Mustafa Denizli - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocaya başarılar. Her zamanki gibi istikrar temennisinde bulunacağım ama bu basın, yönetim ve taraftarla zor

Hayırlı olsun başarılı olacağına inancım tam.
Burak,Emre gibiler bundan sonra Hamza'ya yaptığı gibi oyundan çıkarken trip falan atamaz.Denizli futbolcularına evlat muamelesi göstermez.

devre arasi kadar öyle veya böyle maçlari kazanip transfer döneminde'de en az fw ve cdm almasi lazim

hamza gibi mevcut kadroyu yeterli buluyorsa siçtik

gelmesini istemiyordum ama atletico macindan kacmasi tamamen rezalet, ne mazereti olursa olsun bu mactan kacan adamda yürek yoktur

Bir karar ver sen de,dün gelmesin ırkçı mırkçı diyordun bugün de tam tersi.Ondan önce de bana katılıyordun,anlamadım ki. :D

Allah var hiç bir zaman ırkçı demedim ama ben şahsen kesinlikle gelmesine karşıydım. Bana kalsa uygun bir yönetimle kesinlikle devrim gibi olacak bir uzun vadeli proje Favre gibi bir td.

Ama bu yönetimle Favre anca başı boş kalır ve 2-3 puan kaybında UltraYalakalar " hadi hep birlikte istifa " diye bağırır...

O iş sadece hayallerde maalesef. Gerçeğe döncek olursa Denizli'nin bizim için en mantıklı karar olacağına karar verdim. Aslında Ersun'da mantıklı ama malum olaylar yüzünden olmaz.

Dün babam anlattıktan sonra ve şimdi Hocanın açıklamısını dinledikten sonra kanım baya ısındı. Camia olarak "güvende" hissedeceğimiz bir hoca tıpkı Ft gibi...

Hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Mustafa hoca defansif ortasahaya çok önem veren bir adam devre arasında kesinlikle ön libero aldırır takıma. Sabri-Burak gibi kanserleri de temizleyebilirse önü açık.

Ama başarı sadece Hocada bitmiyor. Kadromuz cidden rezil. Zaten Hoca görevi kabul ederken kesinlikle transfer şartı koymuştur. Bize en az sağ bek , dmc , santrafor ve sağ / sol kanat lazım. Poldi'yi nerede oynatacağına bağlı. Eğer solda ise sağ kanat lazım , sağ ise sol kanat lazım. Yasin'den anca yedek olur arkadaş. Sirk futbolcusu

Burak alternatifi olmayan bir futbolcu. Galatasaray bir şeyler yapmak istiyor, ilerlemek istiyorsa elindeki en büyük kozlardan biri Burak’tır. Burak olmadığında G.Saray sahaya eksik çıkmıyor, 11 kişiyle oynuyor, maç da kazanıyor ama şartlar ne olursa olsun yokluğu mutlak hissediliyor. Uzun vadeli düşündüğümüzde Burak, önemli silah.

Hayirli olsun. Hamza'dan sonra kim gelseydi pozitif tepki olacakti. Yardimcilarindan birisi Kewell diye dolaniyor twitter'da. Umarim olur oyle bir sey :)

H.O hoca,Umarım Bir forvet birde ön libero transferi yaptırırsın takıma,Colak-Sinan-Denayer gibi isimleri daha iyi ve çok kullanırsın,Sabri,Umut,Burak gibi kazmaların süresini kısarsın.

Hayırlı olsun hocam. Umarım saygınlığını yitirmeden takımı yönetir ve başarıdan başarıya koşarsın. Çocukluğumun Galatasaray ikonlarından birisin ve umarım hep öyle kalırsın.

Üst Alt