Mustafa Denizli Yerine Sezon Sonuna Kadar Kim Gelmeli? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Denizli Yerine Sezon Sonuna Kadar Kim Gelmeli?

Mustafa Denizli Yerine Sezon Sonuna Kadar Kim Gelmeli?

• Jan Olde Riekerink

Kullanılan: 60 21.4%
  • Ersun Yanal

Kullanılan: 75 26.8%
  • Okan Buruk

Kullanılan: 17 6.1%
  • Gheorghe Hagi

Kullanılan: 19 6.8%
  • Taffarel ile devam edilmeli

Kullanılan: 60 21.4%
  • Mustafa Denizli Kalmalı

Kullanılan: 10 3.6%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 39 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    280
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kim gelir bilmiyorum ama haginin gelmemesi gerektiğini biliyorum. büyük efsanedir şu saçma sapan dönemde gelipte 2 mağlubiyet sonrası herşeyi çok bilen kesimin ağzına sakız olmasını istemem. birgün gelecekse birgünde o herşeyin 4*4 lük olduğu bi zaman gelsin. şuan çok iyi bir projenin başında huzurunu düzenini bozupta şeytan üçgenine atlamasının anlamı yok.
inşallah bi delilik yapmaz gene. son 1 atımlık kurşunu kaldı günü geldiğinde en doğru zaman ve ortamda değerlendirmesini isterim.

Üstat yerli düşmanları tepki gösterir diye çekiniyorsan çekinme direkt yabancıyı falan boşverip Ersun hocamı önerebilirsin

Şu an gençliğinde GS taraftarı olduğuna dair söylentiler dolaşıyor o yüzden neden olmasın

Açıkcası iyi bir yönetimiz olsaydı yabancı gelsin derdim ama yönetim ne olacağı belli değil onun için kendini gerçek anlamda kanıtlamış Ersun Yanal iyi olur. Ayrıca ne zaman tespitlerini izlesem hep doğru şeyler diyor.

Ben beğeniyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

ersun yanal diyenler haberiniz olsun gelirse ilk yapacağı iş sneijderi yollatmak olur

adam bu akşam çıkan haberlere o kadar sinirlendi ki küfredecekti nerdeyse wesleye

Muslera & Sneijder.

Saka degil, gelen adamin ben pek bir katkisinin olacagini düsünmüyorum. Sneijder etrafinda kimi istiyorsa onlar oynasin, Muslera'da önünde kimleri istiyorsa onlar oynasin.

Kaybedecek birseyimiz klamadi bu sezon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt