Mustafa Denizli: "Taraftarların tepkisini doğal karşılıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Denizli: "Taraftarların tepkisini doğal karşılıyorum"

Mustafa Denizli: "Takım her zaman fedakarlık yapmak ister ama başaramayabilir. Bugün de böyle bir durumla karşılaştık."

Mustafa Denizli: "45 dakika pozisyon vermediğimiz rakibe karşı, ikinci yarı kolay pozisyonlar verdik"

Mustafa Denizli: "Böyle pozisyonlar verirseniz, sonuç kaçınılmaz olur."

Mustafa Denizli: "Sahada umursamaz davranan oyuncular mutlaka var. Bunları görmemek için maçı izlememek lazım."

Mustafa Denizli: "Forvet bölgesindeki eksiklikler, takım savunmasını da doğal olarak etkiliyor."

Evren Göz: "Takımın başına geçtiğinizden bu yana bir gerileme var. Taraftarlar istifanızı istiyor. Bu konu hakkında ne diyeceksiniz?"

Mustafa Denizli: "Şartların kötü olduğunu biliyordum. Bunları bile bile kabul ettim. Düşündüklerimizi gerçekleştiremedik. Transfer yapamadık. Aksine oyuncu verdik."

Mustafa Denizli: "İstifa konusu için yorum yapmıyorum. Taraftarın tepkisi doğal. Dünyanın her yerinde böyle tepkiler oluyor."

Levent Tüzemen: "Galatasaray'lı oyuncular gollerden sonra bir tepki göstermedi. Donk geldiğinden bu yana çok kötü. Sabri'yi çıkarmanızın nedeni taktik mi?"

Mustafa Denizli: "Yasin'i çıkarmayı düşünyordum. O an Yasin gol attı. Olumlu etkiler diye düşünerek Sabri'yi Umud'u almak için çıkardım."

Ben olsam bende istifa etmem. Bulmusum boktan takimi. Butun sucu takima atarim. kadro yetersiz falan diye diye 5 m. euro en az koparmadan gitmem.

biriniz mancini gibi adam degil. bir italyan galatasaray'in durumu iyi olmadigi icin tazminat almadan gitti, bizim türkler ise hepsi tazminat pesinde

Andaval mısın lan? 85'e kadar niye beklediysen ona tepkili taraftar. Kadro yetersiz zaten, biz senden iyi biliyoruz. Ama sahada yürüyen 3-4 oyuncu var ve bunu 85 dakika sadece izliyorsun. Git uykun varsa evde uyu..

İstifa edermi yahu. Başına develet duşu konmuş.

böyle bişeymi renkdaş?

Isiya-Duyarli-4-Renk-Degistiren-Dus-Basligi-1.jpg

istifa etmesine imkan yok adam baya bir pesinat almis yetmemis birde yeni sezonun parasindan bir kisim almis yani suan galatasaraya borclu bile. hangi vizyonsuz bu adami getirdiyse birsahmet ya istifa etsin yada cepinden denizlinin tazimanti verip göndersin.

Üst Alt