Mustafa Sarp Galatasaray'da! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mustafa Sarp Galatasaray'da

Röportaji izledim de, ya kardesim sen ne düzgün, mantikli cümleler kuruyorsun öyle. Kazara kitap falan mi okudun?! Sabriye'de okutsana aynilarindan.

Cok duzgun bir Turkcesi var Mustafa Sarp'in. Ikinci bir Ragip faciasi olmaz insallah. Su yeni teknik direktor belli olsun, bakalim takima uyum saglayabilecek mi.

Eskiden babam klüp başkanlarıyla falan öylesine muhabbet ederken

benim takımım değişirdi

bir anda sezon ortasında yeni klübümün .... olduğunu söylerdi.

Sanki Mustafa Sarp'ı da öyle transfer ettiler.

Nasıl, neden, hangi zamanda transfer edildi kimse bilmiyor.

sezon ortasında bir fenerbahçe maçının ardından röportajını dinlemistim gerçekten gayet düzgün bir konusması vardı o zaman yaşını ve hatta oynadığı oyunu bile bilmiyodum ama konusmalarıyla bu adam bize yakışır demistim hayırlı olsun ben umutluyum kendisinden..

Hayırlı olsun, M. Topal'ın yerine değil yanınadır umarım bu transfer, malum ayhan 32 yaşında :p

Bende dinledim röportajı sabahleyin.Gerçekten çok düzgün konuşuyor.Baya bi şaşırdım.Aklı başında bir topçuya benziyor.İnşallah hedeflediği yere gelir.

Zaten aklı başında bir adamdır. Önemli olan neler vereceği. Bu transfer takımdan bir önliberonun ayrılacağını gösteriyor ayrıca. Bu Mehmet Güven de olabilir, Mehmet Topal da. Göreceğiz.

Hayırlı olsun.

Linderoth'un gidecegi, Mehmet güveninde bir türlü beklenen performansi gösterememesi bu transferi mantikli kılıyor .

Hosgeldin Mustafa SARP .

hiç mi hiç gerek yoktu bu ne yaa. inanilir gibi değil...hadi desem volkan şen sercan yıldırım. onlar genc ğpotansiyelleri var .ama 28 ine dayanmiş bir futbolcunun gs ağirliğini kaldiracağini hiç sanmiyorum..:D:D:D

hiç mi hiç gerek yoktu bu ne yaa. inanilir gibi değil...hadi desem volkan şen sercan yıldırım. onlar genc ğpotansiyelleri var .ama 28 ine dayanmiş bir futbolcunun gs ağirliğini kaldiracağini hiç sanmiyorum..:D:D:D

32 yaşındaki yabancılar kaldırıyor da 28 yaşındaki bir Türk oyuncu neden kaldıramasın? Sorun yaşta değil yetenekte.Zaten en fazla 3 senelik anlaşma yapılsa 31 yaşına geliyor.O bile çok yüksek bir yaş değil.Türkiye'de genç oyuncuların fiyatı çok fazla şişiriliyor.Bedelsiz anca böyle transfer yaparsın.

Bu takımda barış oynuyorsa türkiyedeki her profosyonel futbolcu oynar.Mustafa sarpı bilemem ama güzelim takımı iyice sıradanlaştırdılar.

Bu takımda barış oynuyorsa türkiyedeki her profosyonel futbolcu oynar.Mustafa sarpı bilemem ama güzelim takımı iyice sıradanlaştırdılar.

Gittikçe trabzona benzemeye başlıyoruz,vizyon denilen olayı çoktan unuttuk :(:(:(

aziz yıldırım kulübünüz elden gidiyor derken bir bildigi varmış demekki:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Artık hayırlı olsun demekten baka yapacak bir sey yok.Umarım herkezi yanıltır.

İyi ve kötü demektense hayırlı olsun demek en iyisi..Umarım bu kutsal formayı en şekilde temsil eder..

puff yine başladı bizim çok bilmiş arkadaşlar.

Eminim ki %90'ı bu adamı izlemeden yorum yapıyordur.

kimi istiyorsunuz bi söyleyin bana :) takımın zaten iskeleti belli.İlk 11de banko oynayacak 7-8 oyuncun belli.Bu saatten sonra amaç yedek kulübesinde volkanları, m. güvenleri değil de tecrübeli,yetenekli gurbetçileri oturmak olacaktır.

kimin ne olacağı belli olmaz fatih tekkeyi öğrendiğimizde kaç yasındaydı valla bursada oturan birkaç arkadasım var belki çok kart görür ama formasının hakkını her maç verir kolay kolay sakatlanmaz dediler zaten sarp ı bir maçta gördüm oda bize gol attığı maç :) yani pek bişey bilmiyorum ama en azında mehmet güvenden daha iyi olabileceğini düşünüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt