GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

fatinoğlu =fatih altaylı nın başkan versiyonu dursuna giydiriyor. Seçim günü yine yapar bir kaç şey lazım böyle adamlar

Üstat moderatör mü? O divan başkanı işte Eşref Hamamcıoğlu...Daha yeni açtım sen sorunca yoksa başka biri mi sunuyordu da divan başkanı mı sözü aldı??? Eşref Bey bu Hamamcıoğlu Müesseselerinin sahibi...
evet reis o tanımıyordum. fatini kalkıp tokatlamadığı kaldı. ozana soru soruyor tam fatine soracak ama yeni soruya geçiyor ozanla başlayalım bukez diyip ozanı konustuyor yıne :asd:

evet reis o tanımıyordum. fatini kalkıp tokatlamadığı kaldı. ozana soru soruyor tam fatine soracak ama yeni soruya geçiyor ozanla başlayalım bukez diyip ozanı konustuyor yıne :asd:
Yok üstat bu psikopat Eşref işte Bahri Havadır yerine kendini televizyona çıkarmıştır ki Sait Halim Paşa yalısında bunu yapmak demek alaturka burjuvalıktır ve kesin başkanın altından çıkmıştır...Adamların 1 asır öncesinde bile Büyükada'da Otelleri vardı Hamamcıoğlu ailesinin ben bile servetlerine katkıda bulundum bobcat almıştık bunlar, yedek süpürge ve yan kovayla birlikte...Depo temizliğinde kullanıyoruz...Nereden nereye geldim neyse bana da izletiyorsun şu yayını :)

Terim baskanliga aday olana dek bu cekismeleri yasayacagiz

Terim o goreve soyununca bizim genel kurul dahil o ruzgara direnemez

Terimde bu ozan korkutun finansal vb bilgilerinin 10 da 1 i bile yoktur ama 10 katini bilen adamlari yonetimine bir sozuyle alir

Yok üstat bu psikopat Eşref işte Bahri Havadır yerine kendini televizyona çıkarmıştır ki Sait Halim Paşa yalısında bunu yapmak demek alaturka burjuvalıktır ve kesin başkanın altından çıkmıştır...Adamların 1 asır öncesinde bile Büyükada'da Otelleri vardı Hamamcıoğlu ailesinin ben bile servetlerine katkıda bulundum bobcat almıştık bunlar, yedek süpürge ve yan kovayla birlikte...Depo temizliğinde kullanıyoruz...Nereden nereye geldim neyse bana da izletiyorsun şu yayını :)
ozan mantıklı konusuyor bu hamacıda onu tutuyor galıba o yuzden ozan konusunca sıkıntı verıyor program ama eğlence ve heyecan fatin konusup hamamcı ona müdahale etmeye baslıyınca baslıyor :asd:

Üst Alt