Mustafa Sarp Galatasaray'da! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mustafa Sarp Galatasaray'da

Bu oyuncuyu çok küçümsüyorsunuz.Çok kişi yanılacak M.Sarp hakkında.Bu yıl 4-5 kez çıplak gözle izledim.İyi bir oyuncu.

bonservissiz, kadro zenginliği yaratmak açısından alınan kaliteli bir topçu. bu kadar karşı çıkılmasına anlam veremiyorum

Böyle transfer yapılacaksa hiç yapılmasın. Bülent'in Erciyes'den öğrencisi Orkun'la beraber oynatır.

yaşı artık geçmiş ne işi var bizde ayrıyetten biraz daha teknik olsaydı

iyi klubeye bi adam daha sakatlık cezalı biri olursa cıkar oynar :)

Transfer yapmak için transfer yapmamak lazım(!)

Bu transferin yapılması demek Mehmet Güven'in kesinlikle takas edileceği demek oluyor transfer için transfer değil yani..

1-2 milyon versek ancak böyle bir oyuncu alırdık ki Musatafa gördüğüm kadarıyla çok istekli bize de böyle oyuncu lazım..

Kaç kişi izleyerek yorum yapıyor acaba buraya? Önyargılı olmuyalım sezon başlasın görecez nasıl bir futbolcu oldugunu..

Kaç kişi izleyerek yorum yapıyor acaba buraya? Önyargılı olmuyalım sezon başlasın görecez nasıl bir futbolcu oldugunu..

Herkes kafasina göre yorum yapiyor iste. Izleyen 4-5 kisi ya var ya yok.

Biz bu adamla anlasali tam 4 ay oldu. Bos bir oyuncuyla 4 ay öncesinden anlasma yapmaz bu yönetim. M.Sarp kaliteli bir oyuncu. Bence 11i bile zorlar.

Herkes M.Topal'dan Ayhan'dan bahsediyor da, Ayhan sözlesme yenileyeli sahada bir varlik gösteremiyor, M.Topal ise bence son 2 senede kendini bir gram gelistiremedi.

bunu resmen yazabilirsiniz. Mustafa Sarp ile 3 yıllık imza atılmıştır.

Maraton da Gs formalı açıklamaları mevcut.

hayırlı olsun beğendiğim bir isim.

Ayhan - M.Topal ikilisine ciddi rakip geldi gerçekten iyi futbolcu.

79195_3_090603150052.jpg

Galatasaray'ın Bursaspor'dan 3 yıllık sözleşme ile kadrosuna kattığı Mustafa Sarp, Galatasaray formasını sırtına geçirerek Lig Tv'ye çok özel açıklamalarda bulundu.

Çiçeği burnunda Galatasaraylı Mustafa Sarp "Çocukluğunda hangi tutuyordun?" sorusuna "Bununla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Yakın zamanda çevremdeki insanlardan bunu öğrenirsiniz zaten. Ama şu kadar bir şey söylemek istiyorum size, Bursaspor'a transfer olduğumda Four-Four-Two dergisine bir röportaj vermiştim. Futbol sevgimin nereden geldiğini sormuşlardı. Ben de cevap olarak onlara babamdan demiştim. Çünkü benim babam gençliğinde Diyarbakır'dan İstanbul'a hem ekmek parasını kazanmak hem de Galatasaray'ı canlı canlı izlemek için gelmiş. Böyle bir babanın oğlu sizce hangi takımlı olabilir. Mesela UEFA Kupası alındığında ağlamıştım. Zaten kim ağlamamıştı ki?" şeklinde cevap verdi.

Mustafa Sarp ayrıca "Bu formayı giymek bu takımı tutan ve futbolcu olan herkesin rüyasıdır. Yıllarca bunun için uğraşırsınız. Ve sonuçta bu forma herkese nasip olmaz. 3 yıllık ön protokol imzaladık Galatasaray'la. Federasyonun resmi transfer tarihi olan 8 Haziran'da da resmi imza atılacak inşallah.

Yıllarca televizyondan izlediğim, Avrupa tarafından "Cehennem" adı verilmiş stadımıza ve taraftarımızın önüne çıkmak, kazanılacak başarılarda pay sahibi olmak istiyorum.

Galatasaray ligin en kaliteli kadrosuna sahip.Yerli oyuncuları olsun, yabancıları olsun. Ben Galatasaray ile anlaştığım için ya da üzerimde bu forma var diye bunları söylemiyorum, bu yanlış anlaşılmasın lütfen. Zaten bu forma hak etmeyen kimseye teslim edilmez. Bu yüzden de o kadroda olan her futbolcu çok iyi futbolcudur" diyerek sözlerini noktaladı.

79195_2_090603150052.jpg

güzel transfer 2 yıldır Bursa da gerçekten çok istikrarlı ve iyi futbol sergiledi.

Oynamasa bil emin olun M.güven e kalmaktansa pas vermeyi bilen basmayı bilen bir alternetifimiz oldu.

bu kadar ön libero ile Galatasaray ne yapacak... linderoth gönderiliyormu peki? bu adam alındığına göre tobi yolcu demektir.:f68.gif:

Ben hala yabancı bir ön libero alınmasını düşünüyorum...Çünkü eldekiler güven vermiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt