçirirsin sayın başkanım,bütün sevdiklerinle.

Bi yandan kulübü kan emicilere bırakmasını istemiyorum diğer yandan aklıma transfer dönemlerindeki rezillikleri geliyo

tek çıkar yolu aday olup apo ve yusufa yol verip çok sağlam bi yönetim kurması özellikle transfer işleri için

iki ucu boklu değnek ya isimde gelmiyo aklıma bu olsa iyi olur diyeceğim

duygun dönemi gibi mayısa kadar idareten yönetim seçilse sonra şmp olamazsak yeni yönetim+okan şmp olursakta yeni yönetim+hoca devam eder

niye seçime gidiliyor anlamadım ztn seçim olacak mı orası da meçhul da
mayısta tekrar seçim olacaksa 5-6 aylığına böyle bişeye gerek yoktu bence, ztn yeni gelen yönetimin de eli kolu bağlı olacaktır
başkan da aday olmaz ne seçim olursa önümüzdeki ay ne de sezon sonu, hem ibra mevzusu hem de hastalığı sebebiyle oy alması çok zor olur lakin yusuf günay aday olarak fırtlayabilir 2. başkan apo ve b.yardımcısı sn kaan bey olarak

Üst Alt