Mustafa Sarp Galatasaray'da! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mustafa Sarp

Bence önümüzdeki sene kesinlikle 4-4-2 oynayacağız bu yüzden göbekte m.topalın yanına daha ofansif bir yabancı ön libero şart!!! örnek:Real betis den emana!!! yedek olarakda barış ve ayhan yeterli yani m.sarp bencede gereksiz...

Bence önümüzdeki sene kesinlikle 4-4-2 oynayacağız bu yüzden göbekte m.topalın yanına daha ofansif bir yabancı ön libero şart!!! örnek:Real betis den emana!!! yedek olarakda barış ve ayhan yeterli yani m.sarp bencede gereksiz...

Arkadaşım niye gereksiz olsun ? Hem tandemde, hem de ortasahanın ortasında oynayabilecek, ucuz ve azami performansı belli bir Türk statülü oyuncu neden gereksiz olsun ?

Bu kadar kadro sıkıntısı çeken bir seneden sonra alternatiflere hayır diyemem.

Sercan o fizikle büyük takımlarda kapalı defanslarda pestili çıkar...Tuna gibisi u20 de bile var..

İmzaya bekleniyor

Prensip anlaşmasına varılan Bursaspor’un genç yıldızı Mustafa Sarp’ın da bugün Florya’ya gelerek kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan imzayı atması bekleniyor.

Galatasarayımızda önümüzdeki sezon için çalışmalara erken başlandı. Sarı kırmızılı yönetim takım tatile girse de mesaisini sürdürecek. Yeni sezon öncesi ilk önce Hasan Şaş ve Ümit Karan ile yollar ayrılacak. Florya'ya çağırılacak iki emektar futbolcuya da teşekkür edilecek ve biletleri kesilecek. Prensip anlaşmasına varılan Bursaspor'un genç yıldızı Mustafa Sarp'ın da bugün Florya'ya gelerek kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan imzayı atması bekleniyor.

Kaynak: Hürriyet

İmzaya bekleniyor

Prensip anlaşmasına varılan Bursaspor’un genç yıldızı Mustafa Sarp’ın da bugün Florya’ya gelerek kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan imzayı atması bekleniyor.

Galatasarayımızda önümüzdeki sezon için çalışmalara erken başlandı. Sarı kırmızılı yönetim takım tatile girse de mesaisini sürdürecek. Yeni sezon öncesi ilk önce Hasan Şaş ve Ümit Karan ile yollar ayrılacak. Florya'ya çağırılacak iki emektar futbolcuya da teşekkür edilecek ve biletleri kesilecek. Prensip anlaşmasına varılan Bursaspor'un genç yıldızı Mustafa Sarp'ın da bugün Florya'ya gelerek kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan imzayı atması bekleniyor.

Kaynak: Hürriyet

genc yildiz mi 28 yasinda degil mi ya

Aynı hatayı Saidou'yu bırakarak yaptılar yerine muadilini ya da daha iyisini bulmadan eldekini çıkardılar.Mustafa Sarp'ı Bursa'da izledim ama bu takımın forması altında izleyip öyle karar vermek lazım.Açıkçası pek ümidim yok Mehmet Topal'ın yerini dolduramaz.

Pek izleme fırsatım olmadı Mustafa Sarp'ı ama en azından yedek olarak iyi bir transfer diye düşünüyorum.

Mustafa Sarp İyi Bir Transfer..

Ben Beğeniyorum Mustafa Sarp'ı faydalı olur inş. Galatasaray'a....

mehmet topuz için fb ye gideceği konuşulurken ,oyun zekası yok şöle böle gereksiz oynayamaz diyip,mustafa sarp hakkında iyi transfer ben beğenirim gibi yorumlar görmek çok şaşırtıcı:)

acaba mustafa sarp fb ye gitse neler yazılırdı:)

Cevap: Mustafa Sarp Galatasaray'da

Aynı Wederson, Okan Koç ve Önder Turacı gibi yani...

Tamam o zaman garanti demektir...!

Wederson ile Önder Turacı'nın sözlerini görsel olarak izlemedim,sadece gazetelerden okudum.Ortada bir video haber varsa da adam ; " benimle ilgilenenler varmış,Galatasaray forması giymekten tabi ki memnun olurum " demiştir en fazla !

Okan Koç apayrı bir dava,eşi benzeri yoktur.

Mustafa Sarp'ın bugün röportajı var,adam basbaya konuşuyor işte.Geçen yıl Yaser ile Ferdi'nin gelişi de böyle olmuştu.Resmi sitede ne bir açıklama yapıldı ne de GS TV'de haber.

Aha o röportaj

Arda Turan'ın tartışmasız en kaliteli Türk oyuncu olduğuna belirtten Mustafa Sarp sarı kırmzılıların Harry Kewell ve Milan Baros transferlerinden etkilendiğini söyledi.

Galatasaray’da en iyi oyunculardan bir tanesinin tartışmasız Arda Turan olduğunun altını çizen Sarp, "Galatasaray için bence inanılmaz önemli bir oyuncu, Türk futbolu için inanılmaz önemli bir oyuncu. Kimsenin en ufak bir şey söylemeye hakkı yok Arda ile ilgili. Bir Harry Kewell ve Milan Baros transferini duyduğum zaman tabiki yani etkilenmemek mümkün değil böyle oyuncuların Türkiye’ye gelmesi, Galatasaray gibi büyük bir camiaya gelmesi de çok önemli." diye konuştu.

Yeni sezon çalışmaları için sabırsızlanan orta saha oyuncusu kariyerinde Bülent Korkmaz'ın yerinin ayrı olduğunu vurguladı.

Bülent Korkmaz’ın çok büyük Galatasaraylı olduğunu da belirten Mustafa Sarp, "O biz Erciyes’te oynarken hedeflerinin, hayallerinin arasında bir gün Galatasaray teknik direktörü olmak, futbolcuyken yakaladığı başarıları tekrar Galatasaray camiasında teknik direktör olarak yakalamak zaten hedeflerinin arasında vardı. Bunu da bildiğim için tabiki inşallah uzun yıllar hizmet eder, bende bu hizmeti içerisinde olurken kendisiyle tekrar bir çalışma fırsatı daha yakalarım. Tabiki bunun takdiri bizlerin değil oradaki büyüklerin. Bu konuyla ilgili pek bir yorum yapmak mümkün değil. İnşallah onun için de hayırlısı olur, tekrar çalışmayı çok isterim Galatasaray forması altında." diyerek sözlerini tamamladı.

https://www.ntvmsnbc.com/id/24971814/#storyContinued

Haberin videosu için: https://video.ntvmsnbc.com/

Röportaji izledim de, ya kardesim sen ne düzgün, mantikli cümleler kuruyorsun öyle. Kazara kitap falan mi okudun?! Sabriye'de okutsana aynilarindan.

Röportaji izledim de, ya kardesim sen ne düzgün, mantikli cümleler kuruyorsun öyle. Kazara kitap falan mi okudun?! Sabriye'de okutsana aynilarindan.

Türk futbolcularda pek görülmeyen bir özellik malesef.Mustafa gayet aklı başında,futbolunun altın çağını yaşayan,Galatasaray'a verimli olmak isteyen bir adam ki bence olacak ta. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt